eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1 - Manisaspor:0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 63>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Murat2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 22:20
Yalnız bu maç çok kritik bizim için 1.si İkinci yarının ilk maçı 2.si Eksiklerimiz oldukça fazla 3.sü Yeni transferler daha takıma adapte olamadı bana göre ancak Jacee oynar gibi geliyor Fahri uzun zaman oynamadı eksikleri vardır Burak' ı kesip Erkanı oynatmaz , Sezerde oynamayacağına göre ilk yarı kadrosundan pek farklı olmayacağız 4.sü İkinci yarı daha çok maçımızı deplasmanda oynayacağız deplasman karnemizinde hiç başarılı olmadığı söylenebilir 5.si bu sene çok faydalı olmasada rakiplerin önlem almaya çalıştığı Youla artık yok bütün bunlar hepsi bizim için dezavantaj birtek Mehmet Yılmaz tekrar geri dönebilir (inşallah) bu sebeplerle bu maç bizim için çok zor ve çok önemli umuyoruzki bu kritik maç istediğimiz gibi biter.
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 22:24
Alıntı yapılan CiscoKid

Evet branda örtülüyordu.
Yönetimin de aklına gelmiş olsa gerek LOL
Branda örtülüyorsa güzel.
Gaziantep Belediye maçını hala unutmadım, hiç bir zamanda unutmayacağım.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 22:29
Alıntı yapılan KaRa

Branda olayı önemli. Stad sorumluları ihmal etmezler umarım. Yetkililere ulaşabilecek olanlar bir hatırlatmada bulunsalar, iyi olur.

İşyerim stadın tam karşısında ışıklar yanıyordu antrman olduğunu düşünerek azcık izleyeyim diye gitmiştim ama antrenman yokmuş, branda ile örtüyorlardı saha zeminini. gözlerimle gördüm yani rahat olun arkadaşlar.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
  Alıntı KiLLaGe_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 23:48
Alıntı yapılan Lucifer

Off o gün sınavım var saat 2 de. Maça gidemeyeceğim galiba.CryCry
aynen benimde sınavım var açık ögretim ama kayış atsammı diyomLOL 2. oturuma girmesemmi ne yapsamTongue
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
EgoEs Liste gör
Deneyimli Yazar

muzaffer
Yer: Turkey
  Alıntı EgoEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 01:57
Transferler falan derken maç başlığı geride kalmış.Acaba yeni transferleri seyredebilecekmiyiz.Tahminim lisansları daha çıkmadı ama maça yetişir sanıyorum.
Uçurtmalar, rüzgar kuvvetiyle değil, bu kuvvete karşı uçtukları için yükselirler.
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 01:58
işten 2 saat izin alacaz yapacak bişey yok. cumartesi başladıkya 2. yarıya arkası cok gelmese bari
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 08:23
İlk maçlar herzaman zor olur derler her iki takımında yeni transferleri var. Evinde başarılı olan takımımız deplasmanda daha başarılı olan Manisa'yı yenmek için elinden geleni yapacaktır.
önce eses sonra eses
Yukarı
sedefes Liste gör
Deneyimli Yazar

özer sedef akyazı
Yer: Eskişehir
  Alıntı sedefes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 08:57
TRübünler dolarsa bu maçı alırız.......
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 09:00
Alıntı yapılan olumune_eses

Alıntı yapılan KaRa

Branda olayı önemli. Stad sorumluları ihmal etmezler umarım. Yetkililere ulaşabilecek olanlar bir hatırlatmada bulunsalar, iyi olur.

İşyerim stadın tam karşısında ışıklar yanıyordu antrman olduğunu düşünerek azcık izleyeyim diye gitmiştim ama antrenman yokmuş, branda ile örtüyorlardı saha zeminini. gözlerimle gördüm yani rahat olun arkadaşlar.

bu transferler artı sahayı brandayla örtmeleri epeyce şaşırdım( yalnız branda küçük geliyordu inşallah oda düzelmiştir)

Jaycee kadroda olacakmı?
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
akanber Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
Yer: Turkey
  Alıntı akanber Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 09:04
Hadi ilk 11 i kurun bakalım...
AVRUPA BEKLE BİZİ ESESLER GELİYOR.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 63>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır