eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

eskisehirspor.com Facebook Fan Sayfası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 40>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 17:46
Facebook da en azından trabzonun üstünde olacağımızı düşünüyorum.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 17:47
Alıntı yapılan EsEsliyim

Arkadaşlar davet ettiğiniz kişilerin başka takım taraftarları olması önemli değil bu sayfa hayran sayfası, bir çok diğer takım taraftarlarıda Eskişehirspor'a hayranlık besliyorlar.. Sayfayı ve paylaşımları onlarında görmesi neler yapıldığını ve bizi tanımaları açısından çok önemli...

Kişi ayırmadan tüm listemizi davet edelim...

Çağıla katılıyorum tüm yabancıları bile davet ettim. USA lı kanadalı ispanyol ingiliz alman vs.
Yukarı
gudumen Liste gör
Yazar

Erhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı gudumen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 19:44
3 dk da bir video ortalamasıyla gidiyoruz. Bu gidişle koyacak video kalmayacakTongue
Yukarı
esesliburaqk Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı esesliburaqk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 09:06
arkadaşlar tabikide eskişehirspor facede kaçıncı oldugu takıma aşık olan taraftar için önemli olmaz ama bazı anadoludan tribün konusunda bile çok gerimizde kalmış takımlar facebookta bizi geçmiş yani biz daha iyisini yapabiliriz bence HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 09:52
Ben bişey sorucam ama konuyla ilgili başlık bulamadım buraya yazayım bari , şu imza bölümü varya oraya renkli yazı  yazmak yasak mı yoksa yazabilirmiyiz , hani şu her mesajdan sonra aşağı tarafta çıkan imza , yardımcı olursanız sevinirim çünkü öyle yapıcam ama korkuyorum üyeliğim askıya alınırsa falan diye...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
belaes Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Estanbul
  Alıntı belaes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 09:57
Alıntı yapılan cngzhn

Ben bişey sorucam ama konuyla ilgili başlık bulamadım buraya yazayım bari , şu imza bölümü varya oraya renkli yazı  yazmak yasak mı yoksa yazabilirmiyiz , hani şu her mesajdan sonra aşağı tarafta çıkan imza , yardımcı olursanız sevinirim çünkü öyle yapıcam ama korkuyorum üyeliğim askıya alınırsa falan diye...

İmzalarda resim, animasyon, fotoğraf, flash, banner, avatar gibi öğeler kullanmak yasaktır...
 bkz:forum kuralları
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPORUMUZ...
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 09:59
Alıntı yapılan belaes

Alıntı yapılan cngzhn

İmzalarda resim, animasyon, fotoğraf, flash, banner, avatar gibi öğeler kullanmak yasaktır...
 bkz:forum kuralları

Tamam teşekkür ederim Özgür abi
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
btk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak Kaya
Yer: Eskişehir
  Alıntı btk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 10:49
Alıntı yapılan kujo

Suat abi Emre maçta olacak. Ben de maçta olacağım. Tabi ki kapmanyaya elden destek verebilirsiniz. Şimdiden katkınız için teşekkür ederim.

stadın neresinde olacaksınız? ben de gelip sizlerle tanışmak beraber bağırmak istiyorum. tabi kabul ederseniz..
Başka ESKİŞEHİRSPOR yok!!!
Yukarı
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı Mustang1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 22:36
tüm arkadas listemdeki arkadaslarıma davet gönderdim emin olun bodrumda manisada istanbulda ki arkadaslarımı hayran yaptım  15 kişi benden hadi herkez yüklensin bu işe rekora koşalım her kulvarda zirveye
Yukarı
brhn26 Liste gör
Yazar

Burhan
Yer: İstanbul
  Alıntı brhn26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 22:51
Alıntı yapılan gudumen

3 dk da bir video ortalamasıyla gidiyoruz. Bu gidişle koyacak video kalmayacakTongue 
bende bunu düşünmeye başladım ama olsun her açışımda o amblemi görmek çok güzel oluyo Big%20smile
Tarihinin En Kötü Günlerinde Bile Kalplerden ve Gönüllerden Sesleniyoruz Bir Defa Değil BİN Defa ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 40>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,546 saniyede hazırlanmıştır