eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Daha Güçlü 50 Yıllar İçin - Sivrihisar (Sayfa :99)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 100>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
Online Durum: Offline
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 11:58

emre bugün maçtanm önce store yanında falan bi stant gibi bişey kursanız o köy bizim köyümüz kampanyası yazılsa forumdan haberi olmayanlarda orada yardımları olacaktır hem bankayla uğraşmayalım diyenlerde orada yardımda bulunacaktır örnek ben Smileolabilirmi böyle bişey ayarlanabilirmi olmassa pes turnuvasında denk gelirsen orada görüşürüz

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 13:18
ASlında bu para toplama işi sürerken bir yandan okul müdürü ve ilçe milli eğitim müdürü hakkındada birşeyler yapılmalı.

İl milli eğitim müdürümüz İbrahim Ceylan'a ulaşılarak , bu kişilerin uyarılmalarını veya görevden alınmaları sağlanmalıdır.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 13:34
Alıntı yapılan ESPANA

okul müdürü ve ilçe milli eğitim müdürü hakkındada birşeyler yapılmalı. 
Onlarida egitmeli"Egitim sart".....LOL
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 14:32
Sponsor arayıp duruyorsunuz...Oysa şu an en büyük desteği vermek zorunda olan kişi Muhittin KAVLAK'tır...Madem Eskişehir'lisin,madem bu pisliği başa bela olarak sen sardın,bu pisliğin en büyüğünü temizlemekte ona düşer...Bence formaların yarısını onun alması lazımdır...Bir forma 10 TL mi olarak değer biçildi ve 200 adet formamı dağıtıldı...100 adet forma olmak ona düşer...LOL
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 14:36
Birde şu korkum var benim...FB forması alanların içinde ben ESES forması istemiyorum değiştirmeyeceğim diyenler olursa...Ouch
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 14:40
desteğe hazırız.daha öncede bursa taraftarı kendi ilçesindeki okullarına böyle şeyler yapmıştı.biz geç bile kaldık.
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 14:41
Alıntı yapılan scetintas

Birde şu korkum var benim...FB forması alanların içinde ben ESES forması istemiyorum değiştirmeyeceğim diyenler olursa...Ouch

Futbolcularımızn bu değişimde bizimle olması o yüzden çok anlamlı ve iş bitirici olur. Karşınızda Mehmet Yılmaz, Ivesa, Doğa, Koray falan varken siyah kırmızı silgi dağıtsanız yine de o formaları verip alırlar
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 14:46
Alıntı yapılan scetintas

Suat bey değiştirmeyeceğim diyen o yavruların kalbini mi kırcağız elbet değiştirmek istemeyen değiştirmez benim korkum bu değiştirilen formaların posta yolu ile febe kulübüne ulaştırmak yerine medya önünde yakılmak istenmesidirki bu görüşü dillendirilenlerde oldu. Böyle bir olumsuz olay yapacağımız işin tüm iyi yönlerini silip atar. Geri alınan formalar kameralar önünde febe kulübüne iade edileceği belirtilerek posta ile tornistan geri gönderilir.
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 14:48
Organize olan tüm arkadaşlara teşekkürler. Bu konuda sorgusuz, sualsiz hepimizin maddi ve manevi desteği gerekiyor. Bugün yakılan bu kıvılcımı artık nasıl yaygınlaştırabiliriz diye hepimizin kafa yorma vakti gelimiştir de geçiyor bile..
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 14:50
Bu işin içinde olan birinden aldığım bilgiye göre 9 milyarlık yardım yapılmış,fenerbahçe poşeti verilmiş için yardım için olan eşyalar varmış.Ama forma verilmemiş
Ayrıca bu siteye o kişilerin resmini koyduğumuzdanda haberleri var,hatta facebooklarını donduracak kadar korkmuşlar..
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 100>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır