eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 54>
Anket sorusu: Sizce Bilet Fiyatları Nasıl Olmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
54 [12,74%]
18 [4,25%]
253 [59,67%]
40 [9,43%]
54 [12,74%]
4 [0,94%]
1 [0,24%]
0 [0,00%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2007 saat 19:06
Benim bir çok tanıdığımda Kredi kartı yok, üstelik kombine almak için aradılar ve buLamadılar, Üstelik bu maça da para olmadığı için gelemeyenler var tanıdıklarımdan, ayrıca bende de yok Kombine almıyorum her maça bilet alarak giriyorum.
Yukarı
kafakar Liste gör
Deneyimli Yazar

kadir
Yer: United Kingdom
Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2007 saat 19:29
bu ligin hakkı 5 ytl,dir

Yukarı
kafakar Liste gör
Deneyimli Yazar

kadir
Yer: United Kingdom
Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2007 saat 19:35
kadir gülen
 sen babanda daha vitaminken ben maclara geliyodum
 ben ne dedim dolmaz bu hafta tribnler dedim dimi ahanda gördün ilrleyen haftalardada dolmucak hiç bosuna totonuzu yırtmayın ben ankaradayım zaten gelemiyorum bu bilet fiatları olduktan sonra gelmemde
 ama yönetim ahanda suraya yazıyorum pasa pasa düürecek 5 ytl,ye bekleyin görün.......

Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2007 saat 19:37
Sene başında öğrenci halimle kombinemi almıştım.Babam alamamıştı.Bugün onada kombine almaya karar verdik.Ama maçtan önce Sakarya Caddesindeki Turcell Aktif A.Ş. kapalıydı.Sonra başka bir aktif aş den kombinemizi aldık.Pazar günü oranın kapalı olması,diğer yerlerinde kombine satışlıyla ilgili camlarında birtek afiş bulunmaması çok normal birşeymi?Bu şekildemi kombine satılmaya çalışılıyor?
Sonra taraftar neden ilgi göstermiyor diye söyleniyor yönetimimiz.Biraz reklam yapın,satış yapılan mağazalarıda uyarın.
Kombineler konusunda hiç kimsenin bir bilgisi yok,satış ve reklamlar düzgün bir şekilde yapılmalı.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2007 saat 19:45
ben üniversite öğrencisiyim bursta dahil olmak üzere hiçbir şekilde gelirim yok.kocaeli maçına kadar olan evimizdeki maçlara günde 1,2 ytl biriktirerek geldim.bilet fiyatlarından yakınanlar sizde benim gibi yaparsınız 14 günde bir içerde maç oynuyoruz hergün kenara 1,2 ytl atsanız bilet parası çıkar.ikinci kombine satışı çıktıgında yalvar yakar kredi kartına taksitle kombinemi aldırdım.lafa gelince biz istanbul takımlarının rakibiyiz çok büyük cefakar taraftarız diyoruz ama 2 haftada 15 ytlye çok diyoruz.kabullenelim artık günümüz futbolu paraya odaklı paran yoksa transfer yapamazsın o zamanda alt liglerde sürünüyoruz diye ağlamayacaksın.fedakarlık yoksa zaferde yoktur.
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2007 saat 20:17
Alıntı yapılan kafakar

bu ligin hakkı 5 ytl,dir
ESKİŞEHİRSPORumuzun hakkı her koşulda ve şartta destektir...
Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2007 saat 20:24
Alıntı yapılan Boraes

Sene başında öğrenci halimle kombinemi almıştım.Babam alamamıştı.Bugün onada kombine almaya karar verdik.Ama maçtan önce Sakarya Caddesindeki Turcell Aktif A.Ş. kapalıydı.Sonra başka bir aktif aş den kombinemizi aldık.Pazar günü oranın kapalı olması,diğer yerlerinde kombine satışlıyla ilgili camlarında birtek afiş bulunmaması çok normal birşeymi?Bu şekildemi kombine satılmaya çalışılıyor?
Sonra taraftar neden ilgi göstermiyor diye söyleniyor yönetimimiz.Biraz reklam yapın,satış yapılan mağazalarıda uyarın.
Kombineler konusunda hiç kimsenin bir bilgisi yok,satış ve reklamlar düzgün bir şekilde yapılmalı.
Dediklerin doğruysa yanlış yapılmış kombinenin satılacağı gün bugündür.
Yukarı
eses--26 Liste gör
Yazar

Cengiz
Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2007 saat 22:39
para biriktirme konusunda taktik veren arkadaşlar madem bu kadar kolay bu iş hadi bir iki hafta dolmadı tribünler diyeceğiz ama bu sezon hiçbir maçta dolmadı stadımız. sizin düşündüğünüzü herkes bütçesine bakıp düşünüyordur herhalde ama olmuyor işte asgari ücretli çalışan insanların çoğunlukta olduğu bir ortamda 15 YTL birde birinci ligde çok fazla bir ücret.
tamam benim durumum iyi kombinemi aldım 50 YTL olsa yine alırım biletimi girerim ama herkesin durumu aynı değil.Benim birçok arkadaşım var asgari ücretle çalışan  her ay sonu maaşı yetmediği için utana sıkıla benden 30 YTL  veya 50 YTL isteyen.Heralde bu insanlar da düşünüyordur günde 1 YTL veya 2 YTL biriktireyim de maça gideyim diye ama zaten maaşı ay sonuna kadar ucu ucuna  yeten birisinin içi elverirmi ailesinin rızkını oraya vermeye.
Şahsen benim içim elvermez ben de asgari ücretle çalışsam evde ailem ay sonunu zor getirirken az bi para biriktirsem bile veremem o parayı maça içim acır ailem aklıma gelir.
Tribün açısından da üçüncü ligdeki şampiyonluğumuzun  onda biri heyecanı tribünde hissedemiyorum futbolcular da hissedemiyor inşallah bu bize ilerleyen haftalarda problem yaratmaz ve tren kaçarken bilet fiyatlarını düşürmeyiz. Buna rağmen de şampiyon olursak yaşanan atmosfer ve hava açısından bir tarafı eksik bir şampiyonluk olacak.Saygılar.
Yukarı
26red_black26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ŞENOL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 21:19
Bilet fiyatı olayında madalyonun iki yüzü var.
Ben asgari ücretle çalışıyorum evim kira birde çocuğum var eğer 1 ayda 2 sefer maça gidersem 30 ytl yapar eses için değer değmesine ama çocuğumun mamasıda 7 ytl,bezi 10 ytl,ve ayda 2 şer gidiyor.Hesap ortada bez ve mamaların toplamı 34 ytl bilet fiyatı 30 ytl aylık.ikisinden birini yapmak zorundayım.İçimizde eses aşkı bambaşka ama o aşkı yaşatmaya imkanlar yok.Bende isterim tribüne gidip takımıma destek vermeyi tezahurat yapmayı ama bu imkanlarla yapabildiğimiz sadece radyoses'ten maçı takip etmek oluyor.Keşke bilet fiyatları biraz daha ucuz olsa ve bizde takımımıza destek verebilsek ama olmuyor işte.
SÖZ KONUSU ESKİŞEHİRSPORSA GERİSİ TEFERRUATTIR.
HERŞEY ESKİŞEHİRSPOR İÇİN
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2007 saat 10:57
Sizin gibi Çok kişi tanıyorum abi, İkinci yarı düşeceğini tahmin ediyorum ama düşmesse de farketmez gidebildiğimiz yere gidecez.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır