eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 175176177178179 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Online Durum: Offline
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2010 saat 16:53
Alıntı yapılan lidersy

herkez kafasına göre bişeyler yazıyor aslında birisi bişey söylüyor herkez dogru doldugunu düsünerek bikac kelimede o ekliyor acıkcası diyecek bişey bulamıyorum ayrıca macta 26 dak susalım diyenlere gercekten sasırıyorum protesto yonetımımı yoksa renklerimizemi mereak ediyorum amac ne acaba bu arada antalyanın kombine fiyatı 60 tl miş biraz daha açsakda konuşsak bilmeyen arkadaşlar gercek zannedecek onlarda bişey yazacak antalyanın kombine fiyatı 175 tl dir evet antalya bizden daha ucuz ama kayseri bursa sivas g.antep kombineleride bizden daha fazla kimi örnek alalım sizce peki

Sana yalanmı sölüyoruz antalya 60 ytl kombine
genclerbirligi ..............................60ytl
göztepe ögrenci 50......tam 70
Sakarya..............70
Ordu.................50
Ksk....................50
Altay.................60
Bursa ..........250
Ankara gücü  genelde onlarda bedelsis giriyolar ama 60ytl
İstersen başkalarınında araştırım
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
mlhkrcy Liste gör
Yazar

melih karaçay
Yer: Eskişehir
  Alıntı mlhkrcy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2010 saat 17:20
Bence bilet fiyatları o kadar abartılacak kadarda yüksek değil.Baştan söyliyim de laf atan olmasın ben aşırı zengin bir adam da değilim.Sezon başında bazı şeylerden fedakarlık ederek aldığım kombinenin sefasını sürüyorum belkide.Ama genel olarak baktığımızda bence değişmesi gereken mantalite yönetiminki değil taraftarınki.Bedelsiz biletleri alıp satanlar olduğunu hepimiz biliyoruz birileri bundan rant sağlıyor evet ama suçlusu yine alan taraftarlar.Gişede bilet 20 Tl olsada gider o adamlardan 15 Tl'ye bilet alır bizim taraftarımız.Aynısı store deki ürünlerde olduğu gibi.5-10 lira fazla verse para kulübe gidecek ama herkes cebini düşünüyor.
KARACAY 26
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2010 saat 17:49
Alıntı yapılan mlhkrcy

Bence bilet fiyatları o kadar abartılacak kadarda yüksek değil.Baştan söyliyim de laf atan olmasın ben aşırı zengin bir adam da değilim.Sezon başında bazı şeylerden fedakarlık ederek aldığım kombinenin sefasını sürüyorum belkide.Ama genel olarak baktığımızda bence değişmesi gereken mantalite yönetiminki değil taraftarınki.Bedelsiz biletleri alıp satanlar olduğunu hepimiz biliyoruz birileri bundan rant sağlıyor evet ama suçlusu yine alan taraftarlar.Gişede bilet 20 Tl olsada gider o adamlardan 15 Tl'ye bilet alır bizim taraftarımız.Aynısı store deki ürünlerde olduğu gibi.5-10 lira fazla verse para kulübe gidecek ama herkes cebini düşünüyor.
bencede dogru soyluyorsunuz. bılet fıyatlarını sonucta baskan belırlıcek  nasıl olsa babasının dukkanı burası. bence aglamak sızlamak sacma. ben gıbı gıtmezsınız maclara olur bıter.sene basında kombıne alsaydınız sızde gıderdınız.Clap

DK
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
  Alıntı ades Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2010 saat 17:50
yönetim vermiyecek o zaman bedelsiz bilet.satışa çıkarttığı bilet fiyatları zaten makül fiyat olsa insanlar bedelsiz bilet satın almaz.elbetde herkes cebini düşünecek gün hesap günü
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
Yer: Turkey
  Alıntı güven Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2010 saat 19:29
valla arkadslar burdan sallamakla olmaz  sanal ortam bakıyorum herkez bişeyler yazıyo  madem herkez şikayetci benim kombinem var ama bu taraftarının yolunmasına izin vermeyelim yarın aksam 8de toplanalım ve sesimizi cıkaralım  
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
  Alıntı thefasfis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2010 saat 19:34
diğer takım kombine biletlerini bilmiyorum ama antalyanın 60 olduğunu biliyorum ligler başlamadan önce forma kombine vs satan arabadaki satıcıya sormuştum,
Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2010 saat 20:34
Alıntı yapılan thefasfis

diğer takım kombine biletlerini bilmiyorum ama antalyanın 60 olduğunu biliyorum ligler başlamadan önce forma kombine vs satan arabadaki satıcıya sormuştum,

antalya nın sezon başındaki kombine fiyatları:
Kale arkası :   60 lira
Açık tribün  : 175 lira
kapalı tribün : 400 - 5.000 lira
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2010 saat 21:07
Alıntı yapılan esesyucel

Sakarya..............70
Ordu.................50
Altay.................60
Bursa ..........250

Düzeltme: Sakaryanın kale arkası kombinesi senebaşında 10TL'ye satıldı. Yazıyla da yazayım "on".
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
esesliqkn Liste gör
Yazar

Gökhan
  Alıntı esesliqkn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2010 saat 21:22
Fenerbahçe maçın kadar satılık kombine almak isteyenler 150tL satabilirim özelden msj atın veya esesligkn@hotm ekleyin msn sürekli açıktır ZTK maçından sonrada 150 satmayı düşünüyorum...
GönüL Kimi Severse Aşk Onda GüzeLdir...
...Eskişehirspor...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2010 saat 21:37
Alıntı yapılan Dorylaion

Alıntı yapılan esesyucel

Sakarya..............70
Ordu.................50
Altay.................60
Bursa ..........250

Düzeltme: Sakaryanın kale arkası kombinesi senebaşında 10TL'ye satıldı. Yazıyla da yazayım "on".

Ben bunları sitelerden almadım cogunu özelikle sakaryanın msj atım cepten bana gelen cevap buydu ama antalyanın 60 ytl oldugunu saten biliyordum satılan kombineleride 4 bin diye biliyorum
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 175176177178179 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır