eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBurak Yılmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 152153154155156 193>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yusufs Liste gör
Deneyimli Yazar

yusuf
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 21:51
Benim kişisel düşüncem dün geceki maçta takımın en iyi oyuncularından biriydi Burak her futbolcu gibi oda eleştirilepobilir ancak dozaj önemlidir. Buradaki bazı arkadaşların bu dozajı aştığını düşünüyorum. Bence Burak tüm iyi niyetiyle mücadelesini veriyor bilmem dikkatinizi çektimi o çıktıkdan sonra pozisyona dahi giremedik.
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 22:05
Burak için çok da fazla birşey söylemeye gerek yok. Allah var elinden geleni yaptı, mücadele etti fakat olmayınca olmuyor. Şanssızlık falan da değil bunun adı, tamamen beceriksizlik. O topları oraya kadar getirip de, kalecinin üstüne atmak şanssızlık değil beceriksizliktir tamamen.

Fakat şunu söyleyebilirim, o eski laubali tavırlarını üstünden atmış gibi. Kötü de oynamadı aslında, fakat o golleri kaçırmaması lazımdı.

Yukarı
serhat26sb Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Yer: Vişnelik mh.
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 22:58

Dün maçtan eve döndüm özellikle tv kanallarını gezdim Kanaltürk,Trt yanlış hatırlamıyorsam bu iki kanal canlı yayında Burak yılmaz ile röpörtaj yaptı.İki kanaldada aynı sözlerle başladı,arkadaşlarından ,hocasından,yönetimden,taraftardan özürdiledi,fakat altını çiziyorum kaçırdığı pozisyonlar için şöyle bir açıklama yaptı daha önceki maçlarında bundan daha kötü vuruşları gol olmuş o bile hayret etmiş pozisyonların nasıl kaçtığına!!!!Burak kardeşim maçtaydım ve maçtan sonra iki kere tvde maçı izledim bence kaçırdığın pozisyonlarda yapmış ollduğun vuruşlardan daha kötüsünü yapmamışsındır daha önce hiç bir futbolcu gol vuruşunda kaleciyi nişanlamaz...Bence daha mantıklı açıklama yapabilirdin,maç sonu stresden bu şekilde açıklama yaptın belki ama bir uğursuzluk var üzerinde o kesin..Bundan sonraki maçlarında başarılar.

ALWAYS ES ES !!
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 23:15
Burak eğer karşısındaki takım febe değilde başka bir takım olsaydı kesin atardı o 2 golü bukadar söylüyorum işte anlayan anladı dahada başka bişi demiyorum. Burak bu formayı hak etmiyorum arkadaşlarının emeğine saygısızlık yapıyor..
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 23:28
Dün sahanın en iyilerinden birisi olan Burak Yılmaz'ın Diyarbakırspor maçını tekrar izlerseniz ilk yarı girdiğimiz 8 pozisyonun tamamın da onun olduğunu görürsünüz...Ya pozisyonu hazırladı,ya pozisyonun yaratılmasında başrol oynadı ya da kendisi pozisyon yarattı...Fakat bizler onu çıkarken yuhladık...İkinci yarı o çıktıktan sonra acaba kaç pozisyonumuz vardı...

Dün geceki maça bakarsak ilk yarı 4 pozisyonumuz var...Bunlardan ikisini kendisi kaçırdı diğer ikisinde ise yaptığı ortalar vardı...Kısacası dün girdiğimiz bütün pozisyonlarda yine o vardı...O çıktıktan sonra kaç tane pozisyona girebilmişiz...Siz söyleyin...Ne gariptir ki o çıkarken bizler onu gene yuhladık...Zaten ona karşı yaptığımız tek şey yuhlamak...

Acaba diyorum sizler Burak YILMAZ'ın yerinde olsaydınız hangi ruh hali ile sahaya çıkardınız...Acaba kaçınız bu baskının altından kalkabilirdiniz...Acaba kaçınız bu şartlar altında dizleri titremeden pozisyonlara girebilirdiniz....

Beyler kusura bakmayın ama bazen insani duygularınızı unutuyorsunuz...Onun stress altında olmasın da bizlerin hiç mi katkısı yoktur...Kaç kere bu insanı tribünlere can-ı gönülden çağırıp bağrınıza bastınız...Kaçınız kolayı seçmeyip,ona destek olmayı düşündünüz...

Evet onu gol atsın diye transfer ettik...Ondan beklediğimiz bir gol atsın...Eminim oda en az bizler kadar üzerindeki baskıyı atmak istiyordur...Fakat kaç kişi onu yermeyi değil de,moral olarak destek vermeyi seçti...Yazıktır...Dün bence sahanın en iyilerinden birisi olan Burak YILMAZ çıkarken yuhlanmayı ve ıslıklanmayı hak etmeyen ender kişilerdendi...Oysa FB maçında 2 gol atarak kahraman yaptığımız Adem SARI'nın sahada gezindiğini ve tek bir pozisyona giremeden maçı tamamladığını ne çabuk unutuveriyorsunuz...Ya da yatmaktan başka hiç bir faydası olmayan tek bir pozisyona dahi girmeden maçı tamamlayan Ümit KARAN'ı ne çabuk gözden kaçırdınız...Oysa Ümit'te bu sene sadece 1 gol attı Burak'ta...Demek ki pozisyona girmeden maçı tamamlamak sizler için daha önemliymiş...Burada tek suç gol kaçırmakmış..Onuda atamıyorsan vay haline...Anında idam sehpaları kuruluveriyor...

Evet akıl almaz goller kaçırıyor Burak YILMAZ doğrudur ama inanın tüm Türkiye'nin gözünde yuhlanmayı ve ıslıklanmayı hak etmiyor...Azıcık insani duygularınız varsa kendinizi onun yerine koyun...Eminim yaptıklarınızdan utanacaksınız...

Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
_efsane26_ Liste gör
Yazar

Gökhan ÇETİN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 23:30
Anlaşılıyor ki kiralık oyuncu almayacaksın.
kombine no: 1196
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 23:33
Alıntı yapılan olumune_eses

Burak eğer karşısındaki takım febe değilde başka bir takım olsaydı kesin atardı o 2 golü bukadar söylüyorum işte anlayan anladı dahada başka bişi demiyorum. Burak bu formayı hak etmiyorum arkadaşlarının emeğine saygısızlık yapıyor..

Gol atmak istemeyen adam ya pozisyondan kaçar ya da auta atar...Vurduğu topları kalecinin kurtaracağı garantisi var mıdır...Öküz altında buzağı aramayalım lütfen...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 23:37
Suat abi ister kız bana ister tepki göster ama gözümün gördüğüne inanırım ben ayrıca tv den okadar net gözküyorki kaleci ile karşı karşıya kalmış ambar büyüklüğündeki kale sadece o ve volkan var adam direk üzerine atıyor inan istese atamaz ama o isteyerek atıyor kucagına kalecinin. inan ben karşı karşıya kaldıgında atamaz kesin kucagına bırakır dedim sağolsun yanıltmadı beni burakcım. Eğer buza falan aramaksa evet arıyorum dyelim abi saygı duyarım ama gözümün gördüğüne inanırım ben..Ayrıca esesimin galibiyetine sevinemeyen futbolcunun sanırım dünki febe galibiyetine sonsuz sevindiğini düşünüyor rahat bir uyku çektiğini düşünüyorum.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
eguven26 Liste gör
Yazar

ersan güven
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 23:38
ya anlamıyorum ne kadar çok iyi yönetici ne kadar iyi teknik direktör ne kadar çok iyi futbol adamı var bu forumda hep eleştiriyoz hep eleştiriyoz bugun bağrımıza bastığımız bir futbolcu iki hafta kötü oynasın ondan kötüsü olmuyor ya bırakın artık eminim sizde eskişehirsporumuzun sevgisiyle bu yorumlartı yapıyosunuz ama artık lütfen biraz insaflı olun bundan sonra kadromuzdaki her futbolcuyu kazanmaya çalışalım elbet başarılı olacağız bu büyük taraftar bunu başarız .burak ne fb olduğu için ne başkası olduğu için golu kaçırdı şanssızdı  oy yüzden bende çok kızıyorum ama dün bence gayet iyi futboloynadı.sizden ricam ön yargılardan arınmış bir taraftar olmayı başarmak lütfen....
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 23:43
Alıntı yapılan olumune_eses

Suat abi ister kız bana ister tepki göster ama gözümün gördüğüne inanırım ben ayrıca tv den okadar net gözküyorki kaleci ile karşı karşıya kalmış ambar büyüklüğündeki kale sadece o ve volkan var adam direk üzerine atıyor inan istese atamaz ama o isteyerek atıyor kucagına kalecinin. inan ben karşı karşıya kaldıgında atamaz kesin kucagına bırakır dedim sağolsun yanıltmadı beni burakcım. Eğer buza falan aramaksa evet arıyorum dyelim abi saygı duyarım ama gözümün gördüğüne inanırım ben..

Sevgili Ünal;
Bu tür pozisyonları ilk defa Burak kaçırmıyor...Ya da Burak sadece Fener maçlarında da kaçırmıyor...Bu adam bu sene sürekli gol kaçırıyor...

Hakan ŞÜKÜR 9 hafta üst üste gol atamadı ama o sene sonunda gol kralı oldu...Gol atmak istemeyen adam neden kaleciye nişan alsın...Bizde gözlerimizle gördük,çok kızdık ama ön yargılı değilim açıkcası...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 152153154155156 193>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır