eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Daha Güçlü 50 Yıllar İçin - Sivrihisar (Sayfa :99)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 100>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
c.S Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Cs
Online Durum: Offline
  Alıntı c.S Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 14:19
Alıntı yapılan ŞaHiN

Emre Kardeşim,

Başlatmış olduğun kampanya için seni kutluyorum. Eminim ki bunu da başaracağız.. Okul çıkışı yanıma uğrayabilirsen bende katkıda bulunayım..

Ayrıca FB formasını getiren öğrencilerimize, ESES formasının yanında birde çekiliş numarası verilecek.. Çekilecek kura sonucu bir öğrencimiz CEP TELEFONU (Nokia 2630) kazanacak..
ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
Cs <3 Cs
bir Eskişehirsporu birde Seni seviyorum AŞKIMM...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 14:26
Alıntı yapılan ŞaHiN

Emre Kardeşim,

Başlatmış olduğun kampanya için seni kutluyorum. Eminim ki bunu da başaracağız.. Okul çıkışı yanıma uğrayabilirsen bende katkıda bulunayım..

Ayrıca FB formasını getiren öğrencilerimize, ESES formasının yanında birde çekiliş numarası verilecek.. Çekilecek kura sonucu bir öğrencimiz CEP TELEFONU (Nokia 2630) kazanacak..

Abi forma dağıtılmamış,kırtasiye ürünü vermişler FENERİUM poşetlerinde.Ama kırtasiye ürünlerini geri isteyip telefon vermek nasıl olur bilmiyorum Tongue

FENERİUM poşetlerini isteyebiliriz,göz zevkini bozmaması açısından LOL

Desteğin için de teşekkürler abi Smile
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
lua lua Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: Turkey
  Alıntı lua lua Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 14:31
Emre kardeşim böylesine güzel bir kampanya başlattığın için çok teşekkürler. Hakkınız ödenmez gerçekten. Ben de nacizene katkıda bulunmaya çalıstım.
9- lualua 26 TL
Mezara kadar; ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES!!!
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 14:43
Bu konuda bir e-posta ile dernegimizin yönetim kurulundaki hemserilerimizi bilgilendirdim.
Duyarsiz kalmayib bizde bu kampanyaya destek verecegimize eminim...
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
dangerofayder Liste gör
Deneyimli Yazar

MURAT
Yer: TAKKALI
  Alıntı dangerofayder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 14:45
inşallah bu işide başaracagız. 
HERKEZİ BEKLİYORUZ GRUBUMUZA...
DİŞE DİŞ KANA KAN ANTİ CİNCON
http://www.facebook.com/group.php?gid=155195992392&ref=nf#/group.php?gid=155195992392&ref=nf
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 14:46
Emre,
Poşeti balon yapıp postalarızda, Kırtasiye ürünlerini (FB logosu taşıyorsa) ellerinden Kırtasiye ürünü olduğu için nasıl alırız ? Yada almak doğru olur mu bilmiyorum..

Defterlerin üzerine ESES kaplığı yaptırılabilir.. ESES dergisi hediye edilebilir.. Ama diğer ürünleri değiştirecek bir materyal yok elimizde malesef..

Ne dede bastonu, nede bebek bezi :(
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 14:47
Güzel bir kampanya desteklerimizle inşallah daha da güçlenecek.
10-ÜniESES- 200 TL
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 15:21
Arkadaşlar az önce Mahmudiye İlköğretim Okulunu telefonla aradım.Okulun müdürü Hüseyin Gani Onası isimli kişi ile görüştüm.Olayın vahimiyetini ve yapılan yanlışı anlatmaya çalıştım.Ama malesef hala yaptıklarının güzel bişey olduğunu savundu!
Anlayamıyorum Eskişehir gibi bu konularda hassas bir şehrin içinde nasıl olurda böyle kişiler bu olayları yapabiliyor!
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 15:22
Alıntı yapılan metinyalin

Arkadaşlar az önce Mahmudiye İlköğretim Okulunu telefonla aradım.Okulun müdürü Hüseyin Gani Onası isimli kişi ile görüştüm.Olayın vahimiyetini ve yapılan yanlışı anlatmaya çalıştım.Ama malesef hala yaptıklarının güzel bişey olduğunu savundu!
Anlayamıyorum Eskişehir gibi bu konularda hassas bir şehrin içinde nasıl olurda böyle kişiler bu olayları yapabiliyor!

Tarafsız birisi elbette ki Fenerbahçe'nin yaptığının güzel birşey olduğunu düşünecektir Metin abi bunda kızılacak birşey yok.

Eğer bunu başaramazsak o okulun müdüründen çok kendimize kızmak gerekecek...Ouch
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 15:31
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan metinyalin

Tarafsız birisi elbette ki Fenerbahçe'nin yaptığının güzel birşey olduğunu düşünecektir Metin abi bunda kızılacak birşey yok.
Kendisine sordum Eskişehir'in yerlisiymiş.Tarafsız olma gibi bir seçeneği olamaz Emrecim..
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 100>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır