eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 163164165166167 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 02:08
Helal olsun Size helal olsun Clap
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
  Alıntı emreses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 02:20
Alıntı yapılan alyans999

10 dakika ama harbi protesyoyduBig%20smileHani kadın kocasını arasa telefonla hayatta inamazdı maçda olduğuna adamın.

Aynen abi bende bi afallamıştım değişik oluyo insan Eskişehir Atatürk Stadı ve herkes susmuş sadece kaçan pozisyonlarda ahhh vahhh sesleri çıkıyo o kadar futbolcularda bi afalladı ne olduğunu anlayamamıştı =) dediğim gibi tekrar Eskişehirspor için o stadı doldurarak çok ama çok sağlam bi protesto yapmak şart mabedimizi sömürücü halilemi bırakıcaz yoksa ?? O stad bizim o takım bizim...
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 02:30
1- Kupa maçında ki bir protesto ile bozulan moraller sebebi ile kaybedilecek puan yahut puanlar kupadan elenmemize sebeb olacak ama biz gene müsebibi ya rıza hoca diyeceğiz yahut yönetim.
2- Kupadan elenme moralsizliği 2. yarıya da moralsiz başlamamıza sebeb olacak doğal puan kayıplarında yine mağlum yerleri suçlayacağız.

Allahınızı severseniz biraz daha akıllıca işler yapalım. İyiki BET bu ara gazlarına bakarak hareket etmiyor. Bilet politikasının tasvip edilir yanı elbet yok ve Kayseri burada örnek gösterilmiş onları zaten yönetim 1 lira bilet üstüne artı bedava yemek ile toplayabiliyor. Protesto edilecekse muhakkak yeri ve zamanı doğru seçilmelidir. Olmak yahut olmamak anlamındaki bir kupa maçında böyle bir protesto ne derece akıllıca olur onu bir kez daha değerlendirin derim.

Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
Yer: Turkey
  Alıntı esescon_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 02:39
Ben bu fiyata bu futbola bu maça gitmem.. Yönetim sana yazıklar olsun sömürün siz taraftarı...
ESES
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
  Alıntı KiLLaGe_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 02:45
Bune ya kombinem var ama olmayana gerçekten üzüldüm. yahu biz mahallemizdeki küçük çocuklara ES-ES sevgisini öğretemeyecekmiyiz, yazıklar olsun yönetim..!! bir önceki üyeliğim bu yüzden uzaklaştırma almıştıAngry bence bu konuyu bir süreliğine kapatın yoksa çoğu kişi kendini tutamayıp güme gidebilir. AngryAngry
Yukarı
esesliqkn Liste gör
Yazar

Gökhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesliqkn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 05:35
Kombinem var ama bilet Fiyatları Çok Fazla Buluyorum Hem TRT1 verecek hemde 30 50 75  acayıp fazşa 10 20 50 olabilirdi  veya 15 30 50 Taraftarın geleceğini sanmıyorum ama biz desteğimizi esirgemicez.Bu arada Yönetime Teşekkür edelim Bilet Fiyatları Reklam İddaa Yayın Gelirleri TFF alınan paralarla Bedava Kiralık elinde bonservisi olan futbolcular aldığı için (Batuhan'ı İstiyoruz Başkan)bi kere bonservis ödediğimizi hatırlamıyorum 2 senedir...
GönüL Kimi Severse Aşk Onda GüzeLdir...
...Eskişehirspor...
Yukarı
gKy_1965 Liste gör
Yazar

Gökay ÖLÇ
Yer: Eskişehir
  Alıntı gKy_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 06:15

Benimde gerçekten en çok üzüldüğüm konu küçük çocukların bu atmosferi görmeden ESKİŞEHİRSPOR'dan bi haber büyümek zorunda kalması.Hadi biz gördük tribün kültürünü yetiştik ama bizden sonra gelmesi gereken çocuklar stada gelemeyip EsEs i tanımayıp medyanında yardımıyla bizansın empoze edilmesine mahkum kalmak zorundamı?

Dişinden tırnağından ayırıp maça gelen bu büyük taraftarın içindeki ESES aşkının zerresi yönetimde olsaydı dünyayı titretirdik!..Ama böyle büyük bir potansiyel varken klübümüzün arkasında dümenin başındakilerin istedikleri yere savrulmak zorunda kalıyoruz..YAZIK..
Bir Siyah Kırmızı bilirim,binlercesinden bir NEFER'im,seninle ölüme giderim ESES'im.

Eğilmez başımızla,ölümsüz düşümüzle,bambaşka bir nesiliz bu Şehir'de
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 08:21
Tv'nin verdiği bir maça uygulanabilecek en ugunsuz fiyatlar.
önce eses sonra eses
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 08:26
50 olsa 30 olsun denir, 30 olsa 10 yapılsın denir, 10 yapılsa "o zaman bir sürü fenerli olur aramızda." denir. denir de denir. bilet fiyatı konusunda kimseye yaranmak mümkün değil.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
  Alıntı ades Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 08:28
Alıntı yapılan Dorylaion

Alıntı yapılan erman_26

Fenerbahçe maçı bilet fiyatları

Kırmızı Şimşekler`in Fenerbahçe ile 10-0cak`ta oynayacağı Ziraat Türkiye Kupası maçının bilet fiyatları açıklandı.

Türkiye Kupasında gruptan çıkmak için mutlak üç puana ihtiyacı olan ekibimiz,taraftarımızın da desteğiyle bu zorlu maçtan kayıpsız çıkmak için bilet fiyatlarında indirime gitti.

Fenerbahçe maçında açık tribün 30 TL,Kapalı tribün 50 TL,VIP tribün ise 75 TL`den satışa sunulacak.

http://www.eskisehirspor.org/haberdetay.asp?id=1551

Büyük indirim için büyük başkana teşekkürler.
Fenerbahçe maçı bilet fiyatları

Kırmızı Şimşekler`in Fenerbahçe ile 10-0cak`ta oynayacağı Ziraat Türkiye Kupası maçının bilet fiyatları açıklandı.

Türkiye Kupasında gruptan çıkmak için mutlak üç puana ihtiyacı olan ekibimiz,taraftarımızın da desteğiyle bu zorlu maçtan kayıpsız çıkmak için bilet fiyatlarında indirime gitti.

Fenerbahçe maçında açık tribün 30 TL,Kapalı tribün 50 TL,VIP tribün ise 75 TL`den satışa sunulacak.

31.12.2009   sitedeki tarihe bakarsanız önceden açıklanmış bilet fiyatları

ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 163164165166167 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,512 saniyede hazırlanmıştır