eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kenan Köse

Cevapla Cevapla Sayfa  123 13>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Kenan Köse
    Tarih: 12/Oca/2010 saat 04:13
Bugün TFF'nin sitesinde lisanslı oyuncularımızı gezerken rastladım. Adıyamanspor'dan alınmış ve dün lisansı çıkartılmış. 25 yaşında, 2 Türkiye Kupası maçında ve 5 2. Lig B kategorisi maçında forma giymiş. Gençlerbirliği'nin 2003 yılında Belçika'dan bulup getirdiği bir isim.

Şimdi mutlaka kaynak soranlar olacaktır. O yüzden buyrun:
http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=29950

84 doğumlu. Çok da genç sayılmaz aslında. Biraz araştırdım, ön libero oynuyormuş sanırım. Umarım Abdullah Halman gibi kiralanarak, yedek oturtularak çürütülmez. İlerleyen günlerde göreceğiz akıbetini.

2011'e kadar sözleşme imzalamışız. Hayırlı olsun.

--> Ek olarak yaptığım araştırmada şuna rastladım:
Geçen sene 16 Nisan'da oynanan Adıyaman - Kahramanmaraş maçında hakeme yönelik ağır saldırısından ötürü 10 maç ceza almış...

Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
erturk Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı erturk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 04:42
hayırlı olsun diyelim...
kendini ispatlamamış futbolcularla büyük hedefler peşinden nasıl koşacaksak artık...
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 04:52
Şu transferdeki mantığı kavrayamıyorum malesef ben. 19-20 yaşında, ki bu yaşlar bile oldukça ileri günümüz futbolunda bence, bir oyuncu değil. 25 yaşında. Daha önce hakeme saldırmaktan 10 maç ceza almış bir oyuncu ve en son maçını da bundan 3 ay önce yedekten girerek oynamış. Peki, şu transferdeki amaç ne? Eğer A2 takımında oynatmak için yapıldıysa bu transfer, yazık derim. Orada forma şansı bekleyen, Eskişehir'li genç çocuklarımıza yazık. Abdullah Halman'ı aldık. Daha yüzünü göremedik ilk 18'de. Üstelik her maç gol atmasına rağmen. Adem Sarı bile ancak forma şansını eksiklikler olduğunda bulabildi ki daha önce sürekli forma giymiş ve golcü bir futbolcuydu. Şimdi ben bu transfere bakıyorum, hem de ön libero oluşuna bakıyorum. Ve anlam veremiyorum. O bölgede Alper Potuk var, Ragıp var, Doğa var, Bülent Ertuğrul var. Çıkıp da kimse açıklama yapmıyor böyle bir transfer yapıldığıyla alakalı. Bu adamın daha kulübüyle sözleşmesi devam ederken alıyoruz. Bonservis ödemediniz mi? Ya da peşin bir para vermediniz mi? Verilen o paraya yazık değil mi yani; eğer boşuna yapıyorsanız şu transferi. Umarım biri çıkar açıklama yapar, mantığını izah eder de anlarız ne neymiş.
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
erturk Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı erturk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 05:05
sanırım yönetimden birinin akrabası...
boşta kalmasın diye almışlar... ne yani durum onu göstermiyor mu?
olaya bak ya.. şaka gibi resmen...
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 05:09
bu transferin haberi duyurulmadığına göre eskişehirspor kadrosunda görünen diğer genç topçularımız gibidir bence..A takımda oynamaz
Yukarı
eskioğuzeses Liste gör
Usta Yazar

oğuz özkara
Yer: kktc
  Alıntı eskioğuzeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 06:17
Yazacak çok şey varda sonuçta artık topçumuz oldun.Senin sayfanda sana hoşgeldin demekten başka birşey bana yakışmaz.
Şampiyonluk umrumda değil,sen yeterki yürekten oyna Eskişehir
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
  Alıntı KiLLaGe_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 07:31
Alıntı yapılan erturk

sanırım yönetimden birinin akrabası...
boşta kalmasın diye almışlar... ne yani durum onu göstermiyor mu?
olaya bak ya.. şaka gibi resmen...
valla neler dönüyor bakalım bir kaç güne kokusu çıkar
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
upsidedown Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
  Alıntı upsidedown Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 08:06
Allah sabır versin bize.
Eskişehirspor sevdalısı
Yukarı
efsanegeridöndü Liste gör
Yazar

YILMAZ KIVIRCIK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanegeridöndü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 08:33
Yazıklar olsun...
EFSANE KOLAY OLUNMUYOR...
Yukarı
Esk1980 Liste gör
Yazar

Mehmet
  Alıntı Esk1980 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 08:48
kimdir bu adam ya bravo sana Rıza büyük bir transfere imza attın duyduğuma göre sen istemişssin bu adamı eski talaben mi yoksa bravo sanaClap
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır