eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Daha Güçlü 50 Yıllar İçin - Sivrihisar (Sayfa :99)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 100>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Online Durum: Offline
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2010 saat 23:54
Alıntı yapılan scetintas

Alıntı yapılan Adnan26

Mahmudiyede FB yönetiminin cocuklara dagittigi FB Formasini geri iade edene bizlerde bir ödül ile karsilik vermemiz gerekir ve bunu ulusal medyaninda yayinlamasini saglamaliyiz.

Eger bunu basarirsak birsey elede etmis oluruz.

Bu güzel bir öneridir..Wink
Aklımdan geçmişti benimde sonra boşver dedim ama yapılması gereken budur.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2010 saat 23:55
Alıntı yapılan blackandred26

Emre kardeşim  ben hesap numarası alabilirim ve bunu facebook'ta;yerel basında;görsel basında bütün ESKİŞEHİR'E her şekilde dile getiririz.Sakın yanlış anlamayın bu bir intikam alma olayı değil;bu olayı daha önceden yapmalıydık ama demek ki bu saatten sonra olacakmış.Bu kampanya sadece forma;kaşkol ile sınırlı olmamalıdır;kitap,defter ve kırtasiye yardımıda yapılmalıdır.Ve bütün ilçelerde ESKİŞEHİRSPOR taraftar derneklerinin kurulması için bütün çabaları harcamalıyız.Artık bütün herşeyi kenara bırakıp birlik olma günüdür.A kişi veya B kişi değil biz ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARIYIZ ve istediğimiz an herşeyin üstesinden gelecek güce sahibiz.Sakın yönetime gidelim de destek istiyelim demeyin çünkü onlar zaten bizler allah'a havale ettik.Böyle birşeyle zaten ilgilenmezler ve 6 yaşındakı coocuktan stadda bilet istiyen bir zihniyet buna nasıl yardım eder burasıda olayın en önemli noktası..
Facebook ve benzeri yerlerde bu konunun dillendirilmesi bize koz olarak geri dönecektir..Milletin ağzına sakız olmaya gerek yoktur bence...Sonra gittik Eskişehir'de herkese forma giydir-mişiz- demezler mi..??
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2010 saat 23:55
Gelir olarakda bende bu genclere birşeyler katmak istiyorum 1 haftadan beri bazı arkadaşlarla bunu konuşuyorum hediyelik eşya olarak bunun yapmı şayet tutarsa estorede satışa cıkarta biliriz tabiki yönetim isterse bu olayları görünce şart oldu sanırım bu hediyelik eşyayı şimdi yazmak istemiyorum ama her takım icin yapa bilir ve gelirini takımıza ve bu genclere harcana bilinir corbada tuzumuz olur sanırım bu konuyu baba nikli alper kardeşimlede konuştuk 2 adet yap abi demişti sanırım güzel bişe olacak
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: ESPARTA
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2010 saat 23:56
ESparta olarak maddi manevi ne gerekiyorsa biz varız.
YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...///ESPARTA///
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2010 saat 23:57
Alıntı yapılan ESKİÇerkES

ESparta olarak maddi manevi ne gerekiyorsa biz varız.

Bizleride unutmayin Wink
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2010 saat 23:59
Alıntı yapılan 26BK222

Yönetimlede konuşup kapalı tribünde bir çocuk bölümü açılması sağlanmalı...
Hem de kapalıda...Big%20smile Gözleri paradan başka bir şey görmeyen yönetim bunu yapacak öyle mi..Big%20smile
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
eskioğuzeses Liste gör
Usta Yazar

oğuz özkara
Yer: kktc
  Alıntı eskioğuzeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2010 saat 23:59
bende varım
Şampiyonluk umrumda değil,sen yeterki yürekten oyna Eskişehir
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 00:00
Alıntı yapılan Adnan26

Mahmudiyede FB yönetiminin cocuklara dagittigi FB Formasini geri iade edene bizlerde bir ödül ile karsilik vermemiz gerekir ve bunu ulusal medyaninda yayinlamasini saglamaliyiz.

Eger bunu basarirsak birsey elede etmis oluruz.

Geri iade etme olayı eğer o çocuğun gönlünü kırmayacaksa tamam ama birde sakın sakın forma yakma gibi eylemler görünmesin medyada. Kaş yaparken göz çıkarılmasın.
Yukarı
blackandred26 Liste gör
Yazar

eskişehirli
Yer: eskişehir
  Alıntı blackandred26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 00:00
Alıntı yapılan scetintas

Alıntı yapılan blackandred26

Emre kardeşim  ben hesap numarası alabilirim ve bunu facebook'ta;yerel basında;görsel basında bütün ESKİŞEHİR'E her şekilde dile getiririz.Sakın yanlış anlamayın bu bir intikam alma olayı değil;bu olayı daha önceden yapmalıydık ama demek ki bu saatten sonra olacakmış.Bu kampanya sadece forma;kaşkol ile sınırlı olmamalıdır;kitap,defter ve kırtasiye yardımıda yapılmalıdır.Ve bütün ilçelerde ESKİŞEHİRSPOR taraftar derneklerinin kurulması için bütün çabaları harcamalıyız.Artık bütün herşeyi kenara bırakıp birlik olma günüdür.A kişi veya B kişi değil biz ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARIYIZ ve istediğimiz an herşeyin üstesinden gelecek güce sahibiz.Sakın yönetime gidelim de destek istiyelim demeyin çünkü onlar zaten bizler allah'a havale ettik.Böyle birşeyle zaten ilgilenmezler ve 6 yaşındakı coocuktan stadda bilet istiyen bir zihniyet buna nasıl yardım eder burasıda olayın en önemli noktası..
Facebook ve benzeri yerlerde bu konunun dillendirilmesi bize koz olarak geri dönecektir..Milletin ağzına sakız olmaya gerek yoktur bence...Sonra gittik Eskişehir'de herkese forma giydir-mişiz- demezler mi..??

Suat abi biz facebokta ESKİŞEHİR sayfalarında dile getirecegiz.Ve bu bir ES ES projesi olarak dile getirilecektir.Zaten suan forum sayfasında herkesın haberıde oldu bu konuda abıcım..
HAYAT'IN ANLAMI SİYAH İLE KIRMIZI
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 00:02
İlk sayfadaki ilk mesaj yapılabilirliği uzun zaman alınacağından, daha etkili olacağına destek verilen Adnan26 abimizin önerdiği ''Fener formasını geri verene ESES Forması'' şeklinde değiştiriyoruz...

Sanırım 200 kişiye forma vermişler,tanesi 10 TL'den yapılsa (daha ucuza yapılabileceğini düşünüyorum) 2.000 TL 'ye mal olacaktır.

Bunu da eskisehirspor.com olarak çok rahatlıkla toplabileceğimize inanıyorum...

Toplanan Fenerbahçe formalarında yakma vs. olumsuzluklar olmayacaktır,bunları da kargoyla Fenerbahçe Spor Klübü'ne göndererek, ''Eskişehir'deki çocuklar SAHİPSİZ DEĞİL'' şeklinde bir not verebiliriz... Thumbs%20Up
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 100>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,859 saniyede hazırlanmıştır