eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSpor Programlarında Es Es

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758 233>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesfan Liste gör
Yazar

ümit
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 00:28
Biz Değilmiydik fenerum u taşa tutan biz değilmiyiz fenere kızan biz değilmiyiz adına ezikbahçe koyan biz değilmiyiz sarı ile laciverti birbirine yakıştırmayan.........
Arkadaşlar bırakın ya bu ne demek adam ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI...
bu ne demek bizim birbirine yakıştıramadığımız renkleri boynuna asmış sırıtıyor...
Bu son yazdıklarım benim kendi düşüncem ama kimse bana bu adam kılıklıyı savunmasın...
EFSANELER DÖNÜNCE HİKAYELER BİTER..FUTBOLU FUTBOL TRİBÜNÜ TRİBÜN YAPAN ESKİŞEHİRSPORDUR...

EFSANELER DÖNÜNCE HİKAYELER BİTER...FUTBOLU FUTBOL TRİBÜNÜ TRİBÜN YAPAN ESKİŞEHİRSPORDUR...
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 00:57
Acaba Büyükersen Eskisehirsporu takip etseydi de,kendi sehrinde yasayan insanlara "parayla satın alınmış insanlar onlar" (ezikbahce voleybol macı) diyen bir klübün atkısını takarmıydı acaba?
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
cenk26es Liste gör
Yazar

Cenk TOKGÖZ
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 00:57
birşeyler yapsın eskişehirsporumuz için,yapmıyorsada köstek olmasın...
Es Es bize bir alınyazı sevdamız siyah kırmızı. Şampiyonluk görmeye yetmesede nefesim senin için ölmeye değersin ESES im...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 01:57
Hoca maalesef maça 1-0 yenik başlayacak yerel seçimlerde. Bu şekilde davranmaya devam ederse seçilme olasılığı çok düşük. Hem kendi kaybedecek hem Eskişehir kaybedecek. Birilerinin Hocaya Eskişehirspor'un önemini iyice kavratması gerekiyor. Çok hafife alıyor, hata yapıyor. Önceki seçimlerde nasıl olsa kazandım diyor ama bu sefer şartlar ve dengeler öyle değil.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 08:58
Alıntı yapılan banner

Hoca maalesef maça 1-0 yenik başlayacak yerel seçimlerde. Bu şekilde davranmaya devam ederse seçilme olasılığı çok düşük. Hem kendi kaybedecek hem Eskişehir kaybedecek. Birilerinin Hocaya Eskişehirspor'un önemini iyice kavratması gerekiyor. Çok hafife alıyor, hata yapıyor. Önceki seçimlerde nasıl olsa kazandım diyor ama bu sefer şartlar ve dengeler öyle değil.

Müjdat bey, Hoca bunu düşünmüyor ki !! Kendisi gibi sanıyor tüm Eskişehir'i, Eskişehirspor ve taraftarını bir potansiyel ve seçimlerde bir tehdit olarak görmüyor. Bir azınlık olarak görüyor. Son 2 seçimde taraftarın bir etkisini görmediği gibi, şimdi de bir etkisinin olmayacağını düşünüyor.

Diğer topicte, Roberto Carlos'un, Eskişehirli hasta bir çocuğa yardım edeceğini yazıyor.. Yarın Hocamızı febe bayrakları ve forması ile Roberto Carlos'un yanında, boy boy fotograflarını da görürsek hiç şaşırmayalım...

Yukarı
Abdullah Palaz Liste gör
Deneyimli Yazar

S.F.
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 10:04
bir belediye başkanının da insan olduğu düşünüldüğünde istediği takımı tutmak ve o takımın atkısını giymek gibi bir hakkı vardır. Her belediye başkanı kentin takımına destek olmak zorunda değildir, belediye başkanlarının öncelikli görevleri belediyecilik yapmaktır, hoca da bunu yapılması gerektiği gibi yapıyor.
eskişehirspor ile büyükşehir belediyesinin altyapıya ve amatör branşlara yönelik ortak projeler üretmesi gerektiğini düşünüyorum, bu konuda da belediye başkanımız kadar yönetimimize de iş düşmekte.
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 10:12
Alıntı yapılan Abdullah Palaz

bir belediye başkanının da insan olduğu düşünüldüğünde istediği takımı tutmak ve o takımın atkısını giymek gibi bir hakkı vardır. Her belediye başkanı kentin takımına destek olmak zorunda değildir, belediye başkanlarının öncelikli görevleri belediyecilik yapmaktır, hoca da bunu yapılması gerektiği gibi yapıyor.
eskişehirspor ile büyükşehir belediyesinin altyapıya ve amatör branşlara yönelik ortak projeler üretmesi gerektiğini düşünüyorum, bu konuda da belediye başkanımız kadar yönetimimize de iş düşmekte.
Tabiki hakkı vardır. Evinde maçları bu takımın forması, atkısı ile maçlarını seyreder. Hatta belki bu takımına sahsi maddi desteğini bile verir. Ama bir şehirle özdeşleşmis, şehrin simgesi haline gelmiş, hala o şehri en üst düzeyde temsil eden bir başkanın tüm Türkiye önünde bunu teşhir etmesi pek hoş olmadı..
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 11:35
  O kadar çok diyeceğim şey varki bu adamın yalanlarını anlatmak için.Ama şakşakcılarla kavga etmemek ve konu saptırılacağı için yazmıyorum.Bu adam ne söylerse söylesin onlar için vardır bir bedeni.Sadece alın başkanınızıda başınıza çalın diyorum.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
espala262 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 11:43

büyükerşen e takılan atkı bizim siyasi parti mitinglerinde parti liderlerine yaptığımız olayın bir benzeridir.niye bu kadar büyütülüyor sen gidip fenerbahçeli erdoğan a elazığsporlu mehmet ağar ın boynuna eskişehirspor atkısı verip forma hediye etmedin mi o görüntüyü gören elazığlılar vayyy ağar eskişehirspor lu olmuş elazığ a gelince bunu linç mi edelim dediler.sn büyükerşen ve diğer konuk bld bşk larınada katıldıkları toplantı sonrası o günün hatırası olarak bir hediye verilmiş.adam ne diycekti bunu kabul etmemesi bir kere nezaketsizliktir.eskişehirspor a destek vermiyor kunusuna gelince  adam 7 senedir maddi olarak destek olamam diyor proje getirin bi danışın ona yardımcı olayım diyor ama bir tane yönetici tenezzzül edip randevu bile almıyor.

Yukarı
Kermit Liste gör
Yazar

Ömer Faruk Atılgan
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 11:46

Sayın Başkan kaleyi içten fetetmeye çalışıyor,Eskişehiri gözden çıkarmış demek ki,KADIKÖY Belediye Başkanlığı 'na aday olacak herhalde.

DÜNYA BİR YANA SEN BİR YANA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758 233>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır