eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 173174175176177 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 21:56
Sezon başında 280 liraya kombine alanlara maç başı yaklaşık 15 liraya mâl oluyor.

280 lira bir anda elden çıkacağı için çok yüksek bir meblağ gibi görünebilir(benim içinde öyle) ancak 1 kere veriyosun 1 sezon boyunca bilet alma sıkıntın kalmıyor.
Artık bu sezon geçti,bir daha ki sezonlar için "Ben EsEsi her maçında takip etmek isterim" düşüncesinde olanlar kombine almalı.Durumu olmayanları anlayışla karşılıyorum.An gelir 100 liraya 1 sezon bile izleyebilme durumu olsa o para çıkışmaz.Ancak kombine bedelinin bulunabilme imkanı varsa tüm imkanlar zorlanmalı alabilmek için..
Çok rahat oluyor,kartı okutturup geçiyosun.Bulabildiğin kadar parayla da maçtan önce güzel vakit geçirebilme imkanı doğuyor.

Açık kanaldan naklen verilecek bir maçta 30 lira çok ona katılıyorum.Maça giremeyecek olan;genç ve imkanı olmayan EsEs sevdalılarına ayıp ediliyor.
Yönetim şöyle düşünüyor; "Fenerbahçe'nin tüm yurtta sempatizanları,izlemek isteyenleri var.Kombine alanlara ortalama bi fiyata denk geldiği için rahatları iyi.-Fenerbahçe geliyor- diye tüm maçlara gelmeyipte bu maça gelen çok olacaktır.Nasıl olsa stad dolacak.EsEsli olsun olmasın bizim sorunumuz değil.O zaman bunlara geçirebileceğimiz kadar geçirelim."
Durum bundan ibaret..
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 21:58
Bilet fiyatları gerçekten yüksek. Ama kombine alışkanlığının kazanılması için de yeterli sebep değil. Bilet fiyatları yüksek olacak gideyim bari kombine alayım diye bir EsEsli düşünmez. Kombine mi alayım, klübe peşin peşin faydam dokunsun olur.
Yukarı
esk_26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 22:03
Mac esnasında tepkisini koycakları kınıyorum
Hatırlayın Diyarbakır macında Rıza hoca ne dedi taraftar bizi yalnız bıraktı  halbuki son 5 dk tepki vermiştik  bu macta 26 dk tepki vermek futbolcuları negatif etkilyecektir bu kadar önemli bir macta  stadı cehenneme cevirmemiz gerekirken  bu protesto anlamsız geliyor ama mac sonunda  yenilirsek herkezden once ben  baslarım Ouch
Yukarı
Lk.seRhaan Liste gör
Yazar

seRhan TANYEL
Yer: Kızılcıklı
  Alıntı Lk.seRhaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 22:13
Alıntı yapılan esk_26

Mac esnasında tepkisini koycakları kınıyorum
Hatırlayın Diyarbakır macında Rıza hoca ne dedi taraftar bizi yalnız bıraktı  halbuki son 5 dk tepki vermiştik  bu macta 26 dk tepki vermek futbolcuları negatif etkilyecektir bu kadar önemli bir macta  stadı cehenneme cevirmemiz gerekirken  bu protesto anlamsız geliyor ama mac sonunda  yenilirsek herkezden once ben  baslarım Ouch
haklısın ne olursa olsun biz taraftarlar olarak desteklemeliyiz eskişehirsporumuzu biraz abartılmıs fiyatlar herşeye değer eses için
KIZILCIKLI
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 22:14
 Eskişehirspor taraftarı vefakardır, cefakardır, boğazından keser, çoluk çocuğunun nafakasından keser kombinesini, maç biletini alır takımını destekler. Kimileri de var cebine elini atmadığı gibi ES ES üzerinden nemalanmaya çalışırken,ES  ES tarftarları arasında yerini alır ,hatta takımın sahibiymiş gibi etrafa ahkam keser.
 Bilet fiatlarının pahallı olmasına rağmen bu sezon hemen bütün maçlarda stad doldu, Buda bilet fiatlarını düşürmemesi için yönetim açısından, haklı ve geçerl bir mazerettir. Taraftar istediği kadar bilet fiatları pahalı desin, stad dolduğu sürece yönetimin fiat politikası değişmeyecektir. Ticaretin gereği ve hoşumuza gitmese de işin gerçeği bu. Ne zaman stad dolmuyorsa, bilet fiatları yüzünden taraftar maça gelemiyorsa zaten kaçınılmaz olarak biletler ucuzlayacaktır.
 Ben  de olsam ,pahalı bilete rağmen taraftar maça geliyorsa(gönlüm istemese bile, mantığımın sesini dinleyerek) bilet fiatlarını düşürmem.
 Sonuç olarak ,ülkemizin gerçeği bu parası olan tribünde takımını destekleyecek,parası olmayanda stad dışında ,radyo-tv başında tırnaklarını kemirerek heyecanını yaşayacak. Bir zamanlar duvar aralarından, ağaç üstlerinden, kamyon kasalarından çok maç izlemiştim.
since1965
Yukarı
Jack DanieLs Liste gör
Yazar

Okan Özgür
Yer: İstanbul
  Alıntı Jack DanieLs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 22:21
!!!!TopLantı Cumartesi Günü Saat 17:00 Da KızıLcıkLı Tribün Kapısındadır!!!! KIZILCIKLI Çocuğuyum Diyen Herkes Toplantıya Gelmelidir.. Bu Tribün Hepimizin.. Haydi Hayırlısı
Sen Şampiyon Olmasanda Olacagız Hep Arkanda | MCMLXV |https://twitter.com/OkanOzgr
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 22:23
Alıntı yapılan Jack DanieLs

!!!!TopLantı Cumartesi Günü Saat 17:00 Da KızıLcıkLı Tribün Kapısındadır!!!! KIZILCIKLI Çocuğuyum Diyen Herkes Toplantıya Gelmelidir.. Bu Tribün Hepimizin.. Haydi Hayırlısı

Yanlış konuya yazmışsın.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 22:34
aslında bazı takımların bilet fiyatlarıyla kıyasladığınızda , evet bizim biletler pahalı. ama bazı takımlarla da kıyasladığınızda fiyat normal diyebiliyorsunuz. örneğin son antalya ile oynadığımız kupa maçı biletleri trt den yayınlanmasına rağmen 20 liraydı. ama manisanın bjk ile oynadığı maçta kale arkası 5 liraydı
Yukarı
Jack DanieLs Liste gör
Yazar

Okan Özgür
Yer: İstanbul
  Alıntı Jack DanieLs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 22:37
trıbunden kaynaklanıyo manısaya 1 lıra de yıne kımse gıtmıyo ama bulent arınc manısalı dıye stad yaparlar anca
Sen Şampiyon Olmasanda Olacagız Hep Arkanda | MCMLXV |https://twitter.com/OkanOzgr
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 22:53
Alıntı yapılan meliheses

aslında bazı takımların bilet fiyatlarıyla kıyasladığınızda , evet bizim biletler pahalı. ama bazı takımlarla da kıyasladığınızda fiyat normal diyebiliyorsunuz. örneğin son antalya ile oynadığımız kupa maçı biletleri trt den yayınlanmasına rağmen 20 liraydı. ama manisanın bjk ile oynadığı maçta kale arkası 5 liraydı

Birde şu var antalya kombineleri 60 ytl yani antalyadan gelecek olmadıgından dolayı esesden gelecek olazgı icin 20 ytl yaptılar umarım anlamışsınızdır 60 ytl kombine Tabi onlar 3 lig de oynuyorlarda bizler süperin süper ligindeyiz o yüzdenmi 280 ytlaradaki farka bi bakın üstelik bu yıl ucuz yaptık diye övünen bir yönetim 220 ytl var arada oda ucuzlatılmış oldugundan
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 173174175176177 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır