eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBurak Yılmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 146147148149150 193>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Zeus26 Liste gör
Yazar

CEM
Yer: Olimpos
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 11:09
Alıntı yapılan ulkuy

Burak dün akşam özellikle ilk yarıda sağ tarafı koridor yaptı, takımın en iyisi idi. Eğer karşı karşıya kaldığı pozisyonların birini gol yapsaydı, bugün gazete manşetlerini süslerdi. Ama bu formunu tüm maçalarda sürdürmeli. 

Futbol netice oyunudur ...... Fos Santos'u koridor yapmış. puan varmı yok..Kupa hayali bittimi bitti ... Sen oyna burak sen oyna !...

hayat "siyah kırmızı" dır..
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 11:14
Alıntı yapılan ÖZKAN

İvesa hata yapar destek verirler, Burak maçta pozisyon yaratan tek oyuncumuz ama eleştirirler. Forumun güzel insanları.. :)
ivesaya verilen o desteğin sebebi sene başından beri kaç defa ipten almasıdır. tek maçta iyi oynamadı ivesa . sadece saha içi değil saha dışında da süper oynuyo ivesa. burak ne yapıyor saha içinde ? yüzde yüzlükleri kaçırıyor hemde bir iki defa değil ... saha dışında ise Eses galibiyetine sevinemiyor... anlatabiliyor muyum ?
Yukarı
belaes Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 11:18

Burak Yılmaz ın bu kadar eleştirilmesinin sebebi yaptığı talihsiz açıklama..Gerçi böyle bir açıklama yapmadıını söyledi ama antipatik oldu bi kere,artık ağzıyla kuş tutsa yaranamaz...Ama dünkü maçta da her pozisyonun içinde vardı hakkını vermek lazım...

YAŞASIN ESKİŞEHİRSPORUMUZ...
Yukarı
nezih Liste gör
Usta Yazar

Nezih Balaban
Yer: Antalya
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 11:22
Alıntı yapılan ÖZKAN

İvesa hata yapar destek verirler, Burak maçta pozisyon yaratan tek oyuncumuz ama eleştirirler. Forumun güzel insanları.. :)

Sen nasıl bir insansın ya.İvesa ile Burak'ı aynı kefeye koyacak kadar dengesiz ve ortalığı karıştırmak için fırsat kollayan bir provakator.Kimsin kardeşim sen.Her türlü olumsuzluğun altından sen çıkıyorsun.
MEKAN ANTALYA VATAN 26 (ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ)SENİ ÇOK ÖZLİYECEĞİZ EDİZ
-lido di jesolo-

Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 11:23
kadir gülen bey (abi) iyi niyetinizi anlıyorum ancak,burak yılmaz ismini duyduğum da  ve onun hakkında iyi yazılmış çizilmiş şeyler gördüğümde bile küplere biniyorum.Bu konu da herkesden de özür diliyorum ancak burak yılmazın artık bize birşeyler katacağını düşünmüyorum,zaten dün kaçırdığı gollerden sonra da bizi ilk 5'e taşımadıktan sonra bundan sonra da atacağı gollerin bir değeri olduğunu sanmıyorum,ki atarsa orası da mechul...
Ayrıca,artık lig'de hedefimiz kalmadı bu açık ve net şekilde orta da,ligde orta sıralara demir atmiş 40 puanı bulup ondan sonra da diğer maçlara önem vermeyeceğiz ilk 5den de çok uzaksın,türkiye kupası da gitti burak bundan sonra çok iyi oynasa 10 gol atsa ne olur ? Ben söyleyeyim fenere geri döner,bizde böyle bakarız
Bence acilen eğer bir yönetim varsa başta,acilen bu adamları kendini kulupten onde gören adamları göndermeli ağır cezalar vermeli (sadri şenerin yaptığı gibi) ama bizde de öyle yönetim oldğunu hiç samıyorum başı boşluğun,bazılarına takımdan çok değer vermemizin ceremesini çekiyorum artık burak gol atsa ne olur ? CryCryCry Biz mağlup olmuşuz Uykusuz geceler çekmişiz kimin umurunda saygılar
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
ÖZKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan
Yer: açık-sağ taraf
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 11:27
Alıntı yapılan nezih

Alıntı yapılan ÖZKAN

Sen nasıl bir insansın ya.İvesa ile Burak'ı aynı kefeye koyacak kadar dengesiz ve ortalığı karıştırmak için fırsat kollayan bir provakator.Kimsin kardeşim sen.Her türlü olumsuzluğun altından sen çıkıyorsun.

Kullandığın kelimelere dikkat et abicim. 50 yaşına gelmişsin ama, neyse.....
Hepimiz aşığız, bir tek farkla; benimki sizden biraz fazla...
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 11:31
burak yılmazı bu takımda gormek ıstemıyorum son derece yeteneksız bır oyuncu
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Alıntı yapılan ÖZKAN

Alıntı yapılan nezih

Alıntı yapılan ÖZKAN

Kullandığın kelimelere dikkat et abicim. 50 yaşına gelmişsin ama, neyse.....
Nezih abi haklı...Forumda nerde ikili tartışma görsem altından sen çıkıyorsun...
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
optimus Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Eskişehir
tartışcak, uzatılacak, yorum yapılacak, biribirimizi kıracak, umut edilecek, beklenecek, hiç bişey yok. Burak kendinede bizede bi iyilik yap biz haddimizi aşmadan çek git esesimden... 
eskisehirliyiz biz oley
Yukarı
ÖZKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan
Yer: açık-sağ taraf
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 11:45
Anlamadığım şey, Burak Yılmaz'ı eleştirenler Rıza Hoca'yı neden eleştirmiyor? Burak kendimi kuruyor kadroyu?
Hepimiz aşığız, bir tek farkla; benimki sizden biraz fazla...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 146147148149150 193>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır