eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 160161162163164 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Online Durum: Offline
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 00:50
Alıntı yapılan cevcet26

bizde bu taraftarlar derneği olduğu sürece bir isteğimiz gerçekleşmez.be kardeşim çıkın pazartesi bir açıklama yapın insaları biraz yönlendirin ama nerdee

Dernek deyince ne anlıyorsunuz
Dernegin Asli görvleri nelerdir
Dernek yönetiminmi yoksa taraftarınmı
Dernek yönetimi yada Dernek başkanı cıkıp yönetime bu cok diye biliyormu yoksa yönetim Dernek başkanı yada yönetimi kayde almıyormu Yada şöyle diyelim pasif olan Dernegimiz kimin tarafında şimdi Dernek dekiler bana kızacak hatta benim bu msjım silinecek
Kusura bakmayın ama bizim dernegimiz yönetimden aldıgı otobüslerden başka hiç bir faliyeti yok taraftar acısından Degiştirin artık bu politikayı Büyük taraftarda sizin arkanızda olsun cık yavuz abi cık acıklama yap biliyorum herşeyi okuyorsun yönetimden yana olma yönetim gelip gecicidir ama Eskişehirspor taraftarı kalıcıdır allah aşkına cık seni dinlemiyorsa bu yönetim cık acıklama yap onların her dedigine he deme bak bu yönetim bedelsis bilet dagıtıyor bunun acısını  ilerde cok cekeriz gercek taraftar dışarda kalırken hiç alakası olmayan insanlar icerde oluyor bu yanlışa dur deyin artık Dernek olarak görevinizi yapınki Eskişehirspor Taraftarıda desin Dernegimize helal olsun Taraftarının arkasında desin bunu yaparken gurup liderlerinide yanına algercekler cıksın artık
Mustafa abi sende yönetimi sıkıştır biliyorum sen bu işlere karışmıyorsun ama genel olarak taraftarına destek ver sadece 65 liler dernegi olarak düşünme abi genel olarak artık birleşin ve bu aşırı zama bedelsis bilete artık dur diyin abi inan ilerde bunun acısı cok büyük olacak şimdik bedelsis bilet alanlara belki hoş geliyor ama ilerde Esesim zarar görecek herkes bedelsis bilet isteyecek rant işi iyice büyüyecek belkide rant yüzünden kan akacak ilersini gördügüm için yazıyorum yavuz abi mustafa abi cıkın artık dur deyin bu betelsis bilet yüzünden pahalı oluyor biletler yönetim gercekden bu esesimize bişe vermiyor iyi düşünün herkese iyi akşamlar.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
es_zafer_es26 Liste gör
Yazar

ZAFER
Yer: ESKİŞEHİR/BİLCK
  Alıntı es_zafer_es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 00:52
tam içimizdeki irlandalılara göre bilet fiyatları alkışlıyorum sizi eyy soygucu yönetim Clap kimin tarafındasınız anlayamadım haa 
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 00:54
Tüüüh yazıklar olsun sizlere. Ne diyelim size ne ? 
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
Cihan Sinem Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Cihan
Yer: EsKiŞeHir
  Alıntı Cihan Sinem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 00:55
gitmeyiz Olur biter kolamı cıpsımı alır evde ızlerım paramda cebımde kalır olay budur
sımdı dıyeceksınız taraftarlık bumu madem taraftarlık benım yaptıgım degılse YÖNETİCİLİK bumudur ???!
Nefer Ulan
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: Turkey
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 00:57
Alıntı yapılan es_zafer_es26

tam içimizdeki irlandalılara göre bilet fiyatları alkışlıyorum sizi eyy soygucu yönetim Clap kimin tarafındasınız anlayamadım haa 

ne irlandası ya kutuplardan olsanlar yine bu maca 30 tl verip donmazlar bizdeki aşk sevgi oralarda o stadta ayaklarımız soguktan morarıncaya kadar tutan gerisi gelir gecer BÜYÜK BAŞKAN EL SALLA!!!!!
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 00:58
millet 1 liraya maç izliyor biz sevdamız ugruna başka şehirlerden maç izleye geliyoruz şartlar ortada yazıktır günahtır

fener maçı cebimiz para görsün anlayışı başka birşey deyil bu taraftarı sallayan yok isterse hepsi fb li olsun statda yönetiminin umrumda deyil yeterki kasaları dolsun  daha çok yazacam ama kötü sözler çıkacak agzımdan

en iyisi uyumak sürekli yapdıgımız gibi uyutulmak
DSİ Es Es
Yukarı
Murat1965 Liste gör
Yazar

Murat Aytan
Yer: Antalya
  Alıntı Murat1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 00:58
yazık yaa yazık !! hem diyosunuz kupada hedefimiz var hemde şu bilet fiyatlarına bak !! madem hedefiniz yap düşür iyice fiyatları topçular alamasa bile biz aldırırz o maçı ESES'ime.. ama nerdeeee
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 00:59
Bize desinler ki;

Borcumuz var, transfer yapamıyoruz taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var. Bu taraftar 100 liraya full çektirir o stadı. Ama bu yaptıkları hiç doğru değil. Çok önemli bir maç ve açık kanaldan verilen bir maça 30 lira bilet fiyatı koyan ve bunu akıl eden ilk yönetim olarak tarihe geçtiler. Artık yeter. İsyan etmeyelim diyoruz, hasretini çektiğimiz lige kavuştuk alttan alalım diyoruz. Ama bunlar takımı değil kendilerini düşünmeyi yeğliyorlar. Artık yeter!
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 00:59
manisa-bjk kupa maçı bilet fiyatları
Beşiktaş maçı bilet fiyatları:
Protokol tribünü 70 TL
VIP tribün 50 TL
Kapalı tribün üst A-B 30 TL
Kapalı tribün alt 20 TL
Açık tribün 10 TL
Kale arkası (Spil) tribün 5 TL
Misafir seyirci kale arkası (Gediz) tribün 5 TL

Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2010 saat 01:00
Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan cevcet26

bizde bu taraftarlar derneği olduğu sürece bir isteğimiz gerçekleşmez.be kardeşim çıkın pazartesi bir açıklama yapın insaları biraz yönlendirin ama nerdee

Dernek deyince ne anlıyorsunuz
Dernegin Asli görvleri nelerdir
Dernek yönetiminmi yoksa taraftarınmı
Dernek yönetimi yada Dernek başkanı cıkıp yönetime bu cok diye biliyormu yoksa yönetim Dernek başkanı yada yönetimi kayde almıyormu Yada şöyle diyelim pasif olan Dernegimiz kimin tarafında şimdi Dernek dekiler bana kızacak hatta benim bu msjım silinecek
Kusura bakmayın ama bizim dernegimiz yönetimden aldıgı otobüslerden başka hiç bir faliyeti yok taraftar acısından Degiştirin artık bu politikayı Büyük taraftarda sizin arkanızda olsun cık yavuz abi cık acıklama yap biliyorum herşeyi okuyorsun yönetimden yana olma yönetim gelip gecicidir ama Eskişehirspor taraftarı kalıcıdır allah aşkına cık seni dinlemiyorsa bu yönetim cık acıklama yap onların her dedigine he deme bak bu yönetim bedelsis bilet dagıtıyor bunun acısını  ilerde cok cekeriz gercek taraftar dışarda kalırken hiç alakası olmayan insanlar icerde oluyor bu yanlışa dur deyin artık Dernek olarak görevinizi yapınki Eskişehirspor Taraftarıda desin Dernegimize helal olsun Taraftarının arkasında desin bunu yaparken gurup liderlerinide yanına algercekler cıksın artık
Mustafa abi sende yönetimi sıkıştır biliyorum sen bu işlere karışmıyorsun ama genel olarak taraftarına destek ver sadece 65 liler dernegi olarak düşünme abi genel olarak artık birleşin ve bu aşırı zama bedelsis bilete artık dur diyin abi inan ilerde bunun acısı cok büyük olacak şimdik bedelsis bilet alanlara belki hoş geliyor ama ilerde Esesim zarar görecek herkes bedelsis bilet isteyecek rant işi iyice büyüyecek belkide rant yüzünden kan akacak ilersini gördügüm için yazıyorum yavuz abi mustafa abi cıkın artık dur deyin bu betelsis bilet yüzünden pahalı oluyor biletler yönetim gercekden bu esesimize bişe vermiyor iyi düşünün herkese iyi akşamlar.

Yücel abini yazım hataları olsada bu yazısında bitiyor herşey. Maalesef derneklerin bu kadar pasif kaldığı bir ortamda herkes at koşturur. Baktığında Yavuz abi çok iyi bir insan ama bilet konusu yıllardan beri kanayan bir yara. Artık sesimiz olmasını istiyoruz kendisinden. Mustafa abinin ise taraftar bilet gibi konularda pek bir açıklamasını yaptırımını görmedim şimdiye kadar. Şu bedelsiz bilet işine artık bir son verilmeli, insanlar bunları gizli gizli yapar, bizde artık iyice gündüz gözüyle yapılıyor. Yücel abinin söylediği gibi bu bedelsiz biletin sonu çok kötü bitecek, bu rant meselesi kan akıtacaktır. Akan kan aksın onu tınlamam, şu bedelsiz bilet alanlar birbirlerini yesin oraya dönüp bakmam bile, benim için en adi insandan farkı yoktur çünkü onların,tek korkum taraftarın bölünmesi zarar görmesi.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 160161162163164 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,559 saniyede hazırlanmıştır