eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBurak Yılmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 129130131132133 193>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2010 saat 23:55
Burak bana göre kaliteli futbolcu kötü oynadığı maç olmadı benim gözümde.. Biraz bencil o kadar. Son Diyar maçında Burak'a olumsuz tepkiler verildi ve Youla kacırdıgı gollere rağmen bilmem kaç cm'lik var onda diye bağırılıcagına asılıyoulaya tepki verilmesi gerekirdi. Burak inşallah ESES'imize kazandırılır..
ESES
Yukarı
EsBaskent Liste gör
Yazar

Çağlar D.
Yer: Ankara Başkent
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 00:13
Çok değişik bir taraftar profilimiz var sevmeyi de öfkeyi de bilmiyoruz. Sevdiğimiz zaman çok abartıyoruz ve aynı formayı terleten diğer arkadaşlarından daha ön plana çıkartıyoruz bu da hem takıma hem de bizlere negatif olarak yansıyor. Kızdığımız öfkelendiğimiz zaman da karşımızdakinin insan olduğunu unutup düşene de bir tekme sen vur felsefesiyle hareket ediyoruz. Gerektiğinde elimizi masaya vurmamız lazım ama yeterki yanlış insan için vurmayalım. Aklıma takılan tek bir soru var ve kafamı kurcalayıp duruyor. Eğer Burak Yılmaz Fenerbahçeden kiralık gelmeseydi sözleşmeli futbolcumuz olsaydı ve aynı bugünkü Burak Yılmaz olsaydı aynı tepki yine olurmuydu?
Başkent Üniversitesi...
Yukarı
btk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak Kaya
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 00:21
Alıntı yapılan mehmet_40

burak giderse ben üzülmem yha adam bisey yapmiyor tek yapti sey zarar 

mehmet artık şu forumda msn diliyle yazmasan olmaz mı? kaç mesajdır aynı şeyi yapıyorsun. mahvediyorsun Türkçe'yi.

adam birşey yapmıyor denemez. en azından yapmaya çalışıyor. tamam elbette hataları oluyordur. ama kadroda ondan daha iyisi olsaydı o oynardı. demek ki yok. hem mükemmel bir oyuncu olsaydı malum takımdan bu fiyata gelmezdi emin ol, çok daha pahalıya mal olurdu...
Başka ESKİŞEHİRSPOR yok!!!
Yukarı
Abdullah 26 Liste gör
Yazar

Abdullah
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 00:31
kötü yorum yazanlara desem siz futboldan anlamıyorsunuz bana hemen tepki verirsiniz burakta sahada verirse gitti üç puan veya kupa biz eses liyiz diye söylenin durun yapıcı olmak her zaman iyidir ve her zaman iyiler kazanır
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 02:16
Alıntı yapılan Adnan26

Lütfen gencler, arkadaslar, renkdaslar, rahat birakalim genc kardesimizi. Birakalimda kendine gelsin, futbolunu oynasin. Gitsin, oynamasin gibi yazilari camiamiza yakistirmaniza sahsen üzülüyorum.

ClapClapClap

Artık Burak bu takımda kalıyorsa destek olmasak bile köstek olmamalı artık.

Clap
Yukarı
atilla Liste gör
Deneyimli Yazar

atilla
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 11:19
Burada kimse Burak'a hakaret etmiyor.Herkes doğru bildikleri görüşleri yazıyor.İyi ye iyi kötüye kötü demek lazım. Böyle yapılmaz ise iyilere haksızlık edilmiş olunur.Tek taraflı olarak Burak'ın morali  bozulmasın diye gerçekler gizlenir ise,mesela Mehmet Yılmaz'ın motivasyonu ne olur ? içinden "bu takımda oynayanla oynamayanın farkı yok niye kendimi sıkayım"demez mi ? Bu işyerlerindede böyledir,okullardada böyledir. Futbolda onların işi........
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 11:25
Alıntı yapılan red_thunder

Alıntı yapılan Adnan26

Lütfen gencler, arkadaslar, renkdaslar, rahat birakalim genc kardesimizi. Birakalimda kendine gelsin, futbolunu oynasin. Gitsin, oynamasin gibi yazilari camiamiza yakistirmaniza sahsen üzülüyorum.
ClapClapClapArtık Burak bu takımda kalıyorsa destek olmasak bile köstek olmamalı artık.Clap

Bncede çok abarttık burak konusunu artık destek çıkmalıyız
bana göre de burağın ruhsuzlukla ilgisi yok tamamen profesyonel olmasından kaynaklanıyo sahadaki tutumu
o ruhsuzluk dediğiniz burak taki soğukkanlılıktır
Ayrıca herkes Engin' i tekrar istiyo bana göre Burak, Engin den daha iyi oyuncu. Engin e gösterdiğimiz Youla ya gösterdiğimiz sevgi gösterilerinin yarısını Burağa göstersek şu anki performansının kat kat üstüne çıkacağına inanıyorum
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 11:59
haydi burak göster artık kendini.yanılt bir kere bizi.
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
esroot Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan Cantaş
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 12:40
Onlarca sayfadaki eleştirileri silip, kendini göstermek ve bu yazılanları unutturmak senin elinde... Çık göster kendini...
Kalsada son nefes yinede Es-ES
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 12:41
haydi burak bu maç senden birşeyler bekliyorum göster kendini...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 129130131132133 193>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır