eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 185186187188189 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mcaizmir Liste gör
Yazar

Çağrı
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
  Alıntı mcaizmir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 14:06
Alıntı yapılan red_thunder

Bu sene Manisaya gittiğim deplasman geldi aklıma . nerdeyse yol parası verip maç izlemiştik biz bu parayla manisada  Tongue

bizim izmirden çok iyiydi 10 lira yol parası 5 lira maç bileti 40 dk yol Smile o maçta yaz okulundaydım merak eden arkadaşlar bile gelmişti.
Yukarı
yeltin_26 Liste gör
Usta Yazar

Hamza Yeltin
Yer: Eskişehir
  Alıntı yeltin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 00:43
Eskişehirspor- Manisaspor maçını izlemeye gelen taraftarlar hafta arasında Tokatspor ile oynanacak olan kupa maçının biletini hediye olarak alabilecek. Manisaspor maçı için açık tribün biletlerini 25, kapalı tribün biletlerini 50 TL´den satışa sunmuştu. Taraftarlar  Manisa maçı için bilet alırsa kupa maçına ücret ödemeyecek. Manisa maçına gelmeyen ve sadece kupa maçına gelecek olan taraftarlar ise   açık tribün için 5, kapalı tribün içinde 10 TL ücret ödeyecek.Kaynak:Sakarya Gazetesi
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 00:58
Bence bilet konusunda oldukça iyi bir politika izliyor yönetim,böyle devam ederse 2010-2011 sezonunda kombine satışlarında büyük artış olacaktır.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
  Alıntı emreses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 01:02
Aynen Emre bencede süper bir politika izliyor..Taraftara kombine bilincini aktarmaya çalışıyor.İnşallah seneye güzel bir etki yaratıcak bu fiyatlar
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 01:05
Alıntı yapılan es_emre26

Bence bilet konusunda oldukça iyi bir politika izliyor yönetim,böyle devam ederse 2010-2011 sezonunda kombine satışlarında büyük artış olacaktır.

Haklısında emrecim kombinede çok zor oluyor çünkü öyle taraftarımız varki asgari ücretle geçinen karnını zor doyuran heleki şu türkiyemizin malum yaşam koşulları yani kombineyi 1 kerede alamayan çok insan oluyor şimdi kredi kartı diyeceksiniz taksitle alınsın diyceksiniz ama asgari ücretliye kredi kartı bile verilmiyor bankalar tarafından.  zaten maç parasını zor bulan taraftarımızın bir çoğu nasıl 1 kerede 280-350 arası o parayı vercekler buda düşünülmesi gerekir diye düşünüyorum.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 01:13
Alıntı yapılan olumune_eses

Alıntı yapılan es_emre26

asgari ücretliye kredi kartı bile verilmiyor bankalar tarafından.

Sen yeter ki iste abi,işin var mı yok mu sormuyorlar kapına kadar getiriyorlar.Smile
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 01:16
Emrecim ben bir kredi kartı için nerdeyse 1,5 ay uğraştım. Yok kaçyıldır çalışıyorsunuz yok evin kiramı yok patronu arar aldığı maaş doğrumu işyerindeki mevkisi nedir birton soru cevap. Yani okadar kolay olmuyor o işler tatlı kardeşim benim.
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
  Alıntı emreses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 01:16
Abi öyle bişey yok ne demek asgari ücretliye kart yok
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 01:19
Alıntı yapılan yeltin_26

Eskişehirspor- Manisaspor maçını izlemeye gelen taraftarlar hafta arasında Tokatspor ile oynanacak olan kupa maçının biletini hediye olarak alabilecek. Manisaspor maçı için açık tribün biletlerini 25, kapalı tribün biletlerini 50 TL´den satışa sunmuştu. Taraftarlar  Manisa maçı için bilet alırsa kupa maçına ücret ödemeyecek. Manisa maçına gelmeyen ve sadece kupa maçına gelecek olan taraftarlar ise   açık tribün için 5, kapalı tribün içinde 10 TL ücret ödeyecek.Kaynak:Sakarya Gazetesi

İlginç bir uygulama ama kulağa hoş geliyor.Wink Tokatspor maçı normalde 5TL bile olsa bu bir indirim sayılır.LOL
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 01:19
Var var ben bu işlerin içersindeyim mesleğim gereği mesela bana çok asgari ücretli kardeşim geliyor maaş bodrosu almak için hepsi bodroyu yüksek yapabilirmiyiz yoksa kart vermiyorlar diye isyan ediyorlar. Big%20smile
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 185186187188189 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,539 saniyede hazırlanmıştır