eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 172173174175176 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 19:25
Birilerine beleş bilet dağıt geri kalanın sırtına bin... yazık yazık....
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
blackandred26 Liste gör
Yazar

eskişehirli
Yer: eskişehir
  Alıntı blackandred26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 19:28
Alıntı yapılan menderes26

bilet fiyatları konusunda bakıyorumda hepte başka başka değişik kişiler yorum yapıyorlar hep indirim istiyorlar fener maçı için 30 lira yeterli bence adamlar sene başından kombine alın dediler pahalı olacak dediler ama kimse buraya yazmıyor amma herkez gerçek hayatında kombine ye 280 lira verilirmi diyor yalanmı???

kombinem var kardeşim ama kusura bakma bu millet  parayı sokaktan süpürmüyor;kombine alın demiş yönetim;Türkiye'nin en kötü stadında ANADOLU takımları arasında en pahalı maç izliyen taraftar biziz.Sen cıkmış yönetim alın demişte millet almamışta diye insanları suçluyorsun.Bende kombine alan biri olarak yönetimi suçluyorum neden mi?
 1-sezon basında verılen sozler nerde hangısı yapıldı
 2-transferler nerde hani yıldıray basturk,batuhan karadenız,yok o yok bu gelıyor nerde hani
 3-acık trıbunun ustu kapatılıyordu nerde hanı
kombınem var hesap ıstıyorum o zaman menderes bey hanı almıyanlar sucluya bende aldıgım ıcın hesap beklıyorum....
HAYAT'IN ANLAMI SİYAH İLE KIRMIZI
Yukarı
air_canada Liste gör
Yazar

burak
Yer: eskişehir
  Alıntı air_canada Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 19:39
kardeşim böyle fiyat politikası olur mu ya.. bu takım çıkmak istemiyor galiba gruptan.ayrıca hiç bi transfer yetişmedi fenerbahçe maçına..
KENDİNİ PAMUK ŞEKER ZANNEDENLER K*ÇLARINDAKİ ÇUBUĞU NEDEN GÖRMEZLER..
Yukarı
es_zafer_es26 Liste gör
Yazar

ZAFER
Yer: ESKİŞEHİR/BİLCK
  Alıntı es_zafer_es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 19:51
ClapClap
Alıntı yapılan atlantis_es

Birilerine beleş bilet dağıt geri kalanın sırtına bin... yazık yazık....
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 20:31
Ya arkadaşlar hepimiz hoş güzel konuşuyoruzda neden bir türlü buna çare bulamıyoruz bunlara isyan etmiyoruz. Ozaman bir yer belirlenecek bu olumsuz transfer gelişmeleri, bilet paralarını, bedava dağıtılan biletlerin hesaplarını sormuyoruz toplanacaz arkadaşalr bir yer ayarlayacaz ve bunların iş yerinin önünde protesto yapıp hesap soracağız. VARMISINIZ???
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 20:33
Alıntı yapılan olumune_eses

Ya arkadaşlar hepimiz hoş güzel konuşuyoruzda neden bir türlü buna çare bulamıyoruz bunlara isyan etmiyoruz. Ozaman bir yer belirlenecek bu olumsuz transfer gelişmeleri, bilet paralarını, bedava dağıtılan biletlerin hesaplarını sormuyoruz toplanacaz arkadaşalr bir yer ayarlayacaz ve bunların iş yerinin önünde protesto yapıp hesap soracağız. VARMISINIZ???
Yer ve saat belirleyelim gelmeyen bizanslı olsun.

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
emrah_eli Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: İzmir
  Alıntı emrah_eli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 20:52
280 tl param yok bir anda veremem. Kredi kartım yok. Haklsın arkadaşım biz salağız 280 tl yi bulamıyoruz. kredi kartı kullanmıyoruz. Boşa yaşıyoruz senin düz mantığına göre...
Yukarı
hacım Liste gör
Deneyimli Yazar

Musa
Yer: ES ES
  Alıntı hacım Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 21:20
Alıntı yapılan olumune_eses

beleş biletcilere lanet eden biri olarak,
hazırlanacak ve yapılacak hertürlü protestolarda bende varım.
Hiç Durmadan Sonsuzadek ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
Jack DanieLs Liste gör
Yazar

Okan Özgür
Yer: İstanbul
  Alıntı Jack DanieLs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 21:22

aslında bizde kabahat gıtmıcen maca anlıcaklar ama ılla gıderız sonrada laf soyleız gıtme bırak trtt verıyo macı 30 lıraya turkıye kupası macımı olur ya eskısehırın gelırı bellı cogu ogrencı saten mıllet emeklı magasıyla gecınıyo yazıklar olsun HALİL UNAL ISTIFA..

Sen Şampiyon Olmasanda Olacagız Hep Arkanda | MCMLXV |https://twitter.com/OkanOzgr
Yukarı
Jack DanieLs Liste gör
Yazar

Okan Özgür
Yer: İstanbul
  Alıntı Jack DanieLs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 21:26
Alıntı yapılan blackandred26

Alıntı yapılan menderes26

bilet fiyatları konusunda bakıyorumda hepte başka başka değişik kişiler yorum yapıyorlar hep indirim istiyorlar fener maçı için 30 lira yeterli bence adamlar sene başından kombine alın dediler pahalı olacak dediler ama kimse buraya yazmıyor amma herkez gerçek hayatında kombine ye 280 lira verilirmi diyor yalanmı???

kombinem var kardeşim ama kusura bakma bu millet  parayı sokaktan süpürmüyor;kombine alın demiş yönetim;Türkiye'nin en kötü stadında ANADOLU takımları arasında en pahalı maç izliyen taraftar biziz.Sen cıkmış yönetim alın demişte millet almamışta diye insanları suçluyorsun.Bende kombine alan biri olarak yönetimi suçluyorum neden mi?
 1-sezon basında verılen sozler nerde hangısı yapıldı
 2-transferler nerde hani yıldıray basturk,batuhan karadenız,yok o yok bu gelıyor nerde hani
 3-acık trıbunun ustu kapatılıyordu nerde hanı
kombınem var hesap ıstıyorum o zaman menderes bey hanı almıyanlar sucluya bende aldıgım ıcın hesap beklıyorum....
Bencede Halk Verıyorum benımde kombınem var ama yazıklar olsun bıde cekılıs yaptırıyolar neymıs kombıne alınca bak  bıde 5 lıralık ıkramıye cekı utanmazlar nerde sozler vaatlar turıkyenın en ortasında en guzel sehrınde en gelısmıs sehrınde ama bır okadarda en kotu stadında oynamak ve bıletlerın anadolu kulupler bazında en pahalısı olmak yazıklar olsun tmm kyserı gıbı olalaım demıyorum 5 lıraya da bılet olmaz ama 50 m30 25 bu hıc olmaz yap 15 10 he mac dolu olmmasa o zaman bıze yazıklar olsun
Sen Şampiyon Olmasanda Olacagız Hep Arkanda | MCMLXV |https://twitter.com/OkanOzgr
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 172173174175176 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,644 saniyede hazırlanmıştır