eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Ara Transfer Dönemi -2-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 299>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 13:18
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 13:19
Atilla Bey,
NBA'de bu şekilde üç ayaklı takas yapmanın temel amacı salary cap sınırları içerisinde istedikleri oyuncuyu kadroya katmaktır. Futbolda ücret tavanı denen şey olmadığı için öneriz fantastik olmaktan öteye gitmiyor. Kaldı ki Beşiktaş'ın ara transferdeki hedefi elindeki genç oyuncuları pişsinler diye süper ligin diğer ekiplerine pazarlamak iken ESES ve Manisa ara transferde kadrolarını güçlendirmeyi hedefliyor.
KKŞ
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 13:21
Alıntı yapılan nightmare26

ESESmania ,Taner abicim senin de hemen aklına film falan geliyorLOL geçenlerde bende batuhana karşı değilim ama kiralık oyuncuya karşıyım dediğim de aklıma yaban geldi demiştin LOL Batuhana karşı değilim ancak,kiralık oyuncuya karşıyım uleyn yazmıştınLOL alemsin

Napalım be abicim
Ağlancak halimize gülelim bari LOL
Yukarı
ATSIZ Liste gör
Yeni Yazar

Gökhan Akgün
Yer: izmir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 14:02
Sezer öztürk adını ilk duyduğumda inanmamıştım çünkü potansiyeli ile manisadan istanbul takımlarına geçeceğini tahmin ettiğim bu oyuncu için eskişehirsporda forma giymek sadece ve sadece eskişehirspora kazanım olur.
Geçtiğimiz sezon bank asyanın en değerli oyuncusu bunun yanında almanya kökenli bildiğim kadarıyla, abdullah avcı ile beraber avrupa şampiyonu olan ekibin bir parçası, aynı zamanda topla iyi ve topa iyi vuruyor ve de yaşı genç.
Televizyondan izleyebildiğim fenerbahçe maçı bana masa tenisi gibi geldi. Orta sahamızda topa iyi futbolcumuz yok. Alper Potuk'u beğendim doğa her zamanki gibi koşuyor ama sezer orda topu tutacak isim olur. Keşke youla takası gerçekleşse.
Bu ümit karanı izleyincede harlemin futbol versiyonu aklıma geldi sürekli şık pas derdinde garip garip hareketler içerisinde. Andersonu aramadı gözlerim desem yalan söylerim.
Dikine oynayabilecek bir foret gerekli diye düşünüyorum. Sezon başında ordan oraya gidip gelen gökhan güleç benim gözümd ebu noktada karandan çok daha iyi.
Erkan zengini izledik kumaşı iyi desem diyemeyeceğim çünkü bir şey görmedim. Pişmesi için gönderilmiş umarım bizi pişirmez.
Vatan Kırım...
Yukarı
neferozkan Liste gör
Deneyimli Yazar

ozkan gundogan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 14:19

A takıma çıktı, milli olmak istiyor

Almanya'nın Bundesliga takımlarından Werder Bremen, alt yapıdan yetişen 19 yaşındaki Türk futbolcu Onur Ayık ile 2.5 yıllık sözleşme yaptı. Genç oyuncu hedefinin Türk Milli Takımı'nda oynamak olduğunu söyledi.

Werder Bremen takımının 3. ligde mücadele eden takımında top koşturan Ayık, kendisini profesyonel yapan imzayı iki hafta önce attı. Trabzon Maçkalı olan Ayık, attığı imzadan sonra A takımla Dubai'ye kampa gitti. Dubai kampında dizinden sakatlanan genç futbolcu, geldiği Bremen'de düz koşulara başladı. Güçlü fiziğiyle dikkat çeken Ayık, DHA'ya yaptığı açıklamada profesyonel olarak hayallerinden ilkinin gerçekleştiğini söyledi.

Werder Bremen takımının kolay kolay alt yapıdan yetişen bir futbolcuyla profesyonel sözleşme imzalamadığına dikkat çeken Ayık, "Bu şansı yakalayan çok ender futbolculardan birisiyim. Werder'de profesyonel olmak benim hayalimdi. Bunun gerçekleştiği için çok mutluyum" diye konuştu.

TAKIMIN 10 NUMARASI
Hedefinin A takıma çıkmak olduğunu vurgulayan Onur Ayık, "Ben forvette oynuyorum. Bir senedir takımın 10 numarası oldum. Gol atmaktan çok attırmaya çalışıyorum. Şu anda 2. takımda forma giyiyorum ama gelecek sene A takıma çıkmayı umuyorum. Çünkü devre arasında yapılan kampa Thomas Schaaf beni de çağırdı. Dubai'deki kampa katıldım. Schaaf beni beğendiğini ve faydalanmak istediğini söyledi. Bu beni çok mutlu etti" dedi.

MİLLİ TAKIMDAN TEKLİF BEKLİYOR
Şimdiye kadar U17 ve U19 Türk Milli Takımı'nda forma giydiğini açıklayan Ayık, "Şu anda U21'de oynamam lazım ama beni takıma çağıran olmadı. Yaklaşık bir yıldır milli takımdan kimseyle görüşmedim. Ben milli takıma hizmet etmek istiyorum. Eğer davet alırsam seve seve giderim" diye beklentisini dile getirdi.

Dubai'de yapılan kampta sakatlanan Ayık, sakatlığının ciddi olmadığını söyledi. Düz koşulara başlayan Ayık, gelecek hafta topla çalışmalara başlayacağını belirtti.

http://fanatik.ekolay.net/A-takima-cikti,-milli-olmak-istiyor_3_Detail_324_160141.htm
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 16:57
altay maçı da bitti..
hadi bekliyoruz...
Yukarı
CÜNEYT Liste gör
Deneyimli Yazar

CÜNEYT
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 17:00
5-0 lık skor güzel oldu, hem bize hemde takıma moral verdi. şimdi bunun ardından bomba bir transfer yaparsa yönetim daha da moral olacak inşallah gerçekleşir.
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ES-ES
Yukarı
c.S Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Cs
Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 17:02
ya bu kenan denen adam alınmışmı ? yoksa yanlışlıkmı yapılmı tff sitesinde anlayamadım gitti ?:S:S
Cs <3 Cs
bir Eskişehirsporu birde Seni seviyorum AŞKIMM...
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 17:16
Alıntı yapılan c.S

ya bu kenan denen adam alınmışmı ? yoksa yanlışlıkmı yapılmı tff sitesinde anlayamadım gitti ?:S:S

kenan alınsa bile 18 e giremez..bu kadar takılmayın kenan a
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 17:22
yarina 2 transfer yaparsak iyi olacak hdi yonetim
ANTI BIZANS
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 299>