eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Daha Güçlü 50 Yıllar İçin - Sivrihisar (Sayfa :99)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 100>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
c.S Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Cs
Online Durum: Offline
  Alıntı c.S Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 00:51
abı bızım oraya 1-2 futbolcuyla gıdıp panel gıbı bırsey yapmamız lazım cocuk ılla futbolcuyu gorunce onun ımzaladıgı formayı almak ıcın febenın formasını verır
Cs <3 Cs
bir Eskişehirsporu birde Seni seviyorum AŞKIMM...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 00:51
Cihan Sinem sen de biliyorsun maç olayının yapılmasının güç olduğunu...

Biz taraftarın yapabileceği şeyleri konuşuyoruz.Panel yapmak,futbolcu göndermek,maça sokmak taraftarı aşan mevzular,ısıtıp ısıtıp önümüze koymak yerine forma kampanyasına katılmanı istiyorum.Smile

Alıntı yapılan Erman

Forma yapan yerleri soruşturmaya başlayalım.Benim bildiğim tek yer Çarşı tramvay durağının arkasındaki Deniz spor.Başka bildiklerimiz varsa yazalım da Pazartesi fiyat alırız.Üzerinde sadece amblem olan formalar oalcak galiba.Bu yüzden çok pahalı tutmaz gibi.

Çocuklarla forma takası konusunda hepimiz hem fikirsek bunu bir an önce gerçekleştirmekte fayda var.Çocuklar kendilerine verilen fb formalarını iyice sahiplenmeden sıcağı sıcağına yapmalıyız.

Evet ben de oraya sormayı düşünüyordum,tanıyan birisini devreye sokabilirsek en düşük fiyatı alırız diye tahmin ediyorum.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 00:54
Alıntı yapılan mmt26

çok detaylı düşünemedim ama bu çocuklardan fener formasını almak için onlara daha cazip birşey sunmak gerekir , çocuk formayı bırakıpta atkı almaz hani formanın yerine forma verilse değiştirmek isteyenler olacaktır ama

fener forması getirene ESES forması ve  ESES futbol topu verilse özellikle erkek çocukları cezbedebilir...

Abi hesap numarasını falan koydum,önümüzdeki hafta Cuma-Cumartesi gününe kadar topladığımız miktar forma maliyetini aşarsa ilaveler elbette düşünülür ve oldukça mantıklı olur.Thumbs%20Up
Yukarı
c.S Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Cs
  Alıntı c.S Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 00:54
Tamam emrecim yaz oraya CİHAN SİNEM abilerinden 3 forma yiğenlerime..
Cs <3 Cs
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 00:59
Sıdatın önünde 5 ytl ye satılıyordu acaba onlar nerde yaptırdılar o adamlar kazandıgına göre daha düşük olmalı bence yinede araştırın bence bende araştırayım ama o dediginiz yerler cok pahalıya yapıyorlar istanbuldakii arkadaşlarda araştırsın olmasa istanbulda atkı ve forma yapan yerler var en uygun yer neresi olursa ordan yaptıralım
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 01:00
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 01:01
Eğer dendiği gibi 300 öğrenciye forma verildiyse Mahmudiye'nin durumunu da göz önüne alırsak okuldaki 1'den 8'e bütün öğrencilere forma verilmiş demektir.Bu da bizim 2 farklı bedende yaptırmamız gerektiğidir.Ayrıntı oldu biraz ama dikkat edilmesi lazım.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
c.S Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Cs
  Alıntı c.S Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 01:01
emre kardesım ıyı guzel fıkırlerın varda adamlar orjinal forma dagıtmıslar
bızım bunların yanında orjınal dagıtmamız lazım
yanı sen forma yaptıralım dıyorsunda  adamlar orjı dagıtmısken bızım forma dıktırmemız abes kacmazmı ?
Cs <3 Cs
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 01:02
Alıntı yapılan es_emre26

İşte rezilliğin fotoğrafları nete düşmüş ;

http://www.facebook.com/photo.php?pid=3121627&id=742544964&fbid=237192479964#/photo.php?pid=3121638&id=742544964&fbid=237192579

Allah bildiği gibi yapsın bunları. Yalnız ÜNİFB yazıyor.Confused
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 01:04
Fenerium poşetleri var LOL Nereden tahsis ettiler acaba ? Daha doğrusu hangi şehirden ?

Biz bu yla baş koyduk.O okula öyle yada böyle gidilecek.Sidik yarıştırmaya değil o çocuklar şehirlerinin takımını tutmayı bilecekler.

Ve en önemlisi de şudur.Bu bizim için bir ilk olacak.Bundan sonra okullarımıza yardım etmeye başlamak için iyi bir adım olacak.Anti Bizans diyorsak; üzerimize düşeni de yapacağız.
Nefer
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 100>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır