eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBurak Yılmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 153154155156157 193>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 23:54
Suat abi görüşlerine saygı duyuyorum. Bu benim görüşüm beni bağlar ben böyle düşünüyorum. inşallah ben yanılıyorumdur kendime göre.umarım sizin dediğiniz gibi olur ben yanılırım,burak gol kralı olur. bende çıkar özürdilerim bu erdemliliği yaparım açıkcası vede yanılmayı inan çok istiyorum. saygılar benden suat abi umarım senin dediğin gibi olur..
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 00:02
Alıntı yapılan olumune_eses

Suat abi görüşlerine saygı duyuyorum. Bu benim görüşüm beni bağlar ben böyle düşünüyorum inşallah ben yanılıyorumdur kendime göre umarım sizin dediğiniz gibi olur ben yanılırım burak gol kralı olur bende çıkar özürdilerim bu erdemliliği yaparım açıkcası vede yanılmayı inan çok istiyorum. saygılar benden suat abi umarım senin dediğin gibi olur..
Yok yok sana bişi demiyorum...Düşüncene elbette saygım var...Umarım gollerini atmaya başlar..O gol atınca hepimiz seviniriz...Ama benim dediğim gibi olsa hepimiz kazançlı çıkarız bundan ona şüphem yoktur... ESES'in kazançlı çıktığı her konumda ben yanılmaya her zaman razıyım...Wink
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 00:06
Nasıl şuan eleştiriyorsak suat abicim, o gollerini atsın bizleri sevindirsin onu sırtında taşımayan nağmertir. Bizler nasıl eleştiriyorsak kötü olduklarında, iyi olduklarında da yermesini biliriz. Yanılmayı çok istiyorum yanılt bizi burak lütfen yanılt..
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
btk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak Kaya
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 00:07
Alıntı yapılan scetintas

Dün sahanın en iyilerinden birisi olan Burak Yılmaz'ın Diyarbakırspor maçını tekrar izlerseniz ilk yarı girdiğimiz 8 pozisyonun tamamın da onun olduğunu görürsünüz...Ya pozisyonu hazırladı,ya pozisyonun yaratılmasında başrol oynadı ya da kendisi pozisyon yarattı...Fakat bizler onu çıkarken yuhladık...İkinci yarı o çıktıktan sonra acaba kaç pozisyonumuz vardı...

Dün geceki maça bakarsak ilk yarı 4 pozisyonumuz var...Bunlardan ikisini kendisi kaçırdı diğer ikisinde ise yaptığı ortalar vardı...Kısacası dün girdiğimiz bütün pozisyonlarda yine o vardı...O çıktıktan sonra kaç tane pozisyona girebilmişiz...Siz söyleyin...Ne gariptir ki o çıkarken bizler onu gene yuhladık...Zaten ona karşı yaptığımız tek şey yuhlamak...

Acaba diyorum sizler Burak YILMAZ'ın yerinde olsaydınız hangi ruh hali ile sahaya çıkardınız...Acaba kaçınız bu baskının altından kalkabilirdiniz...Acaba kaçınız bu şartlar altında dizleri titremeden pozisyonlara girebilirdiniz....

Clap

Beyler kusura bakmayın ama bazen insani duygularınızı unutuyorsunuz...Onun stress altında olmasın da bizlerin hiç mi katkısı yoktur...Kaç kere bu insanı tribünlere can-ı gönülden çağırıp bağrınıza bastınız...Kaçınız kolayı seçmeyip,ona destek olmayı düşündünüz...

Evet onu gol atsın diye transfer ettik...Ondan beklediğimiz bir gol atsın...Eminim oda en az bizler kadar üzerindeki baskıyı atmak istiyordur...Fakat kaç kişi onu yermeyi değil de,moral olarak destek vermeyi seçti...Yazıktır...Dün bence sahanın en iyilerinden birisi olan Burak YILMAZ çıkarken yuhlanmayı ve ıslıklanmayı hak etmeyen ender kişilerdendi...Oysa FB maçında 2 gol atarak kahraman yaptığımız Adem SARI'nın sahada gezindiğini ve tek bir pozisyona giremeden maçı tamamladığını ne çabuk unutuveriyorsunuz...Ya da yatmaktan başka hiç bir faydası olmayan tek bir pozisyona dahi girmeden maçı tamamlayan Ümit KARAN'ı ne çabuk gözden kaçırdınız...Oysa Ümit'te bu sene sadece 1 gol attı Burak'ta...Demek ki pozisyona girmeden maçı tamamlamak sizler için daha önemliymiş...Burada tek suç gol kaçırmakmış..Onuda atamıyorsan vay haline...Anında idam sehpaları kuruluveriyor...

Evet akıl almaz goller kaçırıyor Burak YILMAZ doğrudur ama inanın tüm Türkiye'nin gözünde yuhlanmayı ve ıslıklanmayı hak etmiyor...Azıcık insani duygularınız varsa kendinizi onun yerine koyun...Eminim yaptıklarınızdan utanacaksınız...

ClapClapClapClapClapClap tebrik ederim abi gerçekten güzel tespitler yapmışsın. burak dün gece yuhlanmayı haketmedi diye düşünüyorum. gerçekten oynamaya çalıştı, elinden geleni de yaptı. girdiğimiz pozisyonların çoğunda onun imzası var. ayrıca üzerinde de çok büyük bir taraftar baskısı var. belki de bu yüzden  rahat oynayamıyordur. çuvaldızdan önce iğneyi kendimize batırmamız lazım. biz onu sevmiş bağrımıza basmışız da, o da bilerek gol kaçırmış gibi davranıyoruz. bence biraz ayıp ediyoruz. biz bu dediklerimizi yapalım, o da ısrarla yanlış işler yapmaya devam etsin, ha o zaman zaten gereken hep birlikte yapılır. ama şimdi yapılmaması lazım. gün destek günüdür.
saygılarımla...

Clap
Başka ESKİŞEHİRSPOR yok!!!
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 00:22
Alıntı yapılan zecapone

Alıntı yapılan scetintas

Dün sahanın en iyilerinden birisi olan Burak Yılmaz'ın Diyarbakırspor maçını tekrar izlerseniz ilk yarı girdiğimiz 8 pozisyonun tamamın da onun olduğunu görürsünüz...Ya pozisyonu hazırladı,ya pozisyonun yaratılmasında başrol oynadı ya da kendisi pozisyon yarattı...Fakat bizler onu çıkarken yuhladık...İkinci yarı o çıktıktan sonra acaba kaç pozisyonumuz vardı...

Dün geceki maça bakarsak ilk yarı 4 pozisyonumuz var...Bunlardan ikisini kendisi kaçırdı diğer ikisinde ise yaptığı ortalar vardı...Kısacası dün girdiğimiz bütün pozisyonlarda yine o vardı...O çıktıktan sonra kaç tane pozisyona girebilmişiz...Siz söyleyin...Ne gariptir ki o çıkarken bizler onu gene yuhladık...Zaten ona karşı yaptığımız tek şey yuhlamak...

Acaba diyorum sizler Burak YILMAZ'ın yerinde olsaydınız hangi ruh hali ile sahaya çıkardınız...Acaba kaçınız bu baskının altından kalkabilirdiniz...Acaba kaçınız bu şartlar altında dizleri titremeden pozisyonlara girebilirdiniz....

Clap

Beyler kusura bakmayın ama bazen insani duygularınızı unutuyorsunuz...Onun stress altında olmasın da bizlerin hiç mi katkısı yoktur...Kaç kere bu insanı tribünlere can-ı gönülden çağırıp bağrınıza bastınız...Kaçınız kolayı seçmeyip,ona destek olmayı düşündünüz...

Evet onu gol atsın diye transfer ettik...Ondan beklediğimiz bir gol atsın...Eminim oda en az bizler kadar üzerindeki baskıyı atmak istiyordur...Fakat kaç kişi onu yermeyi değil de,moral olarak destek vermeyi seçti...Yazıktır...Dün bence sahanın en iyilerinden birisi olan Burak YILMAZ çıkarken yuhlanmayı ve ıslıklanmayı hak etmeyen ender kişilerdendi...Oysa FB maçında 2 gol atarak kahraman yaptığımız Adem SARI'nın sahada gezindiğini ve tek bir pozisyona giremeden maçı tamamladığını ne çabuk unutuveriyorsunuz...Ya da yatmaktan başka hiç bir faydası olmayan tek bir pozisyona dahi girmeden maçı tamamlayan Ümit KARAN'ı ne çabuk gözden kaçırdınız...Oysa Ümit'te bu sene sadece 1 gol attı Burak'ta...Demek ki pozisyona girmeden maçı tamamlamak sizler için daha önemliymiş...Burada tek suç gol kaçırmakmış..Onuda atamıyorsan vay haline...Anında idam sehpaları kuruluveriyor...

Evet akıl almaz goller kaçırıyor Burak YILMAZ doğrudur ama inanın tüm Türkiye'nin gözünde yuhlanmayı ve ıslıklanmayı hak etmiyor...Azıcık insani duygularınız varsa kendinizi onun yerine koyun...Eminim yaptıklarınızdan utanacaksınız...

ClapClapClapClapClapClap tebrik ederim abi gerçekten güzel tespitler yapmışsın. burak dün gece yuhlanmayı haketmedi diye düşünüyorum. gerçekten oynamaya çalıştı, elinden geleni de yaptı. girdiğimiz pozisyonların çoğunda onun imzası var. ayrıca üzerinde de çok büyük bir taraftar baskısı var. belki de bu yüzden  rahat oynayamıyordur. çuvaldızdan önce iğneyi kendimize batırmamız lazım. biz onu sevmiş bağrımıza basmışız da, o da bilerek gol kaçırmış gibi davranıyoruz. bence biraz ayıp ediyoruz. biz bu dediklerimizi yapalım, o da ısrarla yanlış işler yapmaya devam etsin, ha o zaman zaten gereken hep birlikte yapılır. ama şimdi yapılmaması lazım. gün destek günüdür.
saygılarımla...

Clap

Güzel bir tespit... ama maalesf bircok kisi Burak konusunda önyargililar ve etik davranmiyorlar...

Kötü oynarken elestrilimeli, ama hakaret olmamali.. iyi oynarkende hakkini vermeli.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
prenspamukses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 01:19
Burak Yılmaz a bılerek golu atmadı dıyenler neden ıvesaya bılerek yedı demıyor?? dun sahanın en ıyı ısmı Buraktı..Top ayagına yakısıyor yaratıcı bır oyuncu ve bence bır kanat adamının yapması gerektıgı herseyı yaptı daha ne yapacak fenerın sag kanadı felc olmus hala adamı yuhluyorsun!!!Kımı oynatacaksın o gıderse orda serdarımı????takım zaten duz oyuncularla dolu kalıtelı tek adamıda kusturduk!!!
Yukarı
ÖZKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan
Yer: açık-sağ taraf
Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 01:31
Kemal Sunal filmleri bile buradaki yorumlar kadar güldürmüyor beni. Birisi bilerek gol atmadı der, birisi Serdaaaaaaaaaar Serdaaaaaaaaaaarr der. Ciddi ciddi mi yazıyorsunuz bunları?
Hepimiz aşığız, bir tek farkla; benimki sizden biraz fazla...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 01:35
Alıntı yapılan prenspamukses

Burak Yılmaz a bılerek golu atmadı dıyenler neden ıvesaya bılerek yedı demıyor??

İvesa güven veriyor,Burak güven vermiyor,salıveriyor...Wink

Bu kadar basit...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 01:38
bilerek atmadı demek de bu kadar basit değil emrecim kaç maçtır üzerinde baskı var ki atmak istemese koşup o pozisyona da sokmazdı kendini ki bunları atamazsa nasıl piyasa yapacak kendine sonuçta kiralık oyuncu,üzerinde baskı olmasaydı yani sezon başındaki burak olsaydı atardı o pozisyonları
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 01:39
Alıntı yapılan disasel

bilerek atmadı demek de bu kadar basit değil emrecim kaç maçtır üzerinde baskı var ki atmak istemese koşup o pozisyona da sokmazdı kendini ki bunları atamazsa nasıl piyasa yapacak kendine sonuçta kiralık oyuncu,üzerinde baskı olmasaydı yani sezon başındaki burak olsaydı atardı o pozisyonları

Bilerek atmadı demiyorum,güven vermiyor diyorum...Smile
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 153154155156157 193>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,750 saniyede hazırlanmıştır