eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

eskisehirspor.com Facebook Fan Sayfası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 40>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 15:37

Kujo Emre Angı kardeşimizi bu hafta maçta görebilecekmiyiz? Ben para göndericektim fakat internet üzerinden gönderemedim O köy bizim köyümüz kampanyası için elden verme imkanımız olabilirmi acaba?

...
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 15:41
Suat abi Emre maçta olacak. Ben de maçta olacağım. Tabi ki kapmanyaya elden destek verebilirsiniz. Şimdiden katkınız için teşekkür ederim.
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
EsEsuLan! Liste gör
Deneyimli Yazar

FATİH
Yer: Eskişehir
  Alıntı EsEsuLan! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 15:43

Tamam Şampiyon Teşekkür Ederim .. Tongue

İNADINA NEFER
Bazen Sevinç,Bazen Keder ..
Yukarı
İzzet26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İzzet Yıldırım
Yer: Kapalı !
  Alıntı İzzet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 16:00
Ben listemdeki 200 arkadaşımdan bizans sempatisi olmayan herkesi davet ettim.Herkes davet etsin arkadaşlarını sevet çetinin bile daha çok hayranı var Big%20smile
Sevdan bizi çıldırtıı !!! K.No : 0219
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 16:04
Arkadaşlar davet ettiğiniz kişilerin başka takım taraftarları olması önemli değil bu sayfa hayran sayfası, bir çok diğer takım taraftarlarıda Eskişehirspor'a hayranlık besliyorlar.. Sayfayı ve paylaşımları onlarında görmesi neler yapıldığını ve bizi tanımaları açısından çok önemli...

Kişi ayırmadan tüm listemizi davet edelim...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
esesli kurt Liste gör
Yazar

C.Baki Gürdeniz
Yer: eskişehir
  Alıntı esesli kurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 16:18
Evet çağıl bey haklı söylüyorsunuz.Türkiyedeki herkezin gelmesi.bizleri daha iyi anlaması gerekli.Yoksa bizbize  yazar .söylenir dururuz.Bu olay çok iyi oldu.taraftar bile kazanırız,eskişehirli olmadığı halde.Yetmişli yıllarda bile ben çok iyi bilirim.bir çok eses hayranı vardı.Bizans  takımları ne yapıyor.bunlar istanbullu değil boş ver diyormu.Anadolunun her yerinde faliyet gösterip,taraftar toplamaya çalışıyor.
Damarımı kessinler,kırmızı siyah akar.
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 16:30
KoreoESES,
BandoESES,

Hoşgeldin FaceESES........
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 16:35
Bu tür aktiviteler özellikle Facebook sayfaları, Kendimizi tanıtmak için çok önemli, bugün facebook milyonlarca kişinin bilgisayarında sürekli açık ve takip ediliyor... Biz kendimiz konuşacak kendimiz dinleyeceksek kendi dairemiz içinde sıkışır kalırız, Eskişehirspor taraftarının kalitesini ve çalışkanlığını herkesin görmesi ve imrenmesi hatta kendi takımlarının taraftarları içinde örnek alması bizim için gurur verici olacaktır...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 16:43
Bize gelen gelmek isteyen yabanci oyuncularin sehir, taraftar ve klüb hakkinda bilgi almak isteyecekleri ilk adreslerden biri olmasi bakimindan önemli...
Almanyadan  tekrar e-postayla bir üyelik daveti yapayim...
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 17:43
Bütün listemi davet ettim. Kısa süre içerisinde bu sayının iki-üç katına ulaşacak potansiyelimiz var. Herkes listesini davet etse o bile yeterli olacak...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 40>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır