eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Daha Güçlü 50 Yıllar İçin - Sivrihisar (Sayfa :99)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 100>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hacım Liste gör
Deneyimli Yazar

Musa
Yer: ES ES
Online Durum: Offline
  Alıntı hacım Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 01:52
arkadaslar artık eleştiri yerine lütfen desteğe baslıyalım,

karınca kararınca bende maddi desteğimi yapacağım herkes 3-5 verdikçe forum bu meblayı çok kolay kaldırır,
ayrıca herhangi bir mahmudiye organizasyonunda elimden geldiğince yardıma koşacağım.

bizansın lekesini bir anca önce temizleyelim arkadaslar...
Hiç Durmadan Sonsuzadek ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
Yer: eskişehir
  Alıntı armani26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 01:55
Alıntı yapılan delibasozi

Alıntı yapılan armani26

ya arkadaşlar bırakın sponsorluğu falan şu forumda herkez 5 milyon verse bi dünya forma yapar bu kadar basit bu iş uzatmanın tartışmanın anlamı yok bari bu konuda birlik olalım.

Forumda zaten herkes 5'er lira verecek; biz daha çok forma daha çok okul daha çok ilçe daha çok köy ve daha çok çocukta renklerimizi ve armamızı görmek istediğimizden parasal olarak işimizi ne kadar kolaylaştırırsak o kadar çok başarılı olur, o kadar çok yere gitmiş oluruz; bunun derdindeyiz.
evet haklısın ama senin dediğin yönetim yada işadamı desteğiyle olur oda olmıyacağına göre sırayla yapmak en mantıklısı.
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...
Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
  Alıntı cliperinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 01:55
Alıntı yapılan birisi26

ya biz ne cefakar ve ne vefakar taraftarız...  

yönetimin yapması gereken bütün işleri biz yapıyoruz. gideriz afrikada futbol okulu açarız, öğrencilere forma, atkı..vb dağıtırız.elimizden gelse transferi de biz yapacaz...

şimdi söyleyin taraftara bilet kazığı atmaktan başka ne yapar bunlar...  vizyon yok abi vizyon. adamlar eskişehirsporu sıradan bir şirket olarak görüyor bu kadar basit... gönül bağı olsa böyle davranamazlar...

Katılıyorum Clap
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 01:59
Alıntı yapılan ES ES ES

Alıntı yapılan es_emre26

Ziraat Bankası
0771 50821199 5001
IBAN : TR800001000771508211995001

Emre ANGI

Hesap numarasına,açıklama kısmına ''O köy bizim köyümüz'' yazarak organizasyona katkıda bulunabilirsiniz.

Herhangi bir karışıklık olmaması adına,kimin ne kadar ücret yatırdığı (ismini belirtmek istemeyenlere de kolaylık sağlanarak) burada listelenecektir.

Emre Kardeşim sanırım havalelerde artık IBAN Numarası kullanmak gerekiyor.Eger IBAN numarasını da paylaşırsan daha garanti olur.

Uyarın için teşekkürler abi,umarım bu sefer olmuştur ?
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 02:04
Alıntı yapılan armani26

Alıntı yapılan delibasozi

Alıntı yapılan armani26

ya arkadaşlar bırakın sponsorluğu falan şu forumda herkez 5 milyon verse bi dünya forma yapar bu kadar basit bu iş uzatmanın tartışmanın anlamı yok bari bu konuda birlik olalım.

Forumda zaten herkes 5'er lira verecek; biz daha çok forma daha çok okul daha çok ilçe daha çok köy ve daha çok çocukta renklerimizi ve armamızı görmek istediğimizden parasal olarak işimizi ne kadar kolaylaştırırsak o kadar çok başarılı olur, o kadar çok yere gitmiş oluruz; bunun derdindeyiz.
evet haklısın ama senin dediğin yönetim yada işadamı desteğiyle olur oda olmıyacağına göre sırayla yapmak en mantıklısı.

Tabii ki de mert abi, kimseden bi beklenti içinde değiliz, böyle güzel bir harekete insanlar kendileri dahil olmak istemeli. Beklenti içine girilecek ilk yer normalde yönetim olur ama biz onlara o kadar alıştık ki "birilerine karşı neyin nasıl yapılabileceğinin" yakında kitabını bile çıkarabiliriz.

Neyse konuyu fazla dağıtmayalım. Forma kalitesi, reklamı falan tartışılmış. Önerim (biraz fantaziye kaçacak ama) bu formaları götürme işinin, uygun olurlarsa ya da uygun olan futbolcularımızla birlikte yapılması. Onların elinden siyah kırmızı faber-castel kurşun kalem bile olsa o itici fener formalarına değişirler diye düşünüyorum.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 02:05
Formaların düşük maliyete yaptırılması için yapılacak fiyat araştırmasında BursaESES'den yardım bekliyoruz...Smile
Yukarı
teacher_es Liste gör
Yazar

Ece
Yer: Eskişehir
  Alıntı teacher_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 02:07
Arkadaşlar İŞ Bankası Hesabı yokmu ?
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 02:14
Alıntı yapılan teacher_es

Şimdilik maalesef yok Efe hanım,pardon Ece hanım Tongue
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 02:15
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan teacher_es

Şimdilik maalesef yok Efe hanım,pardon Ece hanım Tongue

Ziraat hesabı olan başka bir tanıdığınız varsa onla birlikte gönderebilirsiniz ki ben bir arkadaşımla öyle yapacağm, yoksa da bir tanıdık edinme yolundan gidebilirsiniz.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 02:17
vala 15 liram var pazartesi işim olmazsa götürüp yatırıcam Tongue

KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 100>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır