eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBurak Yılmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 150151152153154 193>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 16:31
dünkü maçta en istekli futbolcumuzdu belki de. bu kadar ağır eleştiriyi haketmiyor. ondan başka pozisyona girebilen oyuncumuz yoktu. adem sarı dedik doğru düzgün mücadele etmedi. sahada sezgin, doğa ve burak yılmaz'dan başka kimse yoktu belki de. gerçekler bunlar.. inşallah burak'ın bonservisini alırız. kaliteli futbolcu olduğu koşuşundan top sürüşünden belli. bizi takmıyor diyenlere de şunu söylemek lazım. adamın golü kaçırdıktan sonra ne kadar içten üzüldüğünü görebilmeniz lazım bence. çıkarken az bir sürede olsa ıslıklamak bize yakışmadı. 
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
behlül Liste gör
Yazar

behlül
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 16:34
bu adam okadarda kötü değil ve herşeyin sorumlusu hiç değil kaleci yapılmayacak hata yapacak defans kaleciye verilmeyecek pas verecek yönetim eksikleri kapatacak transfer yapmayacak hoca youla ile mahkemelik olacak hoca takıma dün gelen adamı pat diye 2.yarı oyuna sokacak adam takıma alışmadan yani saymakla bitmeyecek bi dünya mevzu ama biz hemen gol kaçırana yüklenmeyi tercih ediyoruz neden çünki fb den geldi bilerek atmadı bjk ye hoca yüzünden yeniliyoruz hoca bjk den emekli peki nasıl yapacaz nereden bulacaz forması için oynayan adam yarın a.g ye yenilince m.yılmazı gsye yenilince ü.karanı denizliye yenilirsek b.ertuğrulu  kayseriye yenilince ragıbı suçlamak şeklindemi gidecek bu hep bizim bikere sistemimiz yok ki iveşa ileri hop top geri, taça veya topu tutan olursa biraz pozisyon bence buraktan önce sorgulanması gereken çok mevzu var arkadaşlar. evet bende çıldırdım goller kaçınca ama olmayınca olmuyor işte adam daha ne yapsın .ayrıca youlanın d.bakır maçında kaçırdıklarının yanında bunlar yine ii o golleri youla kaçırınca lehinde tezehurat yapmıştık bu çifte sıtandart
eses hayattır
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 17:44
Bizim eleştirimiz Burak'ın gol kaçırıp kaçırmamasıyla alakalı değil.Burak'ın dünkü maç haricinde sahada olduğu 17 maçta gösterdiği isteksiz futbol,vurdumduymaz tabir-i caizse artist kişiliği...Son maçta kabul ediyorum Burak bugüne kadar ki en iyi oyununu oynamıştır.Ama işte bugüne kadar o gösterdiği tavırlar dünkü maçta kendisini affettirmeye yetmedi...

Bu taraftara layık olması için daha çok çalışması lazım çooook...
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
atilla Liste gör
Deneyimli Yazar

atilla
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 17:57
Burak yine iyi değildi , vasattı diyorum .  FB de sol bek yoktu ki , Onun boş bıraktığı bölgeden 2 orta yaptı bu sefer dışarı atmadı. Bu zaten olması gereken. Demek ben anlamıyorum bu işten.Ben ilk yarı Ümit iyiydi diyorum oraları bayağı dağıttı.
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 18:45
burak bencede dün en iyi oyununu oynadı ama golleri acemice kaçırdı.ama top ayagına yakışıyor bence kafası rahat degil topçu ne kadar rahat oynarsa o kadar başarılı olur.bu yazıyı yazarken f b teknik heyeti bütün takımı maçın adamı seçmiş  peh peh adamlar ne hallere düşmüşler yada şöyle bakabiliriz türk futbolu ne hallere gelmiş birileri kimleri nasıl kandırıyor.allah aşkına fb ne oynamışki ne mücadele etmişki bedavadan bir penaltıyla maç kazanmışlar teknik heyet tüm takımı maçın adamı seçmiş birbirinizi tebrik edin demişler onlarda öpüşmüşler valla birileri türk futbolunu iyi türk futbolcularını iyi kekliyor desem yalanmı demiş olurum.yazık hemde çok yazık.
Yukarı
berke.m_26 Liste gör
Yazar

mert
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 19:32
burak seni istemiyorum bu takımda...kim ne derse desin...ne yazık ilk defa o formayı taşıyan birine bunu söylüyorum.ama istemiyoruuummmm.....
kalbim seninle ESESim
Yukarı
lidersy Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: ZONGULDAK
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 19:34
bence en ıyı oyunu degıldı sezon basında daha ısteklı oynuyordu hava toplarnda nedn topa bakmadan kosuyor anlamıyorum ayrıca rıza hoca her serbest vuruşda ıcerı gır demesi benı sasırtdı
Yukarı
berke.m_26 Liste gör
Yazar

mert
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 19:35
takımı çağırdık hepsi koşa koşa geldi..evet koşa koşa aynen bizim onlara yaptığımız gibi..saat 6 da girdik içerrii...koşa koşa gittik biz maça..ama o.. yani burak kılını bile kıpırtdatmadı.orta sahada kenarda baktı kaldı efsane taraftara  olmaz burak bunu haketmiyoruz....
kalbim seninle ESESim
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 19:49
Bence geldiğinden beri en iyi oyununu oynadı. Top kaybı çok azdı, takımı ileri sürükledi, defansın arkasına sarkmaya çalıştı. Bu maça diğerlerinden daha fazla hazırlanmış gibiydi. Ama kaçırdığı golleri akıl almıyor. Suç dosyası kabarık olduğu için oyundan çıkarken yuhlandı. Bir de bize küsmüş gibiydi. Takım toplu çağırılırken o gelmedi.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
esesliahmet2695 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Unutulmazsoy
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 19:50
Seeerrdaaaaarr seeeeerrrrdaaaarrrr......
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 150151152153154 193>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır