eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBurak Yılmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 145146147148149 193>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ercu Liste gör
Yazar

ERCÜ
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 10:08
evet hakketten iyi oynadı hatta o kadar iyi oynadaki taaa ivesadan aldığı getirdiği topu gol yapamadı!
dün 5 tane gol atsa ne olur söylermisiniz bana! bu adam buradaki misyonunu çoktan kaybetti. daha maça başlarken bizi 10 kişi rakibi de 12 kişi yapandır kendisi. galibiyet çok önemli evet ama 3. ligde de olsak hiç bi topçu çıkıpta galip geldiğimiz bi maçtan sonra eski oynadığı takım hakkında saçma sapan yorumlar yapamaz.
gol pozisyonuna girmek beceri değil bu arada onu değerlendirmek kalecinin üzerine vurup üzülmek hiç değil! dediğim gibi bu saatten sonra burak isterse sezon sonuna kadar 100 gol atsın bi işe yaramaz! bu adam eses için birşey yapmıyor! çıkarları uğruna yaşamayı seviyor hepsi bu.
Yukarı
TARIKCAN Liste gör
Yazar

TARIK
Yer: ESK
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 10:09

Burak'ın bu kadar acımasızca eleştirilmesini anlayamıyorum.Dün bütün poziyonlarda o vardı .Santos ve Özer'in bulunduğu o kulvarı paramparça etti.Şansızdı vurdu Kaleci kurtardı.

SENİ YALNIZ BIRAKIRIZ MI SANDIN...?
Yukarı
esesliqkn Liste gör
Yazar

Gökhan
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 10:15
Alıntı yapılan sedefes

Bence biraz ön yargılı davranıyoruz gibi.Burak canla başla oynadı akşam.şansızdı diyorum .Ama Burak kötü değil bence ileride dahada iyi olacak.Trabzonspora falanda vermesinler bu adamı.

KatıLıyorum...ClapClapClap BeLkide Türkiye'nin en iyi sağ açığı Burak YıLmaz...
GönüL Kimi Severse Aşk Onda GüzeLdir...
...Eskişehirspor...
Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 10:19
Alıntı yapılan esesliqkn

Alıntı yapılan sedefes

Bence biraz ön yargılı davranıyoruz gibi.Burak canla başla oynadı akşam.şansızdı diyorum .Ama Burak kötü değil bence ileride dahada iyi olacak.Trabzonspora falanda vermesinler bu adamı.

ClapClapClapClap Bende sizleri alkışlıyorum burak sempatizanlarıClapClapClapClapClap
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
eslim26 Liste gör
Yazar

şahin
Yer: istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 10:19
Alıntı yapılan esesliqkn

Alıntı yapılan sedefes

evet ileride başarılı olacak. mayıs ayına daha çoookkk var. biraz daha pişmesi lazım ne de olsa 18 yaşında gencecik futbolcu sabretmek lazım.Ouch
Yukarı
ercu Liste gör
Yazar

ERCÜ
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 10:41
pişe pişe dibi tutacak artık:) sivas maçında yok, diyar maçında yok, antalya maçında yok dün akşam yok... iyi oyuncu evet atacak bi gün, rıza hoca gibi atana kadar oynatalım onu...

Yukarı
ÖZKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan
Yer: açık-sağ taraf
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 10:52
İvesa hata yapar destek verirler, Burak maçta pozisyon yaratan tek oyuncumuz ama eleştirirler. Forumun güzel insanları.. :)
Hepimiz aşığız, bir tek farkla; benimki sizden biraz fazla...
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 10:57
Alıntı yapılan nightmare26

Alıntı yapılan kadirgulen

Burak, geldiğinden bu yana Ankaraspor maçı hariç en iyi topunu oynadı. Kaçırdığı pozisyonları golle sonuçlandıramaması şanssızlık idi. Özellikle 2.kaçırdığı golden sonra yüzündeki hırstan golü atmayı ne kadar çok istediği bariz belliydi. Lütfen öküz altında buzağı aramayalım, komplo teorileriyle kafamızı yormayalım.
öküz altında buzağıda arıyorum,herşey arıyorum burağı hala savunan birilerinin olması da bana futboldan ne kadar anladığınızı gösteriyor abi....ARTIK nereye gidecekse gitsin bıktım bu herifden,gece uyku uyuyamıyorum bu adam yuzunden,siz hala hırsdan vs... den bagsedıyorsunuz...Yakışmıyorsun bu kulube burak yakısmıyorsun bıraz delıkanlıysan ceker gıdersın ya da bizi katil edeceksin

Turgut,
Futboldan en az senin kadar anlıyorum. Körü körüne Burak'ı savunduğum falan da yok, hatta forumda zahmet edip araştırırsan Burak ile ilgili görüşlerimi zorlanmadan bulabilirsin. Beğensek de beğenmesek de mevcut şartlar altında elimizdeki gole en yakın ve en yaratıcı oyuncumuz Burak. Eğer daha iyisini alamayacaksak ki öyle gözüküyor Burak'tan en verimli şekilde yararlanmanın yolunu bulmalıyız.
KKŞ
Yukarı
Rio Liste gör
Deneyimli Yazar

Aykut Ekici
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 11:01
Dünkü maçta bana göre şimdiye kadar oynadığı en iyi futbol olmasına rağmen girdiği o iki pozisyondan en az birini gole dönüştürmeliydi.
Yetenekleri var ama ruh yok sanki.
Futbolcuya karşı cephe alıp iyi de oynasa kötü de oynasa suçlu bu denmesi doğru değil.
Forever Es-Es
Yukarı
ulkuy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ülkü Hoca
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 11:04
Burak dün akşam özellikle ilk yarıda sağ tarafı koridor yaptı, takımın en iyisi idi. Eğer karşı karşıya kaldığı pozisyonların birini gol yapsaydı, bugün gazete manşetlerini süslerdi. Ama bu formunu tüm maçalarda sürdürmeli. 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 145146147148149 193>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır