eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Ara Transfer Dönemi -2-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 299>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Esk1980 Liste gör
Yazar

Mehmet
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2010 saat 14:10
Sen opsiyon hakkı bizde olan bir adamı nasıl satasın yahu??Üstelik bu ts bizde opsiyon hakkı olan adamı nasıl alır??
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2010 saat 14:11
Alıntı yapılan Esk1980

Alıntı yapılan desperadomt

Alıntı yapılan Esk1980

Benim anlamadığım Burak ın  ın opsiyon hakkı bizde değil mi? son sözü biz söyleriz Trabzon ile Fener nasıl anlaşıyorlar bu durumda?
zaten ts ile bizim klüp konuşup karar verecek.

Peki oldu da biz hayır dedik nolacak o zaman?
burak sezon sonuna kadar bizde oynayacak sezon sonu ts ye bonservisi ile gidecek.ntv sporda söylenen bu.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
b&alp Liste gör
Yazar

Bahadır
Yer: İzmir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2010 saat 14:13
Burak takımdaki kredisini tüketti ve en hayırlısı gitmesi olucaktır. Umarım yönetimimiz bizi şaşırtarak zeki bir hamle yapar ve bu takastan karlı çıkarız. Ayrıca opsiyon hakkı bizde olan bir oyuncu için kiralık oyuncu önerilmesi çok saçma. Kesinlikle Fenerbahçeden bonservisiyle birlikte bir futbolcu transfer edilmeli .
KISKANIR SENİ KALAN 80 ŞEHİR.
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2010 saat 14:14
peki ts a sezon sonu gideceği belli olan adam sizce yeteri kadar mücadele edermi top a ayağını kafasını sokarmı(bunu kesin yapmaz demiyorum gunahına girmek istemem)ama su bir gerçek trabzonspor eskişehirspor a buyuk yanlış yapıyor.kardeşim bu burağı beğeniyorsan sezon sonu gelir anlaşırsın sezon ortasında mukavelesi devam oyuncuyla nıye görüşüyorsun
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
sedefes Liste gör
Deneyimli Yazar

özer sedef akyazı
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2010 saat 14:14
peki biz burak Yılmaz ı 2 seneliğine kiralamadıkmı.seneye nasıl gidiyo mutlaka bizle anlaşmaları gerekmiyomu.en azından bi bedel ödemeleri lazım gibi.ama sözleşmede fener isterse  sezon sonu geri alabilir maddesi varsa bilemiyoruz.
Yukarı
Esk1980 Liste gör
Yazar

Mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2010 saat 14:15

Alıntı yapılan Esk1980

Alıntı yapılan Esk1980

Benim anlamadığım Burak ın  ın opsiyon hakkı bizde değil mi? son sözü biz söyleriz Trabzon ile Fener nasıl anlaşıyorlar bu durumda?
zaten ts ile bizim klüp konuşup karar verecek.

Peki oldu da biz hayır dedik nolacak o zaman?
burak sezon sonuna kadar bizde oynayacak sezon sonu ts ye bonservisi ile gidecek.ntv sporda söylenen bu.

O zaman ortada bir saçmalık oluşuyor.Madem opsiyon hakkı bizde fb nin yaptığı hiç etik bir durum değil.Bunu yargıya taşıyabiliriz.
Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2010 saat 14:15
Şu an ki durum şu ;
Fb,gökhan ünal'ı istiyor.Trabzon para +burak yılmazı istiyor,herkesin işine gelirken bizim yönetim burağı bırakmayız diyor(Burak da ts'yi isterken),Bizim yönetim burağı istiyorsanız,engin baytarı verin diyor ancak engin de bizi istemiyor (Engin de kendini ne sanıyorsa ).... Uzun lafın kısası,bizim yönetim madem burağı vereceğiz en azından,o giderken artı olarak ne kazanabiliriz düşüncesinde,doğru da bir düşünce aslına bakarsanız kar saglama çabamız ancak benim korkum bu kadar nazlanan yönetimizin,daha da nazlanıp burağı zorla takım da tutması olur eğeristemiyorsa trabzonu istiyorsa gidecek kardeşim bu kadar basit (Bana sorsanız, kimse sormaz ama sordunuz diyelim ne diyorsun ? Ben burak gitsinde üstüne para bile veriririm derim ama neyse)
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
redwolf Liste gör
Yazar

erhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2010 saat 14:16
Eskişehirspor Okwunwanne ile anlaştı
Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Bahreyn Milli Takımı'nın oyuncusu Jaycee John Okwunwanne ile anlaştıklarını açıkladı.
NTV Spor ve Ajanslar
Güncelleme: 14:14 TSİ 15 Ocak. 2010 Cuma
ESKİŞEHİR - Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, kente gelecek Bahreyn Milli Takımı'nın oyuncusu Jaycee John Okwunwanne'nin transferinin bugün veya yarın bitmesini beklediklerini söyledi.

Ziraat Türkiye Kupası'ndaki Altay maçında iyi bir oyun sergilediklerini ve galip geldiklerini belirten Çalımbay, kupada iddialarının devam ettiğini kaydetti.

Türkiye Kupası'nda grup lideri olamamaktan üzüntü duyduklarını ifade eden Çalımbay, ''Tek üzüldüğümüz durum, lider çıkacağımız bir grupta sakatlıklar ve talihsizliklerin yaşanması. Bu gruptan çıkamazsak yazık olur. Oynadığımız oyun ile başarıyı hak eden takımların başında geliyoruz. Eksik ve sakat oyuncularımızın iyileşmesiyle Türkiye Kupası'nda oynadığımız oyunun üstüne çıkarak Süper Lig'e başlayacağız. Pazartesi gününden itibaren Manisaspor maçının hazırlıklarını başlayacağız.'' dedi.
eskişehirspor suz lig süper değildir
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2010 saat 14:17
Alıntı yapılan Esk1980

Sen opsiyon hakkı bizde olan bir adamı nasıl satasın yahu??Üstelik bu ts bizde opsiyon hakkı olan adamı nasıl alır??
Trabzon opsiyon hakkı bizde olan oyuncuyu alamaz. Onlar kendi aralarında anlamışlar. Biz "tamam" dersek imzalar atılır. Ama bizim de bu işten bir çıkarımızın olması lazım. Umarım Halil Ünal çok sevdiği, yakın dostu, ağabeyi Aziz Yıldırım'a bedavadan "he" demez.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2010 saat 14:19
Burağı geri verip önder turacıyı alsak ama bonservisiyle.hem böylece fb nin g.ü transferine yardım etmiş oluruz.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 299>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır