eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSpor Programlarında Es Es

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 233>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 12:03
gurbete cikinca Eskisehirin ne kadar guzellestigini cok daha iyi anliyoruz yer tv lerde adini hep duydugumuz los angeles olsa bile... hoca Eskisehir icin muthis isler yapmistir ama EsEs le ilgili fikirleri farklidir, zamaninda eski yonetimlerle projeler hakkinda da gorusmustur ama yonetimler bu projeleri uzun vadeli gorduklerinden yapmamislardir, neyse zaten defalarca konustuk bu konulari geregi yok uzerinden gecmenin. fakat febe panelinde yonetici olanbirinin baska takim atkisi takmasida beklenemez. kendisi hangi takimi tutar artik bizi ilgilendirmez ama sehirdeki su EsEs hassasiyetini kavrayip bazen ne yazikki politik olmasi gerekiyor.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
esesfan Liste gör
Yazar

ümit
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 12:33
Alıntı yapılan hamdiozen

O kadar çok diyeceğim şey varki bu adamın yalanlarını anlatmak için.Ama şakşakcılarla kavga etmemek ve konu saptırılacağı için yazmıyorum.Bu adam ne söylerse söylesin onlar için vardır bir bedeni.Sadece alın başkanınızıda başınıza çalın diyorum.
Bende birkaç satır birşeyler yazdım daha da yazıcaktım ama arkadaşın dediği gibi konu yanlış yerlere gidecek büyükerşen ve yanındakilerinde istediği olacak Son cümlene sonuna kadar katılıyorum alın başkanınızıda BAŞINIZA ÇALIN... 
EFSANELER DÖNÜNCE HİKAYELER BİTER...FUTBOLU FUTBOL TRİBÜNÜ TRİBÜN YAPAN ESKİŞEHİRSPORDUR...
Yukarı
esesfan Liste gör
Yazar

ümit
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 12:36
Şunlarıda söylemeden geçemeyeceğim Eskişehir Valisi Sayın Kadir Çalışıcı ya giydirsenize
Nasıl oluyormuş hem bu şehir için çok güzel hizmet yapabiliyorsun hemde eskişehir madden istemiyoruz zaten maneven destekleyebiliyormuşsun...
Gerisi size kalmış...
EFSANELER DÖNÜNCE HİKAYELER BİTER...FUTBOLU FUTBOL TRİBÜNÜ TRİBÜN YAPAN ESKİŞEHİRSPORDUR...
Yukarı
EraY Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray şenver
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 12:37
Kapatalım Bence Bu konuyu !!! 
Yukarı
ceren1965 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ali
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 13:16
hamdi kardeşim sana yürekten katılıyorum ve sadece şunu söylemek istiyorum.bana şu sorumun cevabını versinler.
ben eses e projelerle yardımcı olurum benim asli görevim amatör kulüplere yardım etmemdir diyen büyükerşene soruyorum ve onu savunanlarda bu soruyu cevaplasınlar.
büyükerşen in zamanında kapanan amatör kulup sayısı kaçtır ve neden kapanmıştır.
hadi bakalım bekliyorum bu soruyu neye istinaden soruyorum benim görevim amatör kuluplere yardım etmektir diyen hocanın bu sözüne karşı soruyorum.
şuda unutulmasınki son belediye seçimlerinde chp yi bir şekilde safdışı bırakarak az bir farkla başkan olan belediye başkanımız bu sefer böyle olmayacağını bilmelidir.muhalefetin çok sıkı hazırlandığnıda bilmelidir.
bakın buraya kadar büyükerşenin belediyeciliğine hiç söz etmedim yanlış anlaşılmasın beğeniriz beğenmeyiz tartışılır ben eskişehirsporumuzu çok hafife aldığı için yazdım bunları.artı bir soru daha soracam
bana eskişehirde bir olay gösterin farklı zamanlarda farklı yerlerde 30 bin ve 20 bin kişiyi tek çatı altında buluşturan ve grubun içinde sağcı solcu alevi sünni öğrencisi esnafı işçisi genci fakiri cahili okumuşu bayanaı erkeği.yani kırıkkale belediye başkanı olsan ok sözüm yok ama eskişehir gibi türk futboluna marka olmuş bir şehris spor kulübünüde görmemzlikten gelemezsin hocam.
boynuna taktığın kaşkolda beni ilgilendirmez.sen zaten hiçbir zaman esesli olmadınki
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 13:35
Yol al bi daha ki seçimlere napcaksın bakalım!!!
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 13:40
Konu kapatilmadan bende fikrimi yazmak istiyorum. Bu tür haberlere kizmamamiz gerekir. Belki Sayin Büyükersene en fazla kizmasi gereken biri olarak, düzenledigimiz Avrupali Eskisehirliler Gecesine önce gelecegini belirtip sonra gelmeyerek salonda bulunan hemsehrilerimize karsi biz sorumlulari zor durumda birakmistir, Istanbul takiminin 100. yil etkinliklerine bilim adami olarak katilmasi dogal bir olay. Davet edilmesi o takimin taraftari oldugunu degil, Türkiyede saygin bir kisi oldugunu ispatlar. Toplu resimde FB kaskol ve atkisiyla cikmasi da normaldir. O anda tüm diger konuklara verilen onada verilmistir. Orada milletin icinde yok takmam diye diretmesi tabiki o topluma yakismazdi. Bunun böyle olabilecegini önceden sezip  daveti kabul etmeyebilirdi. Bence fazla kafa yoruyoruz. Bu tür olaylara biraz esnek bakmak gerekir. Abartili bir fanatizm yolundayiz.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 13:42

belediğe başkanı olduğu bir şehrin en önemli Değeri yani ESKİŞEHİRPORUMUZU görmezden geliyorsa kimse kusura bakmasın o adama adam demem..

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
esesfan Liste gör
Yazar

ümit
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 13:45
Alıntı yapılan Fanatik26

belediğe başkanı olduğu bir şehrin en önemli Değeri yani ESKİŞEHİRPORUMUZU görmezden geliyorsa kimse kusura bakmasın o adama adam demem..

Aynen Katılıyorum
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 13:51
Alıntı yapılan Adnan26

Konu kapatilmadan bende fikrimi yazmak istiyorum. Bu tür haberlere kizmamamiz gerekir. Belki Sayin Büyükersene en fazla kizmasi gereken biri olarak, düzenledigimiz Avrupali Eskisehirliler Gecesine önce gelecegini belirtip sonra gelmeyerek salonda bulunan hemsehrilerimize karsi biz sorumlulari zor durumda birakmistir, Istanbul takiminin 100. yil etkinliklerine bilim adami olarak katilmasi dogal bir olay. Davet edilmesi o takimin taraftari oldugunu degil, Türkiyede saygin bir kisi oldugunu ispatlar. Toplu resimde FB kaskol ve atkisiyla cikmasi da normaldir. O anda tüm diger konuklara verilen onada verilmistir. Orada milletin icinde yok takmam diye diretmesi tabiki o topluma yakismazdi. Bunun böyle olabilecegini önceden sezip  daveti kabul etmeyebilirdi. Bence fazla kafa yoruyoruz. Bu tür olaylara biraz esnek bakmak gerekir. Abartili bir fanatizm yolundayiz.

Dogru söylüyorsunuzda madem fanatik olmayalım o eziklerinde olmaması lazım.Mesela sayın Büyükerşen niye Es-Es kaşkoluyla gitmedi oraya.İki nedeni var,birincisi Es-Es'le zaten alakası yok,ikincisi Ezikbahce kongresine başka takım atkısıyla gidersem tepki verirler mi diye cekindi.
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 233>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır