eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 183184185186187 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
Online Durum: Offline
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 02:04
Alıntı yapılan zecapone

Alıntı yapılan turker

Arkadaşlar protesto ve tepki gösterdiğimiz sürece yeniliyoruz.. Unutun tepki vermeyi..
Lig sonuna kadar (GS) maçı hariç açık 25 kapalı 40 olacak gibi görünüyor..

kapalı 40 ise açık da 20 olsun en azından bari yarısı kadar LOL

Tamam yarısı kadarmış zaten yanlış yazmışım LOL Açık 25, Kapalı 50
Yukarı
biribenidurdursun_26 Liste gör
Yazar

erhan
Yer: eskişehir
  Alıntı biribenidurdursun_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 02:20

Alıntı yapılan efsanee26

kombinem var ama hava şartları + maçın c.tesi 2 de olması + 25 tl olması üzücü.. stadın bu maçta dolcağını hiç düşünmüyorum malesef Dead

Evet aynen katılıyorum benim de kombine var fakat bende dolacağını sanmıyorum..

Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 02:33
yeni transferlerimizie mahçup olacazErmm
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 02:43
Süperlige çıktığımız seneki Antep Belediye ve Antalya maçlarını hatırlayın.Buz tutmuş bir saha ve -5 derece sıcaklık vardı.Yada 2 B deki inegöl maçını hatırlayın.
EsEs taraftarı büyüktür,mahçup olmaz kimseye..
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 02:50
Alıntı yapılan scarface_hkna

Süperlige çıktığımız seneki Antep Belediye ve Antalya maçlarını hatırlayın.Buz tutmuş bir saha ve -5 derece sıcaklık vardı.Yada 2 B deki inegöl maçını hatırlayın.
EsEs taraftarı büyüktür,mahçup olmaz kimseye..
o macların atmosferını herkez bılıyor. bence kıstas olarak alınmamalı.
DK
Yukarı
EsEsli_yeltin Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Yer: Sakarya
  Alıntı EsEsli_yeltin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 02:51
Bulancak maçını hatırlayın.. Hava sıcaklığı -12.. Tribünler de, zemin de buz tutmuş.. Ona rağmen o buzlara bata çıka maça gelmiştik.. 15 binin üzerinde taraftarımız gelmişti.. Bilet fiyatları ve havayı düşünerek ne zaman dolmaz tamamı desem yanılttı büyük taraftar beni.. Bu sefer yanılmam, çünkü öğrendim =))
...Sevdan Bir Ateş...

Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 02:57
Alıntı yapılan emrahes

Alıntı yapılan scarface_hkna

Süperlige çıktığımız seneki Antep Belediye ve Antalya maçlarını hatırlayın.Buz tutmuş bir saha ve -5 derece sıcaklık vardı.Yada 2 B deki inegöl maçını hatırlayın. EsEs taraftarı büyüktür,mahçup olmaz kimseye..

o macların atmosferını herkez bılıyor. bence kıstas olarak alınmamalı.

En fazla açığın alttaraflarıyla,sağı solu boş olur.Kapalı da sosyete bölümnde boşluklar olur fazlaca.Bu stadın belli bir taraftar kitlesi her türlü lig maçında belli bir kalabalığa ulaşır zaten.Stadın kemik tayfası orada olur yani.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
ErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Bozoluk
  Alıntı ErSin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 08:53
Para olmayıpta maça gidemediğim zamanlarda oldu  ve  genellikle bilet fiyatlarını eleştirdim, eleştirmeye devam da edeceğim. Ama bu sene yönetimin bilet fiyatları konusunda tutarlılık göstermesi önümüzdeki senelerde " Nasıl olsa fiyatlar düşer " diyerek kombine almayanlara ve her maça gidipte kombine alma alışkanlığı olmayan taraftarlara önümüzdeki senelerde kombine  alma alışkanlığını getireceğini düşünüyorum.  Arada Havaların durumuna göre yada maçın oynanılacağı  güne  göre  bilet fiyatları değişebilir.  Mesela bu hafta hem Cumartesi hemde hava soğuk  15 tl' ye çekilebilirdi ama bundan sonraki maçlarda seyrinde devam etmesi gerekmeli.  Para olmayıpta gidemeyenleri anlıyorum çünkü bunu bizde yaşıyoruz  ama  bunların sezon başında ayarlanması gerekli. Yönetim bilet fiyatlarını belirlemeden önce taraftar temsilcileriyle görüşerek standart bilet fiyatları belirlemeli . En azından  benim  düşünceme göre ligdeki 17 maçı gruplara ayırarak oynanılacak maça göre fiyat belirlemesi ve sezon başında öğrencilere kombine alımında bir kolaylık sağlanması gerekli. Kısacası belli bir istikrar sağlanmalı ki Kombine satışları artmalı. 
Yukarı
acahan26 Liste gör
Yazar

HÜSEYİN
Yer: eskişehir
  Alıntı acahan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 09:41
her yıl kombine alıyorum bundan sonrada alacağım ama yönetim kombine fiyatlarını biraz mantıklı yapsa ben inanıyorum ki bizim büyük taraftarımız yeni bir rekor a daha imza atar kombineler yüksek oluyor bide biletlerde indirim olduğu zaman insan ister istemez neden kombine aldım diyor bu konuda gerekli merciler çalışıp kombine fiyatlarını güzel fiyatla yaparsa ben rekor seviyede kombine satılacağına inanıyorum
SEVDAN BİR ATEŞ ESESİMM
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
  Alıntı ades Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 10:17
Alıntı yapılan biribenidurdursun_26

Alıntı yapılan efsanee26

kombinem var ama hava şartları + maçın c.tesi 2 de olması + 25 tl olması üzücü.. stadın bu maçta dolcağını hiç düşünmüyorum malesef Dead

Evet aynen katılıyorum benim de kombine var fakat bende dolacağını sanmıyorum..

Ziraat Türkiye Kupasında oynadığımız hatta tvden verilen maçda 30 tl ye dolsuysa bu hafta yayın olmadığı ve liğ macı olduğundan dolayı da  dolacaktır.yönetimin zihniyeti zaten bellii birisi gelmesse bir diğerleri gelir hesabı yaptıkları için bu haftada  dolucaktır bu stad. 
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 183184185186187 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,539 saniyede hazırlanmıştır