eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESPARTA

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 69>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: ESPARTA
Online Durum: Offline
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 18:43
    yok yok demem oktaySmilediyecektim de sen açıklamasını yapınca demiyim dedimSmilebu tasarım bence güzel..sade ve hoş duruyor....samet yazlık flor atkılardn kalmadı hiç bitti onlar kardeşim..biraz geç cvp verdim ama kusura bakma...
   masina maçı için de bi ihtimal gelemeyebilirim...40 derece ateşle 2 gündür nezaman ölecem diye bekliyorum...iyilerşirsem gelecem...herkeze msj attın mı oktay...herkezin numarası varmıydı sende?eğer atamadıysan bana bi msj çek ben yollıyım herkeze msjı..
YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...///ESPARTA///
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 19:13
Alıntı yapılan ESKİÇerkES

yok yok demem oktaySmilediyecektim de sen açıklamasını yapınca demiyim dedimSmilebu tasarım bence güzel..sade ve hoş duruyor....samet yazlık flor atkılardn kalmadı hiç bitti onlar kardeşim..biraz geç cvp verdim ama kusura bakma...
   masina maçı için de bi ihtimal gelemeyebilirim...40 derece ateşle 2 gündür nezaman ölecem diye bekliyorum...iyilerşirsem gelecem...herkeze msj attın mı oktay...herkezin numarası varmıydı sende?eğer atamadıysan bana bi msj çek ben yollıyım herkeze msjı..
hacı liste benm evde kaldı ıspartada bende olanlara atacam. msj hakkın varsa ssen atıver yoksa herkes birbirine duyurur.. tasarımı begendine sevindim dediğim gibi benimde içime sinmişti.  kardeslerimizede gösterir faliyete geceriz..
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 20:12
Bence ESPARTA kısmını simli parlak griden yada altın sarısından yapmak lazım.Kral olur.
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 20:17
Alıntı yapılan Adrenalinss

Bence ESPARTA kısmını simli parlak griden yada altın sarısından yapmak lazım.Kral olur.
burak bu bi çelişkimi hacı:D öle sarılı atkılar gese atkısına benziyor diye sevmeyen sen değilmiydin:D:D

ama haklısın hacı gri yada sarı yada içi gri dışı sarı:D
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 20:23
Hacı çelişki yok hemen açıklıyayım . Arka fon sarı olmucak.Senin yaptığın gibi olcak ama sadece ESPARTA yazısı benim atkının ESKİŞEHİRSPOR yazısı gibi yaldızlı olucak.Nasıl Big%20smile

Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 20:30

Hacı çelişki yok hemen açıklıyayım . Arka fon sarı olmucak.Senin yaptığın gibi olcak ama sadece ESPARTA yazısı benim atkının ESKİŞEHİRSPOR yazısı gibi yaldızlı olucak.Nasıl Big%20smile
I am being added you . One excellent idea
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 20:39
Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

I am being added you . One excellent idea

Burası Türk forum sitesi.Lütfen daha dikkatli beyfendi.OuchLOL

Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 20:41

hacı yabancı üyelerimizde var ama:D mükemmel bi fikir dedim ama düşündümde öle olursada o iplikler cabuk sökülüyo hacı bunu özeldende yazabilirdim ama burdan yazayım ki bilmeyende öğrensin dedim kardesim:D

ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 20:46
Ben bu konuda polemik yaratırım arkadaş.Ben yaklaşık bir buçuk yıldır o atkıyı kullanıyorum ipi hiç sökülmedi.Shocked Neyse çok makara yapasım var.Öksürükten ölüyorum ama yinede cumartesi'yi dört gözle bekliyorum.(Melih'e gönderme yaptımLOL)

HARAM OLSUN BANA SENDEN BAŞKASI....

Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 20:53

Ben bu konuda polemik yaratırım arkadaş.Ben yaklaşık bir buçuk yıldır o atkıyı kullanıyorum ipi hiç sökülmedi.Shocked Neyse çok makara yapasım var.Öksürükten ölüyorum ama yinede cumartesi'yi dört gözle bekliyorum.(Melih'e gönderme yaptımLOL)

HARAM OLSUN BANA SENDEN BAŞKASI....
polemiğini gördüm :D bende az salçalık yapayım:D
hacı tmm sen kullandın ama ya ben kullanamazsam:))) kişiden kişiye FARK VAR:D

ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 69>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır