eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1 - Manisaspor:0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 63>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
Online Durum: Offline
  Alıntı ades Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 10:55

sanırım bu olay sadece türk futbolunda var.sen futbolcuyu almışın istediğin maçda oynatırsın.sana karşı oynamasını istemiyorsan satmıcaksın ozaman

ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
İzzet26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İzzet Yıldırım
Yer: Kapalı !
  Alıntı İzzet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 11:00
Rakip her kim olursa olsun ; şartlar her ne olursa olsun ; ESKİŞEHİRSPOR umuz Mabedinde oynadığı her maçın mutlak favorisidir !
Sevdan bizi çıldırtıı !!! K.No : 0219
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 11:26
Manisa tehlikeli, diri bir takım. Bizde de eksik çok. Doğa yok, B.Ertuğrul yok, Sezer olmayacak, Mehmet Yılmaz ve Fahri tam hazır değil. Alper, Kocabey, Ragıp, Adem, Ümit ve Koray'a çok iş düşecek. Jaycee, Fahri ve Mehmet Yılmaz'da kadroda, en azından 18'de görürüz. Bize yine büyük iş düşecek. Hem takımı hem de yeni transferleri olan karşılamamız bu sezonun gidişatını bile belirleyebilir. Soğuk, bilet ve diğer şartlar engel olmamalı. Ah bi de düğün olmasa o gün anasını satiimm Cry

Bu maçı ya almalı, ya da almalıyız..
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
es78 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı es78 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 13:04
inşallah güzel bir açılış olur...hadi esesim
ÖNCE ES-ES
Yukarı
eskisehirsporrr Liste gör
Yazar

EmrE
Yer: Eskisehir
  Alıntı eskisehirsporrr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 13:45
Bu acık lıse sınavlarını hep mac gunune koymak zorundamı bu Mıllı Egıtım Bakanlıgı :@
Es Es Es Ki Ki Ki ESki ESki Es
Yukarı
SeLcuk_026 Liste gör
Yazar

SELÇUK
Yer: EsKiŞeHiR
  Alıntı SeLcuk_026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 14:32
İçime doğuyor oynar ise Jaycee bu maçta 2 gol atacak..
Sevgiliden Önce Gelen Tek Şehrin Takımı ESKİŞEHİR...(Bu Yürek Başka Sevdalara KapaLı)
Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Bağlar
  Alıntı khan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 14:38
Sezer'in bu maçta oynamayacak olması kötü olmuş.Türk futbolunda böyle şeyler oluyor.Aslında hatır gönül işleri,Türk insanının duygusal tarafı diyelim geçelim.Manisa maçıyla artık çıkışa geçmemiz gerekiyor.6.olan takımın ciddi paralar alacağı bu ligde puan savaşı artık daha çetin geçecek gibi gözüküyor.
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
Batuu Liste gör
Deneyimli Yazar

Batuhan CAN
Yer: Bursa/Ankara
  Alıntı Batuu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 14:39

stad daki yerimi alıcam her türlü geliyorum özledim ES ES im bekle beni ben geliyorum.

Uludağ ÜNİESES
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 15:09
Özledim açık,özledim seni.Manisa maçında geliyorum.yerime kimse oturmasın kaldırırım.Birde maçı alırsak deymeyin keyfime o gün kimse moralimi bozamaz,hatta sen bile. LOL
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
mcaizmir Liste gör
Yazar

Çağrı
Yer: İzmir
  Alıntı mcaizmir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 16:22
bende çok özledim açığın ortasındaki yer kapma telaşını bu  sefer karda yağar inşallah tekrar açıkta ayaklarım buz tutar gurbet çok koyuyor insana Cry
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 63>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,813 saniyede hazırlanmıştır