eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 176177178179180 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
turkuaz026es Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı turkuaz026es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2010 saat 21:47
nası bi yönetim bu ya nuh diyo peygamber demiyo nasıl olsa tarafta gelecekdiyolar demekki
nerde var böyle candan kalpler
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2010 saat 21:50
Bu nasıl mantıkdır anlamadım. Kapalıya gelecek adamın tuzu kuru. Orayı 60 da yapsan 75 de yapsan dolar. Ama açık tribün 25 den fazla olmamalıydı.
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı Mustang1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2010 saat 22:56
ne kanı bozuk adamlarmış bunlar ya 30 tl 50 tl bilet mi olur sampiyonlar ligi  macımı oynuyoruz ayıptır ya yap su biletleri makul bir fiyat tüm maçları hınca hınc tribünlere oynıyalım hep böylece takım şehirle daha cok bütünleşir kahveci ahmet amcamda gidebilsin lise ögrencim harunda  allah belanızı versin milleti tribünden soğutuyorlar koparıyorlar yarın kayseri gibi olacaz bence bu yönetimin taraftarı köreltmek adına yaptıgı bir uygulamadır  YÖNETİM İSTİFA  !!!!!!!!!!!!!!111
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
Yer: Turkey
  Alıntı güven Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2010 saat 23:09

biletler cok ucuz 100milyon olsun diye bagırmalıyız

ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2010 saat 00:12
Başkan da böyle bir şey bekliyor zaten anında biletleri 100 tl yapar..Smile

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
mtcn-26 Liste gör
Yazar

Hakan Avcı
  Alıntı mtcn-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2010 saat 10:33

Kombine kartımı satıyorum . İligilenen arkadaşlar özel mesaj atsınlar.

Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2010 saat 10:53
Alıntı yapılan mlhkrcy

Bence bilet fiyatları o kadar abartılacak kadarda yüksek değil.Baştan söyliyim de laf atan olmasın ben aşırı zengin bir adam da değilim.Sezon başında bazı şeylerden fedakarlık ederek aldığım kombinenin sefasını sürüyorum belkide.Ama genel olarak baktığımızda bence değişmesi gereken mantalite yönetiminki değil taraftarınki.Bedelsiz biletleri alıp satanlar olduğunu hepimiz biliyoruz birileri bundan rant sağlıyor evet ama suçlusu yine alan taraftarlar.Gişede bilet 20 Tl olsada gider o adamlardan 15 Tl'ye bilet alır bizim taraftarımız.Aynısı store deki ürünlerde olduğu gibi.5-10 lira fazla verse para kulübe gidecek ama herkes cebini düşünüyor.

Sizde cebinizi düsünüp kombine almıssınız ve dediğiniz gibi SEFASINI sürüyorsunuz.Bu fahiş fiyatların savunulacak hiç bir yanı yok haksızlık karsında susanlar haksızlıga ortak olurlar.Bu sene kombine almıssınız bir dahaki seneye alabileceginizi nerden biliyorsunuz.
Şehrimizdeki eses li insanlar neden sadece Tvden 3 dk lık özet izletilmek zorunda bırakılıyor. Herkes kendini düsünmeyip birlik olunsa Sehir kazanır Eskisehirspor kazanır. baskanlar kazanmaz.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2010 saat 11:28
 Kimse yalnış anlamasın,burada tartışılan maçın açık kanaldan verilmesi ve havanın ayaz olması,bu havada elinde kombinesi olanlar bile maça gelmeyebilir.Eğer açık kanal vermese maçı o stad 30 liraya yine full çekerdi.
S.nalbant
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
Yer: Turkey
  Alıntı leventes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2010 saat 13:10
Alıntı yapılan alyans999

Kimse yalnış anlamasın,burada tartışılan maçın açık kanaldan verilmesi ve havanın ayaz olması,bu havada elinde kombinesi olanlar bile maça gelmeyebilir.Eğer açık kanal vermese maçı o stad 30 liraya yine full çekerdi.
ozaman 50 tl olurdu şimdi halilin içi gitmiştir tv veriyo diye
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2010 saat 13:40
Alıntı yapılan alyans999

Mesela benim arkadaşımın kombinesi var maç gece oldugu için yani soğuk olacağından maçı evde izleyecek bunlar gibi çok taraftar var sanırm yer yer boşluklar olur türbünlerde diye düşünüyorum...
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 176177178179180 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır