eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Ara Transfer Dönemi -2-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 299>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2010 saat 18:17
fahrı tatan ıyı bır adam bence ragıpdan daha faydası dokunur bu takıma ve bırde su varkı arkadaslar onder turacının ben klubumuze gelmesını cok ısterdım ama olmadı paris önderı almıs 2 mılyon euroya keske o parayı bız verebılseydıkde onderı alsaydık hersekılde cok yararlı olurdu bıze kısmet artık
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2010 saat 18:19
bu vakitten sonra artık en fazla FAHRİ TATAN gelir
bence süper olur
eğer burak yollanırsa belki fener kullanmadığı bir adamını da kiralık olarak verebilir.
dahası da olmaz..
youla meselesi ne olacak hiç bir fikrim yok..
oynatmayıp harcıcaklar gibime geliyor..
bize de bi faydası olmıcak..ne transfer ne kendisi..
Yukarı
esk_26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2010 saat 18:20
Sezer öztürk le keske anlasılsa birde Burak ın yerine tapusuyla adam alınırsa baska eksik kalmıyor
Fahri Tatan da  kulubeye iyibir yedek olabilr aslında ama kesinlikle iyi bir ofansif orta  saha oyuncusu alınmalı  Moritz Cangele Tabata gibi
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2010 saat 18:22

su yulayı bı cıkarsaydık elden elımızde patlamadan

Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
FAES Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2010 saat 18:24

ya bu youla nasıl bi adammış da bunca zaman hepimiz ona inanmışız şimdide adamdan kurtulamıyoruz. tam kara bela oldu bu ya

Yukarı
sedefes Liste gör
Deneyimli Yazar

özer sedef akyazı
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2010 saat 18:26
Youlayı kiraya versinler abi seneye kim öle kim kala devran döner belki...adamaın daha 2,5 senesi var.
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2010 saat 18:28
youlanın o sekıdle olmasının sebebı yıne rıza ve yonetım bana gore cunku takımdakı dıger adamlardan daha cok deger ver daha cok para ver herseyıne goz yum olacagı bu tabı burda bır soru daha cıkıyor rıza youla ıcın her takımdan kovuldu nelerını gordum dedı mademkı boyle bırı oldugunu bılıyodun neden getırdın bızım takımımıza ?
Yukarı
FAES Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2010 saat 18:34

elbette ki youla elimizden çıkarırken ondan çokta iyi yaralanabiliriz. sezon başında bir çok kulübün listesindeydi özelikle bursa ,o nedenle bu sezon onun gönderilmemesi bizim için çokta kayıp olmayabilir ama bu sene de kalacaksa ona bu şanlı renklere yaptığı hainliğin bedelini ödetmek lazım en ufak yaptığına para cezası , alt yapı ile antremana çıksın kendi başına antreman yapsın ki bu camiaya bu renklere nasıl hainlik yapılmayacağını anlasın burnu sürtüllsün , sonrada gelecek sezon yine onu almak için kesin 2-3 takım olacaktır.  

Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2010 saat 18:37
Youlanın bundan sonra Türkiye'de oynayabileceğini sanmıyorum.
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2010 saat 18:38
ben lıg radyoyu dınlıyorum tolunay kafkas ve ertugrulda cıktı dedıkı boyle bır futbolcunun turkıyede asla ısı yok denıldı ve boyle bır futbolcuyu turkıyede kımse almaz denıldı cunku adamlar saatlı bır bomba almıs olacaklar dendı yanı kısacası turkıyede youlayı alacak klup vardır ama eskısı kadar pıyasası olacak bır futbolcu degıldır artık o olaydan once bursa youlayı bıtırdı dıye okumustum ve sonra o olay patlak verdı ve ertugrulda ılgılenmıyoruz dedı kendı kendını yaktı be bu adam
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 299>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır