eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kenan Köse

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 15:07
hayırlı olsun
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 12:08
Alıntı yapılan turker

"Yaptığımız araştırmalar sonunda bu oyuncunun Eskişehirspor kadrosunda yer almadığı, yönetim tarafından hatır amaçlı transferinin yapıldığı öğrenildi."

Sakarya

- - - - -

Hatır amaçlı oyuncu mu alınırmış yahu..

Eskişehir'in altyapısının, gençlerinin, ve şehrin kendisinin hatrı ne kadar merak ediyorum??
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
esk_26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 12:14
Eğer askerlik icinse benim bildiğim bir kac mac oynama mecburiyeti var Angry
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 12:23
Alıntı yapılan esk_26

Eğer askerlik icinse benim bildiğim bir kac mac oynama mecburiyeti var Angry

Öyle bi durum varsa yurtdışındaki pilot takımlarımıza kiralar yönetim. Yine de bi görelim, önyargılı olmamak lazım.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 16:11
Tarsus İdman Yurdu'na gidecekmiş muhtemelen.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
EsEsli_yeltin Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Yer: Sakarya
  Alıntı EsEsli_yeltin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 16:18
Niye geldi, neden gidiyor ?
...Sevdan Bir Ateş...

Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 16:33
Alıntı yapılan banner

Tarsus İdman Yurdu'na gidecekmiş muhtemelen.

Benim artık aklım, mantığım yetmiyor bu yönetimin işlerine. Ne yapmaya çalışıyorlar bir türlü anlayamıyorum. Bu takıma faydası ne oldu şimdi bu işin? Geldi antrenmanlara çıktı, adını duyurdu, gitti. Ne anladık biz bu işten?

Yönetim, yerel basın, bazı futbolcular ve hatta teknik ekip Eskişehirspor kulübünün büyüklüğünü ve ağırlığını kavrayamamış durumda ne yazık ki. Bu durumda da takımın önüne büyük hedefler koymanın hiç anlamı yok...
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 18:34
   Yılın TOP SECRET transferi.
kalender
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 18:53
Bu işin altında kulübün ikinci başkanı sayılan kadrolu menajerimiz ceylan çalışkan'ın parmağı vardır.Bu işin için ceylan'ın cebine ne kadar girdi açıklanmalı.ceylan parasız iş yapmaz ya bizden alacak ya karşı taraftan yada bu işin olması için devreye giren emirdağ'lı zengin işadamından.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
MarcEs Liste gör
Yazar

Göktuğ
  Alıntı MarcEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 19:52
Alıntı yapılan 65es26

Bu işin altında kulübün ikinci başkanı sayılan kadrolu menajerimiz ceylan çalışkan'ın parmağı vardır.Bu işin için ceylan'ın cebine ne kadar girdi açıklanmalı.ceylan parasız iş yapmaz ya bizden alacak ya karşı taraftan yada bu işin olması için devreye giren emirdağ'lı zengin işadamından.

Ceylan Çalışkan olayı aslında böyle değil. Ceylan Çalışkan Mpenza transferinin baltalayan isimdir. Bunu istediğinize sorabilirsiniz. Ceylan Çalışkan'ın bu kulüple bu yüzden çıkar ilişkisi olamaz. Mpenza'nın uçak bileti dahi alınmış iken Sn. Menajer (!) bu işe çomak sokmuş, oyuncunun kafasını karıştırmış ve transferin yatmasına sebep olmuştur. Sn Çalışkan (!) kimdir? 11 numaralı futbolcunun menajeri. Belki açıklayıcı olmuştur. Kenan Köse olayı ise bir yöneticinin aracılığıyla olmuştur. Aynen de hatır gönül işidir. O kadar çok karanlık işler var ki... Sanki 2. 3. lig ayarında yönetiliyoruz. O kadar alengir dönüyor ki.... Midem bulanıyor bu adamlardan artık. Eskişehir'im bu adamları hak etmiyor..
ESKISEHIRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,734 saniyede hazırlanmıştır