eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1 - Manisaspor:0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 63>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESginHaLiL Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil Esgin
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ESginHaLiL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 22:58
25 tl fiyatlar aynı
İyi gün dostu değiliz...
Yukarı
air_canada Liste gör
Yazar

burak
Yer: eskişehir
  Alıntı air_canada Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 23:09
teşekkürler halil..
KENDİNİ PAMUK ŞEKER ZANNEDENLER K*ÇLARINDAKİ ÇUBUĞU NEDEN GÖRMEZLER..
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 23:13
Bu akşam Carrefourda gezinirken karşılaştık rakiplerimizle:)
Dedim bir hatıra fotoğrafı çektirelim oğlumla

Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 23:18
Ali abi, çaktırmadan ayaklarına bassaydın LOL Rafları üstüne devirseydin LOLLOL
Burak kardeşim, askerlik arkadaşın değil o. Sonuçta Eskişehirspor'umuzun başkanı.
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
halilersin Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı halilersin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 23:35
   mehmet yılmaz hazır mı ki tam olarak?hoca yeni transferleri kullanmayacağına göre ümit karanın partneri mehmet yılmaz olacak.burak da sakat zaten yaratıcı oyuncu eksikliğimiz var ne yazık ki orta sahada.savunmada çok dikkatli olmalıyız manisada mehmet nas ile simpson isimli iki oyuncu var bu adamlar çok hızlı kontraya çıkıyorlar.birde forvetlerinde inşallah ersen martin oynar.çok formsuz ersen,eğer isaaci oynatırsa daha tehlikeli olur bizim için.çok zor maç ama ben 1-0 ya da 2-0 alacağımızı düşünüyorum.burak yılmazın yokluğunda aslında sezer bu maçta olsa iyi olurdu ama hoca ne de olsa bizden daha iyi biliyor oyuncunun son durumunu..
Yukarı
ESginHaLiL Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil Esgin
  Alıntı ESginHaLiL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 23:37
Alıntı yapılan 26_Serdar_26

Ali abi, çaktırmadan ayaklarına bassaydın LOL Rafları üstüne devirseydin LOLLOL
Burak kardeşim, askerlik arkadaşın değil o. Sonuçta Eskişehirspor'umuzun başkanı.

Burak sanırım bana teşekkür etti. Benim de adım HalilTongue
İyi gün dostu değiliz...
Yukarı
GKH_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: BURSA
  Alıntı GKH_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 23:56
lig radyoda herkes maçın berabere biteceğini yorumladı...bence banko bizim maç...
BU SEZON BİZİM SEZONUMUZ OLACAK.HEDEF TÜRKİYE KUPASI VE İLK 5...
Yukarı
Junior26 Liste gör
Yazar

Enver Dağcı
  Alıntı Junior26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 00:01
Yeni transferleri biraz daha erken yapabilseydik bu maçı farkla çok rahat kazanırdık ama şimdi biraz zorlanabiliriz. Tehlikeli oyuncuları var ama gol yiceğimizi sanmıyorum duran toplar veya çok büyük bi hata sonucu yeriz gol yersek. 1-0 yada 2-0 geçeceğimizi umuyorum taraftarın gücüyle. Tongue
Yukarı
eskisehirsporrr Liste gör
Yazar

EmrE
Yer: Eskisehir
  Alıntı eskisehirsporrr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 00:03
yok artık manısayıdamı bu taraftar onunde guclu goruyosunuz bızım 6 mactan rahatlıkla 10 puan cıkarmamız gerekıyor
Es Es Es Ki Ki Ki ESki ESki Es
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 00:05
Alıntı yapılan halilersin

mehmet yılmaz hazır mı ki tam olarak?hoca yeni transferleri kullanmayacağına göre ümit karanın partneri mehmet yılmaz olacak.burak da sakat zaten yaratıcı oyuncu eksikliğimiz var ne yazık ki orta sahada.savunmada çok dikkatli olmalıyız manisada mehmet nas ile simpson isimli iki oyuncu var bu adamlar çok hızlı kontraya çıkıyorlar.birde forvetlerinde inşallah ersen martin oynar.çok formsuz ersen,eğer isaaci oynatırsa daha tehlikeli olur bizim için.çok zor maç ama ben 1-0 ya da 2-0 alacağımızı düşünüyorum.burak yılmazın yokluğunda aslında sezer bu maçta olsa iyi olurdu ama hoca ne de olsa bizden daha iyi biliyor oyuncunun son durumunu..

Sakatlıktan yeni çıktı. Mehmet oynasa bile, ilk yarıdaki performanstan çok uzak olur bence.
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 63>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır