eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 187188189190191 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oredius Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı oredius Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 14:31
Nasıl olsa sezon içerisinde bilet fiyatları düşüyor kombinenin bir avantajı kalmıyor diye düşünen renktaşlarım için bu bilet fiyatı uygulaması iyi gözükmekte..Seneye en azından bu sene düşünülerek kombine almaya yönelebilir durumu olanlar...

Yönetimin yapacağı iş seneye maç bilet ücretlerini şimdiden belirlemek...Eğer uygun bir fiyat olacak diyorlarsa max 20 tl üzerinden hesaplanıp ona göre kombine fiyatları elirlenmelidir..Kombinenin avantajı olmalıdır..

Bir diğer konuda öğrenci bileti...Öğrenci bileti çıkarılıp öğrenci belgesi sorularak satılması gereken indirimli biletler..1 öğrenciye 1 bilet satılmalıdır olabilecek sahtekarlıkların önüne geçilmelidir...

Gelelim Manisa maçına gelene Tokat maçı bileti bedava kampanyasına...Diyorsunuz ki kupada bir hedef kalmadı ondan böyle yaptı yönetim..Ya Allahaşkına kupada iddaamız olsa  böyle bir kampanya yapacağını kim düşünürdü..Ne kadar iddaasızda olsa Tokat maçı o sahaya armamız çıkacak...Böyle bir jest güzel düşünülmüş...Hem yeni transferleri canlı seyretmek (ki hepsine şans tanınacağına inanıyorum bu maçta) için bile vakit ayıranlar için gitmek keyifli olacaktır...
"şişen köfteler"
Yukarı
sulperazonn Liste gör
Yazar

Kamil
  Alıntı sulperazonn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 14:49
Alıntı yapılan oredius

Ne kadar iddaasız da olsa Tokat maçı o sahaya armamız çıkacak...

"şişen köfteler"
Yukarı
birisi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer faruk korkmaz
Yer: istanbul-üsküda
  Alıntı birisi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 15:05
bende yönetimin bilet politikasını destekliyorum... kombine almaya alışmak lazım artık.büyük taraftarsak bu sayının mevcut statta 10 binden aşağı olmaması gerek.yeni stattada 20 bin...

ama uğur abinin dediği gibi öğrencilere bir indirim söz konusu olmalı (kombinede de) mesela 15 tl yapılabilir...
ailelere yönelikte bir indirim söz konusu olabilir...
kibirle işimiz olmaz bizim... bu yüzden istanbul takımı tutmayız...
Yukarı
İzzet26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İzzet Yıldırım
Yer: Kapalı !
  Alıntı İzzet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 15:05
Ben de tam buna değinecektim işte. İddamız olsaydı tokat maçına da 25 TL verirdik ozaman ??? Hiç bir iddamız olmasa bile sahada armamız olacağından yine gitmeyecek miydik bu maça ? Bence yönetim küçük bir jest yapmış bize.Bilet fiyatlarını ben de eleştiriyorum hatta cebimde kombinem olduğu halde geçen maç sağılacak inek miyiz diye bas bas bağırdım.Bu fiyat politikası aslında bir yönden de iyi çünkü gelecek yıl herkes imkanını zorlayıp kombine almak isteyecek.Ama bizim bu fiyatlar da insanı hakikaten bezdiriyor.25 yerine 20 olsa yine fena olmaz.Bugün 1 paket sigara 5 lira zaten en azından insanların cebinde 1 paket sigara olurdu veya evine ekmek su parası kalırdı.Biraz da sömürgecilik gibi aslında.Bence gelecek yıl herşey çok güzel olacak.Yönetime tribünden yaptığımız göndermeler yerini bulmaya başlamış gibi görünüyor.
Sevdan bizi çıldırtıı !!! K.No : 0219
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 15:20
Alıntı yapılan birisi26

bende yönetimin bilet politikasını destekliyorum... kombine almaya alışmak lazım artık.büyük taraftarsak bu sayının mevcut statta 10 binden aşağı olmaması gerek.yeni stattada 20 bin...

ama uğur abinin dediği gibi öğrencilere bir indirim söz konusu olmalı (kombinede de) mesela 15 tl yapılabilir...
ailelere yönelikte bir indirim söz konusu olabilir...
öğrencilere gercekten önemli:) aylık yemek paramdan cok maca git gel masrafım var:D
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
birisi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer faruk korkmaz
Yer: istanbul-üsküda
  Alıntı birisi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 15:26
bide açığın üstü bidahaki sezona kapanırsa kombine satışları fena fırlar... artık açıkta biletli seyirci olmaz.ful kombine...
kibirle işimiz olmaz bizim... bu yüzden istanbul takımı tutmayız...
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 15:30

acık kapanırsa kombıne satışlarını dusunemıyorum. o ambians off offfTongue

Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
beafirt Liste gör
Yazar

Emre Çelik
Yer: Turkey
  Alıntı beafirt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 15:42

arkadaşımın askere gitmesinden dolayı kombinesini satacaktır.ilglenenler özel msj atabilir

eses ulannnnnnnnn
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
Yer: Turkey
  Alıntı leventes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 15:46
[QUOTE=beafirt]

arkadaşımın askere gitmesinden dolayı kombinesini satacaktır.ilglenenler özel msj atabilir

özelden mesaj attım
Yukarı
es_zafer_es26 Liste gör
Yazar

ZAFER
Yer: ESKİŞEHİR/BİLCK
  Alıntı es_zafer_es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 16:23
Alıntı yapılan 26esesalikan

acık kapanırsa kombıne satışlarını dusunemıyorum. o ambians off offfTongue

yönetim düşünüyordur 400-500  falan nasıl olsa hepimizin babası darphanede çalışıyor
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 187188189190191 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,627 saniyede hazırlanmıştır