eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 177178179180181 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2010 saat 15:20
Benimde yakınlarım var kombinesi olmasına rağmen maça gelmeyecek. Yönetim bir şekilde bu maçı cazip fiyatla özendirmeliydi. Sağlam bir deste ile galibiyet alınıp kupada devam edilirdi.
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
eskiesesli Liste gör
Yazar

İsmail
  Alıntı eskiesesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2010 saat 16:20
gençler, buradan konuşmakla olmaz. bi yaptırımda bulunmayı göze alabilenler konuşsun. geçen yıldan beri, bilet fiyatları hep sorun oldu gençler için. ama hiç sesini çıkarabilen bir taraftar göremiyorum ben. burası eskişehir, genç nüfusun fazla olduğu bir şehir. bu potansiyeli kullanamayanda yönetimdir. belki yönetim bunun farkında değildir. işte onu farkına vardıracakta bu durumdan şikayetçi olandır. arz ederim.
Yukarı
dangerofayder Liste gör
Deneyimli Yazar

MURAT
Yer: TAKKALI
  Alıntı dangerofayder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2010 saat 16:53
Alıntı yapılan mtcn-26

Kombine kartımı satıyorum . İligilenen arkadaşlar özel mesaj atsınlar.

ben kombinene talibim kac tl ye satıyorsun abi.
HERKEZİ BEKLİYORUZ GRUBUMUZA...
DİŞE DİŞ KANA KAN ANTİ CİNCON
http://www.facebook.com/group.php?gid=155195992392&ref=nf#/group.php?gid=155195992392&ref=nf
Yukarı
eseslisemo Liste gör
Yeni Yazar

Semih
  Alıntı eseslisemo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2010 saat 19:45
ne kadara satıyorsun
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2010 saat 20:29
Bu sorun anca şu şekilde olur

Guruplara bedelsis bilet yerine kombine bilet parasınıın yarısı kadar verile bilinir hiç olmasa bedelsis biletlerden daha iyidir bedavaya verilen kombineler se birdaha o kıyagı asla yapmasınlar özelikle kapalı kombineler bedavaya veriliyor buda Eskişehirsporu hortumlamakdır
Defalarca yazıyoruz bedelsis bilet olayı kalksın diye ama yönetimin umrunda degil benim cekincem verilmek yada verilmemek degil ilerki yılarda bedavaya alıştırdıgınız insanlar giderek cogalacagından bedavaya verilmiş verilmemiş umrumda bile degil ben ileriyi düşünürüm bu yönetim gitiginde bir başka yönetim geldiginde bedelsis bilet vermesse ne olacak bukes hayin olmayacakmı zararı kime olacak Eskişehirspora olmayacakmı bazı arkadaşlar beni yanlış anlıyor burda tek gurupları hedef almıyorum ben genel olarak konuşuyorum sadece bedelsis biletler degil bedavadan verilen kombineler ne olacak esesle alakası olmayan insanlara kombineler dagıtılmış bu yanlışa hayır demek icin herkesin destegine ihtiyac var tabiki gurupların adı cıkmış 9 a inmez 8 e ama gelin bundan sonra almayın ve destek olun
Kimse kusura bakmasın ama birileri parasınla girerken birileri bedavadan giriyorsa o kişiler benim gözümde esesli olamaz anca rant peşinde olurlar
O yüzden gelin bu yanlışa hep birlikde dur diyelim guruptaki cocukları yermeyelim kazanalım ama bedavadan degil cözüm bularak kazanalım

esesyucel.....
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
mlhkrcy Liste gör
Yazar

melih karaçay
  Alıntı mlhkrcy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2010 saat 21:39
Evet ersin kardeşim dediğin gibi sezon başında cebimi düşündüm ve kombinemi aldım şimdide sefasını sürüyorum.Ancak şunu bilmelisinki ben sadece bu sezon değil geçtiğimiz sezonlarda da kombine bilet almıştım.O zamanlarda cebimizi düşündüğümüz için değil kulübüzü sevdiğimizden almıştık.Yanlış anlama sözüm sana değil ama ben bazıları gibi süperlige çıkınca esesli olanlardan yada kombine alanlardan değilim.seneyede gereken fedakarlığı gösterir yinede kombinemi alırım.
Gelelim 2. konuya.3 dk özetle yetinmek istemeyen esesli zaten stada gelir izler.maçlar tv den verildiği zamanlar nasılda dökülüyor herkes tribünden tek tek.bunları görünce ilk söylediğimdeki cümleyi daha iyi anlamışsındır umarım.içerde dışarda tüm maçlara giderim.gerekirse hafta içi gezmemden tozmamdan hafta sonuda dinlenmemden fedakarlık eder giderim ve 3 dk. özet izlemek zorunda kalmam.
Belki şimdi bana imkanlardan bahsedebilirsin o zamanda sana şunu söylerim 2. B katagorisindeyken ve Bank Asyadayken bahsettiğin 3 dk. özetler bile neredeyse yoktu.O zamanlarda bilet fiyatlarımız gayet uygundu peki neden stada gelen yoktu ?
KARACAY 26
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2010 saat 23:20
Alıntı yapılan mlhkrcy

Evet ersin kardeşim dediğin gibi sezon başında cebimi düşündüm ve kombinemi aldım şimdide sefasını sürüyorum.Ancak şunu bilmelisinki ben sadece bu sezon değil geçtiğimiz sezonlarda da kombine bilet almıştım.O zamanlarda cebimizi düşündüğümüz için değil kulübüzü sevdiğimizden almıştık.Yanlış anlama sözüm sana değil ama ben bazıları gibi süperlige çıkınca esesli olanlardan yada kombine alanlardan değilim.seneyede gereken fedakarlığı gösterir yinede kombinemi alırım.Gelelim 2. konuya.3 dk özetle yetinmek istemeyen esesli zaten stada gelir izler.maçlar tv den verildiği zamanlar nasılda dökülüyor herkes tribünden tek tek.bunları görünce ilk söylediğimdeki cümleyi daha iyi anlamışsındır umarım.içerde dışarda tüm maçlara giderim.gerekirse hafta içi gezmemden tozmamdan hafta sonuda dinlenmemden fedakarlık eder giderim ve 3 dk. özet izlemek zorunda kalmam.Belki şimdi bana imkanlardan bahsedebilirsin o zamanda sana şunu söylerim 2. B katagorisindeyken ve Bank Asyadayken bahsettiğin 3 dk. özetler bile neredeyse yoktu.O zamanlarda bilet fiyatlarımız gayet uygundu peki neden stada gelen yoktu ?

Sizde yalnıs anlamayın ama bu yönetimin bilet fiyat politikalarına artık dayanamıyorum.Ben kimsenin Eskişehirsporlulugunu sorgulamam haddime de değildir.Bence kimsenin buna hakkı yoktur. Eğer burda bir caba içindeysek veya indirim istiyorsak bu bizim külübü düsünmediğimiz anlamınada gelmiyor.Daha cok taraftar gelir sürümden kazanılır yine kazanılır kaldı ki bu macın indirime girmesi için bir cok haklı sebebler varken.ve ben bu kadar cok sebep varken gerekli indirim yapmayan yönetimi kınıyorum.Moralim bozuluyor.Siz tamamen dolu bir stadda mac izlemyi tercih etmez misiniz? Ben bundan cok hosnut oluyorum.Tamamen dolu stadın atmosferide haliyle mükemmel oluyor ve buda takıma artı motivasyon demek.Cabam budur.Yoksa bir maca daha gitmem olur biter...
2.Lig Bden bahsetmissiniz ama Stada gelen yoktu demissiniz burda hatalısınız yine stadımızda hatrı sayılır cinsten taraftarımız vardı.Süper ligde bulunmayan seyirci sayısını gecer vaziyetteydik kaldı ki yine biletler 7.5 lira gibi fiyattaydı ve ligimize göre yine yüksek bir fiyatta izlemekteydik.Özetlere gelince kanal26 nın cekebildigi cat pat görüntüleri izlediğimizide hatırlatmak istiyorum.
Amacım kimseyi kırmak değil şöyle bir bakıyorum gecmisden beri yüksek bilet fiyatları uygulanıyor bizlere.Elimizde cok büyük bir basarıda yok simdi soruyorum size Yönetimden istedigimiz gelirler giderler ne varsa ne kadarı seffaf acıklandı Allah aşkına. Neden biz ses cıkaramıyoruz Ve cıkartan insanlar kötü oluyor kaba bi tabirle cakma Eskişehirsporlu oluyor.Bunu anlamıyorum. Ben Eskişehirliyim esesimi cok seviyorum eskisehir insanını seviyorum ama neden sevdamız bizden uzak tutuluyor... Saygılar.

≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
itanyel92 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı itanyel92 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2010 saat 12:21
Ayıp ya 15 tl filan olsa neyse. Taraftar mağdur oluyor. Bu halk nasıl o parayı versin?
Yukarı
night_raider Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı night_raider Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2010 saat 12:30
Maça uzun süredir gitmiyordum bilet fiyatlarından dolayı en son gittiğim maç Ankaragücü maçıydı bu maça gitmeyi planlıyordum ama bilet fiyatları açıklandığında hayallerim suya düştü malum öğrenci harçlığı, neyse manisa maçına orada olacağım..
Ne bir İnat Ne Bir Heves Her Sevdalının Yüreğindedir O Ses Kalsada Son Nefes Her Zaman Her Yerde En büyük ESES
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
  Alıntı okyees Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2010 saat 13:47
Arkadaşlar bu maç için yönetimi idare etmek gerek niye diyeceksiniz ama önce sizin ne kadar içten doğal davranıp maçı izleme telaşınızı anlıyorum.İzleyemeyenlerin yerini Eskişehirde yaşıyan febe liler alacaktır ve yönetimin istediği budur.Yönetim çekirdek kadro için bedelsiz bilet dağıtacaktır buna karşı çıkılmalıdır,yönetimde bunu bilmelidir.
Ama Esesimiz için para kazanmamız gereken bir maçtır varsayalım bu kupadan elendik.
Demiyorum bu hep böyle olmalı ;Lig başladığı anda bu muhafazakar yapımızı korumalıyız.Evet bu kriz ortamında biletler pahalıdır.Tribün bizimdir,bizimle güzeldir,bizler yaptığımız gösretilerle,koreolarla varız.Bedelsiz bilet beleşçileri türetir ve rant kapısı bekleyenleri hortlatır.Tribün mafyasına karşıyız.Biz bilmem ne grubu değiliz,bilmem ne klübü değiliz belediyemiz yok arkamızda.Arkamızda mafya babası,kara para aklayacak başkanlar istemiyoruz.Tribünü kirletenlere karşıyız.Küfür istemiyoruz.Bayanlarıda tribünde istiyoruz.
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 177178179180181 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,590 saniyede hazırlanmıştır