eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Monopoly'de Eskişehir'e Oy Veriyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
belaes Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı belaes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 12:10
Bizde bu azim varken sadece Eskişehir olur monopoly de...LOL
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPORUMUZ...
Yukarı
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 12:24
hadi beylerrrrr durmak yokkk olalım birincii daha dün 4 . sıradaydık herekez girsin bu siteye biraz yavaş yoğunluktan
https://www.turkiyeoyveriyor.com/ tıkla
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 12:26
Hüseyin 3 adresle üye oldum. Aktivasyon gelmiyor diye. Hala mail gelmiyor:((
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
pepino Liste gör
Deneyimli Yazar

Ethem
  Alıntı pepino Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 12:31
Alıntı yapılan kujo

mail adresinin sonuna tr koy.. yahoo.com.tr gibi
sevdan bir ateş...
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
Yer: Turkey
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 12:32
Eskiden MONOPOLY yoktu, BORSA vardı ve o oyun tamamen bizden di, Haydarpaşa Garı, Sirkeci Garı, İstiklal caddesi, falan filan çok eğlenirdik. Birgün o oyun kartonunun arkasına arkadaşlarımla beraber Eskişehir versiyonunu yapmıştık, tükenmez kalemle çizmiştik, Atatürk Caddesi vardı, Kızıkcıklı vardı, Doktorlar vardı, Eskişehir Garı, Otobüs Terminali, kartları da özel hazırlamıştık, "doğru Doktorlar caddesine git, başlangıçtan geçersen geçiş ücretini al", "kızılcıklı da aşırı hız yaptın kodese git 1 el bekle" diye, hey gidi günler hey.

Şimdi bu başlığı görünce o günler geldi aklıma, biz bunu yıllar evvelden yaptık, bu oyunun pazarlamacıları veya çalışanlarının yeni aklına geliyor...
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
Yer: Turkey
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 12:40
Alıntı yapılan es_bil

Eskiden MONOPOLY yoktu, BORSA vardı ve o oyun tamamen bizden di, Haydarpaşa Garı, Sirkeci Garı, İstiklal caddesi, falan filan çok eğlenirdik. Birgün o oyun kartonunun arkasına arkadaşlarımla beraber Eskişehir versiyonunu yapmıştık, tükenmez kalemle çizmiştik, Atatürk Caddesi vardı, Kızıkcıklı vardı, Doktorlar vardı, Eskişehir Garı, Otobüs Terminali, kartları da özel hazırlamıştık, "doğru Doktorlar caddesine git, başlangıçtan geçersen geçiş ücretini al", "kızılcıklı da aşırı hız yaptın kodese git 1 el bekle" diye, hey gidi günler hey.

Şimdi bu başlığı görünce o günler geldi aklıma, biz bunu yıllar evvelden yaptık, bu oyunun pazarlamacıları veya çalışanlarının yeni aklına geliyor...

Diyeceğim odur ki, bu şirket eğer oyununun değişik versiyonlarını yapmak istiyorsa, öyle anket falan yapmasına gerek yok, isterlerse tüm illerimiz için ayrı ayrı versiyonlarda bu oyunu hazırlayabilirler, teknolojiyi de kullanarak harika şeyler yapabilirler, bir de lütfen oyunun ismini değiştirsinler MONOPOLY ne yaaa, o oyunun orjinal Türkçe adı BORSA dır. Bu şekilde yapıp pazarlarlarsa daha çok satarlar.
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 13:20
günde sadece 3 oy ve farklı illere verilebiliyor yani hergün girip oy vermeliyiz.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
majiskül Liste gör
Deneyimli Yazar

Yunus Emre
Yer: Ankara
  Alıntı majiskül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 13:24
Alıntı yapılan pepino

Alıntı yapılan kujo

mail adresinin sonuna tr koy.. yahoo.com.tr gibi

ben dırek esesim.com lu adresımle gırdım oldu....her gun de verıorm oyumu.....
Öyle bir meşale yaktın ki bu yürekte, artık her mac seyircisiz kalbimde....
Yukarı
mlhkrcy Liste gör
Yazar

melih karaçay
Yer: Eskişehir
  Alıntı mlhkrcy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 15:03
bazen aktivastonlar junk mail denilen önemsiz mail kutusuna da geliyo.birde spam mail olarakda algılanmış olabilir.ben girdim oyumu kullandım.bundan sonra hergün bu sitedeyim.
KARACAY 26
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 00:25
Saat 12'yi geçti ve yeni güne girdik, yeni gün yeniden verilecek oylar demek ;)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,750 saniyede hazırlanmıştır