eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 179180181182183 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
geo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı geo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 13:24
Bin kez söylendi yine söylüyorum!Lise ve üniversite öğrencilerine kesinlikle indirim uygulanmalı!
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 13:53
Bizim aç ve paragöz yönetim indirim nedir bilmez ancak bindirimi çok iyi becerir. Sebebi açık ve net masum ve gerçekten ES ES imi seven insanlar zaten para verip giriyor. Birde yönetimin yalakalık yapmak zorunda olduğubir kesim var onlarada bedelsiz bilet veriyor. Bunların açığı nereden kapanacak sade ve sadece ES ES imi seven taraftarlardan. Tamam bedava bilet ver ama maç bedellerini günümüz koşuluna uygun yap be adam. Yazık sadece taraftara yazık. Sessiz kalındığı sürece bu artarak devam edecektir unutulmamalı. Millet 3-5-10 tl ye, biz 50-100-150 tl ye maç izliyoruz. Normal olan şu ki insanlar layık oldukları gibi yönetilirler. Buna layık isek sessiz kalmaya devam şayet layık olmadığımızı düşünüyorsak sesimizi bir şekilde duyurmayılız.
Yukarı
desx Liste gör
Deneyimli Yazar

Sercan
  Alıntı desx Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2010 saat 23:23

Hocalar bişey sormak istiyorum, ben ÖSS sebebiyle kombineyi sezon başında alamadım, ikinci devre için alabiliyor muyuz bilen var mı ve ne kadar?

Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2010 saat 23:23
Alıntı yapılan desx

Hocalar bişey sormak istiyorum, ben ÖSS sebebiyle kombineyi sezon başında alamadım, ikinci devre için alabiliyor muyuz bilen var mı ve ne kadar?

aktif ticaretten 150 tl den alabilirsin
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2010 saat 23:56
basında sürekli övgüler yağdırılan ak.gücü taraftarının bu yıl maçlara ne kadar bilet fiyatı ödeyerek girdiğini göstermek açısından , aşağıdaki listeyi gönderiyorum

< ="-" ="text/; =utf-8">< name="ProgId" ="Word.">< name="Generator" ="Microsoft Word 12">< name="Originator" ="Microsoft Word 12">

nkaragücü'nün 29 Kasım2009 Pazar günü Denizlispor ile oynayacağı maçın bilet fiyatları belli oldu.

Gençlik Parkı Kale Arkası: :3 TL

Maraton: 4 TL

Kapalı: 5 TL

Saatli Kale Arkası: 3 TL

Misafir Takım Kale Arkası: 3 TL

A.Gücü - GS maçı 20 ve 21 YTL
Turkcell Süper Lig´de bu hafta sonu yapılacak Ankaragücü-Galatasaray maçının bilet fiyatları belli oldu. Ankaragücü Kulübü´nden yapılan açıklamaya göre, bilet fiyatları kale arkaları 20 YTL, maraton ve kapalı tribün ise 21 YTL olarak belirlendi.

Sarı-kırmızılı taraftarlara 5 bin kişilik yer ayrıldığı ve konuk taraftarların, maçı saatli tribünden izleyebilecekleri kaydedildi.

Bu arada, tüm fiyatların 20 YTL olarak belirlenmek istendiği, ancak kurallara göre fiyatların farklı olması gerektiği için 1 YTL´lik fark konulduğu ifade edildi.

Ankaragücü-Beşiktaş bilet fiyatları

Ankaragücü Kulübü'nden yapılan açıklamaya göre, 19 Mayıs Stadı'nda oynanacak maçta bilet fiyatları kale arkası tribünler için 10 TL, maraton tribün için 15 TL ve kapalı tribün için ise 20 TL olarak belirlendi.

Misafir takım taraftarı için 19 Mayıs Stadı'nda yüzde 5'lik bir kontenjan ayrılırken, maçı izlemek isteyen siyah-beyazlı taraftarlar yarından itibaren biletix'ten, sarı-lacivertli taraftarlar ise maç günü stat gişelerinden

Ank-manisa

Kale arkası   5  ,  maraton  10,   kapalı  15 lira

Ank-bld

nkaragücü'nün İstanbul Büyükşehir Belediye ile 29 Ağustos cumartesi günü oynayacağı maçın bilet fiyatları belli oldu.

Ankaragücü Kapalı: 5,50 TL

Ankaragücü Maraton: 4,50 TL

Gençlikparkı Kale Arkası: 3,50 TL

Misafir Takım Kale Arkası: 3,50 TL

Saatli Kale Arkası: 3,50 TL

Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2010 saat 00:07
Alıntı yapılan lidersy

Alıntı yapılan thefasfis

diğer takım kombine biletlerini bilmiyorum ama antalyanın 60 olduğunu biliyorum ligler başlamadan önce forma kombine vs satan arabadaki satıcıya sormuştum,

yanlış bilgi vermeyelim lütfen 60 tl neyın parası onuda yazalım buraya antalyanın kombine 175 tldir

Girde sitelerine 60 ytl oldugunu görüsün kombinelerini evet 175 de var ben en ucuzundan bahsediyorum bizimde 280 ytl  burda kimseyi yanlış yönlendirmiyoruz hem bukadar sen neden yönetimin arkasındasın onu pek anlamış degilim

ANTALYANIN KOMBİNESİ 60 YTL...

Birde bazı arkadaşlar 90 ytl den bahsediyor antalyanın bilet fiyatlarını büyük maclarda deplasmana geleceklerden alacaklar bu parayı sezon başında 60 ytl ye satıldı kombineleri

esesyucel.....
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
Tolga26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga
Yer: Sierra Leone
  Alıntı Tolga26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2010 saat 00:28
Ben o parayı ödediklerinide sanmıyorum.Çoğu dağıtılan biletlerle giriyolar.Onların bilet parası dedikleri 3 lirayı 5 lirayı bizim taraftarımız tribünde harcıyo sırf
NEYLEYİM KIRMIZI DEDİĞİMDE SİYAH DEMEYEN YARİ...
Yukarı
sarper_nefer Liste gör
Yazar

SARPER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı sarper_nefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2010 saat 02:41
manisa maçında biletler 10 tl olsun bir tane boş koltuk kalmasın sürümden kazanın
DİE FOR YOU ESES
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2010 saat 02:46
Alıntı yapılan sarper_nefer

manisa maçında biletler 10 tl olsun bir tane boş koltuk kalmasın sürümden kazanın

cmts olmasa pazar olsa 25 lirayada dolar tribün çünkü yeni transferleri izlemek için gelecektir taraftar 15 lira bence normal bi fiyat....
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Yer: Turkey
  Alıntı esesim_hasretim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2010 saat 02:49
Ankaragücünün bilet fiyatlarına çok güldüm ya.3.5 tl bilet bizde olsa ne olurdu acaba çok merak ediyorum.Balık istifi gibi bişi olurdu.Big%20smile
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 179180181182183 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır