eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Daha Güçlü 50 Yıllar İçin - Sivrihisar (Sayfa :99)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 100>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
messs Liste gör
Yazar

Metin
Online Durum: Offline
  Alıntı messs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 00:25
Fikirler cok guzel ama bence en guzeli bu cocukların maca getirilmeleri olacaktır... Yasadıgım bir olay, kuzenim, esi ve 8 yasında ogluyla yıllık izninde bize, Eskisehire  misafir geldiler... Tam da Besiktas macının oldugu hafta... Ben maca giderken kuzenle oglunu da aldım yanıma... Ufaklık tvde hep bizans propagandası gormus... Ama stada girdikten ve tribunu gordukten sonra elimden atkıyı kaptı, katıldı espanaya... Cocuk mac boyunca inanın susmadı... Sonucta gitti bizim atkı... Kuzen diyo ki oglan butun arkadaslarına atkıyı gosteriyomus... Yeni atkı almak zorunda kaldım ama olsun be, bi EsEsli daha kazandık :)))
Yukarı
c.S Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Cs
  Alıntı c.S Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 00:26

Bu çocuklar maça olmasa bile bir tesislere götürülmelidir

Cs <3 Cs
bir Eskişehirsporu birde Seni seviyorum AŞKIMM...
Yukarı
birisi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer faruk korkmaz
Yer: istanbul-üsküda
  Alıntı birisi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 00:29
ya biz ne cefakar ve ne vefakar taraftarız...  

yönetimin yapması gereken bütün işleri biz yapıyoruz. gideriz afrikada futbol okulu açarız, öğrencilere forma, atkı..vb dağıtırız.elimizden gelse transferi de biz yapacaz...

şimdi söyleyin taraftara bilet kazığı atmaktan başka ne yapar bunlar...  vizyon yok abi vizyon. adamlar eskişehirsporu sıradan bir şirket olarak görüyor bu kadar basit... gönül bağı olsa böyle davranamazlar...
kibirle işimiz olmaz bizim... bu yüzden istanbul takımı tutmayız...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 00:31
Alıntı yapılan c.S

O tür şeyler soyuttur,1-2 saatliğine çocuğu oralara götürmek yerine daha somut olan sırtına ESKİŞEHİRSPOR forması geçirme konusunda yoğunlaşalım...

Bu konu başlığı altında formaları çocukların sırtına geçirmekten başka birşey yapmak zaman kaybından başka birşey olmayacaktır.

Lütfen işi yokuşa sürmeyelim...Disapprove
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
es_HaKaN_es Liste gör
Yazar

HaKaN
Yer: maç.nerde.orda
  Alıntı es_HaKaN_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 00:33
bir kişiyi esesli yapmanın en kolay yolu onu bir kere maça getirmektir.
ALLAH BİR ESES İKİ GERİSİNİN ANASINI.....!!!!!!
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 00:38
En kısa zamanda formaları yaptırmalıyız. Mahmudiyeye gidecek ekibin içinde olmak isterim. Kutsal Formamızı çocukların sırtına geçirdikten sonraki ifadeyi düşünemiyorum. Bu çocuklar sürekli dışarda Maç yapıyorlar. Üzerlerine sürekli görecekleri formamızı hediye ettiğimiz zaman, yeri gelecek formamızla yatacaklar. Üzerlerinden çıkarmak istemeyecekler. Bu işten sonra diğer aşamalara zaman gelir.
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 00:38
Bu konu Emre'nin de dediği gibi gerçekten önemli bir konu ve yarından itibaren bunun için gerekli çalışmalara başlanılmalıdır.Burada klavye başında fikir üretmekten ziyade icraatlere bir an önce başlanmalıdır.Yoksa görüyorsunuz bu bizans takımları ne türlü faaliyet içerisindeler...

Aslında bunu daha önce yapmalıydık,neyse bu vesile ile bir an önce başlayıp ( formaysa forma,atkıysa atkı,kalemse kalem vs...) bu konunun her daim takipçisi olmalıyız...

Şu anda bu konu benim için yarınki maçtan da çok çok daha önemlidir...
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 00:43
Forma yapan yerleri soruşturmaya başlayalım.Benim bildiğim tek yer Çarşı tramvay durağının arkasındaki Deniz spor.Başka bildiklerimiz varsa yazalım da Pazartesi fiyat alırız.Üzerinde sadece amblem olan formalar oalcak galiba.Bu yüzden çok pahalı tutmaz gibi.

Çocuklarla forma takası konusunda hepimiz hem fikirsek bunu bir an önce gerçekleştirmekte fayda var.Çocuklar kendilerine verilen fb formalarını iyice sahiplenmeden sıcağı sıcağına yapmalıyız.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
c.S Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Cs
  Alıntı c.S Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 00:46
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan c.S

O tür şeyler soyuttur,1-2 saatliğine çocuğu oralara götürmek yerine daha somut olan sırtına ESKİŞEHİRSPOR forması geçirme konusunda yoğunlaşalım...

Bu konu başlığı altında formaları çocukların sırtına geçirmekten başka birşey yapmak zaman kaybından başka birşey olmayacaktır.

Lütfen işi yokuşa sürmeyelim...Disapprove
Kardesım ıyı guzel fıkır ama cocukları nasıl maça sokacaz2-1 yapıpmı ?
Formalar daha ucuz olur herkes karınca kararınca yardım eder bütçesi kadarıyla
Cs <3 Cs
bir Eskişehirsporu birde Seni seviyorum AŞKIMM...
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 00:49
çok detaylı düşünemedim ama bu çocuklardan fener formasını almak için onlara daha cazip birşey sunmak gerekir , çocuk formayı bırakıpta atkı almaz hani formanın yerine forma verilse değiştirmek isteyenler olacaktır ama

fener forması getirene ESES forması ve  ESES futbol topu verilse özellikle erkek çocukları cezbedebilir...
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 100>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır