eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kenan Köse

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 13>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
captain26 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

serdar
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı captain26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 11:27
rasim bey bu futbolcu kardeş nereliydi belçikalı değilmi..dediğiniz spa spor salonun sahibide bildiğimiz kadarı ile emirdağlı ......!!!!yine birşeylermi dönüyor....!!!!Confused
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 11:31
Bunda bir bit yeniği var sanki.
Yoksa yönetim bunun gibi bir fırsatı kaçırmaz, "Türkiye'nin gelecek vaat eden en önemli 10 futbolcusundan biri" şeklinde önümüze sunardı bu transfer haberini.
Bekleyelim görelim...
KKŞ
Yukarı
doğuş Liste gör
Deneyimli Yazar

Doğukan can
Yer: Eskişehir
  Alıntı doğuş Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 11:33
Alıntı yapılan Boraes

Doğuş Abi ilk yarı bitmeden 3 hafta önce geldi,çalışmalara katıldığını söylüyor.
Şahin Abi ise kimsenin haberi yok bu oyuncudan diyor.

Gerçekten takımını adım adım takip eden taraftarlarımız bile Eskişehirspor'da neler olduğu konusunda kararsızlık yaşıyor.Confused

İnşallah en kısa zamanda hem yönetimden hemde teknik heyetten kurtuluruz.

kesinlikle kararsızlık yaşamıyorum ben arkadaşım kaç defa antremanda izledim resimleri ni bile çektim siteye yüklemiştim sadece onu çekmedim ama takım antremanda iken oda aralarında idi siteye yüklemiştim ama şu an bulamıyorum

sevinmek için sevmedik
Yukarı
ÖZKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan
Yer: açık-sağ taraf
  Alıntı ÖZKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 11:36
Hayırlı olsun Smile
Hepimiz aşığız, bir tek farkla; benimki sizden biraz fazla...
Yukarı
egunduz Liste gör
Yazar

Erdin Gündüz
Yer: Turkey
  Alıntı egunduz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 11:39

Birşeyler dönmesine de gerek yok herhalde.  Eskişehirspor Belçika temsilcisi "çok değerli menejerler"den birisinin Eskişehirspor"umuza "armağanı"dır diye düşünüyorum.  Ülkemizde de kabul gören pazarlama anlayışı ile "bir tane alana bir tane de bedava" düşüncesi ile kotarılmaya ve bu camiaya "yedirilmeye" çalışılan bir transfer gibi duruyor.  Tıpkı " Erkan Zengin"  transferinde olduğu gibi.  Eskişehir seyircisinin dişiyle tırnağıyla kazanıp kulübüne değişik yollarla artardığı kazançlarının değişik bir yolla söz konusu kişiler aracılığı ile bazı kişilere aktarılması yoludur. bu.  Bundan başka birşey değil. Camiaya iki senedir doğru dürüst  bir veya iki tane orta saha oyuncusunu bulup alamayan düşünce yapısı, bizlerin bu tür "olur olmaz" transferlerle uğraşmamızı sağlayıp, kendileri zaman kazanıyor.     

Yukarı
c.S Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Cs
  Alıntı c.S Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 11:39

bu kenan köse alındımı ?

ala ala adıyamanspordan mı futbolcu aldık
Cs <3 Cs
bir Eskişehirsporu birde Seni seviyorum AŞKIMM...
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 11:52
Alıntı yapılan doğuş

Alıntı yapılan Boraes

Doğuş Abi ilk yarı bitmeden 3 hafta önce geldi,çalışmalara katıldığını söylüyor.
Şahin Abi ise kimsenin haberi yok bu oyuncudan diyor.

Gerçekten takımını adım adım takip eden taraftarlarımız bile Eskişehirspor'da neler olduğu konusunda kararsızlık yaşıyor.Confused

İnşallah en kısa zamanda hem yönetimden hemde teknik heyetten kurtuluruz.

kesinlikle kararsızlık yaşamıyorum ben arkadaşım kaç defa antremanda izledim resimleri ni bile çektim siteye yüklemiştim sadece onu çekmedim ama takım antremanda iken oda aralarında idi siteye yüklemiştim ama şu an bulamıyorum

Doğuş bey'inde, benimde dediklerim doğru..
Gelmiş, rica minnet bir kaç kez antremana çıkmış, Adını bile öğrenme gereği duymadan geri gönderilmiş yada gönderildi zannedilmiş..
Yukarı
EsEsli_yeltin Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Yer: Sakarya
  Alıntı EsEsli_yeltin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 11:58
Kenan Köse.. İlk defa duydum.. Umarım birilerine peşkeş için alınmamıştır.. Eskişehirspor'a faydalı olması dileklerimle...
...Sevdan Bir Ateş...

Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 12:07
Doğuş abinin dediği doğrudur.Zira 2-1 yendiğimiz Fenerbahçe maçı öncesinde stadda yapılan antrenmanda bu oyuncu kim diye es_emre26 ve Kujo ile birlikte birbirimize sorup durmuştuk.Etrafımızdakilere sorduğumuzda onlardan da bi cevap alamayınca Gs'li Aydın Yılmaz lakabını takmıştık,benzerliğinden ötürü..LOL

Eğer bu transfer gerçekleşmişse ESESim için hayırlı olur inşallah..

Hoşgeldin Kenan KÖSE...
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
  Alıntı onialanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 13:32
selam arkadaslar bende forma sımdı gırdım ve kenan koseyı gorunce cok sasırdım kendısı 3 sene once alanyasporda oynuyordu yaklasık 1 sezon oynadı belcıka dogumludur kendısı onu ılk turkıyeye genclerbırlıgı getırmıstı sanırım yapamayınca orda alanyaspor almıstı kendısını ve 1 sezon alanyada oynadı hatta alanyaspor fenerbahceye kupada 10-3 yenıldıgınde takımda kadrodaydı kendısı genc ve orta sahada oynuyor hucumada donuk oynayabılıyor.alanyaspordakı maddı yetersızlıkten dolayı 2 sezon once adıyaman spora transfer olmustu ordadad ılk gıttıgı sezın dırek oynuyordu fakat bu sezon zaman zaman forma bulabılıyordu yası genc ve tecrubesız ama ustune dusulurse bence gercekten ıyı futbolcu cunku kendısını alanyada 1 seze ızleme fırsaım olmustu.kadroyu zorlıyabılır ınsallah eses ıme hayırlı olur kendısıne de hayırlı olur
yonetıme destek
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır