eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 169170171172173 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26eren26 Liste gör
Yeni Yazar

eren
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı 26eren26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 16:51

Üstelik 2016 aday şehirler arasında Eskişehir var ve bu maçı TRT açık olarak yayınlayacak burada indirim yapıp taraftarını stadyuma çekerek neden yanlış seçim yapmadıklarını anlatmamız gerekirken bizim BÜYÜK YÖNETİMİMİZ (!!) bizi tribünlerden uzaklaştırmaya çalışıyor... AngryClap

ÖLÜMÜNE ES_ES...!!!
Yukarı
black.lord26 Liste gör
Yazar

Mustafa Arıcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı black.lord26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 17:00
bu yönetimle bu iş gitmicek artık çok çok fazla bu maç için.taraftar yine bi şekilde gelecektir.%90ı dolu olur stadın ama açık15, kapalı30 yap geçen seneki antalya maçı gibi 2 saat önceden adım atcak yer kalmasın.tvden maçı izleyenler büyüklüğümüzü anlasn ama yok bu yönetimin derdi sadece para.o parayı alıyosan sezer öztürk'ü batuhan'ı getirceksin halil ünal
Kıskanır Seni Kalan 80 Şehir...
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 17:03
Yönetimin artık savunulacak hiçbir tarafı kalmamıştır. Bunun adı resmen sevdamızın sömürülmesidir. Taraftara sırtını dayayıp kulüp yönetmektir, insanları enayi yerine koymaktır.

Kaynak yaratmak yok, vizyon ve misyon yok, kurumsallaşma yok, şeffaflık yok. Bunların her birisi alttan alınıyor biraz da olsa fakat bu taraftarın sevdasının sömürülmesi beni kahrediyor.

3.ligde, 2.ligde bu takımın çilesini bu büyük taraftar çekti, süper lige çıkınca insanlar sevdalarından uzak kalıyor bu yönetim anlayışı yüzünden. Taraftar prolimiz iyice değişti, hiçbirşeye sesimizi çıkartmaz olduk. Endüstriyel futbolun kurbanı olma yolunda hızla ilerliyoruz....

Yazıklar olsun ...
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 17:21
Yazıklar olsun bomboş tribüne oynanır artık maç.
Şu maçı 15 en fazla 20 yapsan ölürmüsün yönetim
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 17:22
Alıntı yapılan ForzaEskisehir

Oğuzhan, sen inanıyor musun tribünlerin boş olacağına ?

İşte bu sorunun cevabı Böyük Başkanın bilet fiyatlarına sırtını yaslamasına sebeptir.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 17:24
seneye bence kombine satışları patlama yapıcak çünkü yönetimin fiyat politikasından çok fazla caymadığından dolayı....
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 17:24
Valla hava soguk bence boş olabilir halka acık kanalda verıyor maçı bence dolmaya bılır belkı turbunlerımız
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 17:24
Havada soğuk olursa tribünlerde gözle görülür büyüklükte boşluklar olacağını düşünüyorum..
Derdi imanı para olmuş bu yönetimin,o paranında nereye gittiğini bilmiyoruz..
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 17:25
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan ForzaEskisehir

Oğuzhan, sen inanıyor musun tribünlerin boş olacağına ?

İşte bu sorunun cevabı Böyük Başkanın bilet fiyatlarına sırtını yaslamasına sebeptir.

Valla ben o kadar emin değilim Emre.Ouch Sonunda taraftarı küstürecek bunlar.Dead
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
efsanee26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER DURAN.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanee26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 17:28
  rakip fener diye bu rakam neden 30 tl olmak zorundadır onu anlamıyorum... türkiye kupası maçlarında bari bi güzellik yapmaları lazımdı...     
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 169170171172173 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,851 saniyede hazırlanmıştır