eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 195196197198199 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ÖZKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan
Yer: açık-sağ taraf
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 21:00
Alıntı yapılan KaRa

Bu taraftar sildi seni.

O formayı giyip sahaya çıksında, görürüm taraftar silmiş mi silmemiş mi? Wink
Hepimiz aşığız, bir tek farkla; benimki sizden biraz fazla...
Yukarı
atilla Liste gör
Deneyimli Yazar

atilla
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 21:09
Mındar Ettiniz...
Ne basiretsiz yönetimimiz ,başkanımız ne düşüncesiz teknik drektörümüz varmış...
tamam Youla  ESES'e ihanet etti.( Şu anki bilgilerimiz ışığında ) diyelim.

Peki Başkan ve Rıza çalımbay'ın Youla krizindeki uygulamalarıda  Eses'e ihanet değil mi?
Bal gibi ihanet !!!!

Şartların gerektirmesi sonucu (performans yetersizliği ,disiplinsizlik veya maddi sıkıntılar) futbolcu ile yollar ayrılabilir.Ama böylemi olmalı Malın böyle mındar mı edilmeli? hayır.

"futbol yaşantısını bitireceğiz""Türkiye'ye girdiğinde yanacak" gibi beyanatlar ile ve Tüm teknik drektörlere kulis yapıp"bununla çalışmayın""zaten bu sezon verim alamadık" demekle elinize ne geçti ?ESES 'in maddi değerini çöpe atmaya ne hakkınız var? böyle afişe ettikten sonra Youla'ya kim para verir ? Eses'in kaybettiği parayı kendi cebinizden mi vereceksiniz ? Transfer olacak takım bulamayınca youla "cezama razıyım gerekirse paf takımlada  çalışırım.sözleşmem var dönüyorum"     derse ne yapacaksınız?

Tamam ESES'in onurunu zedeleme olanlarada göz yumma futbolcunun cezasını kes ,ama olayıda fazla afişe etmeden  satılığa çıkar. ESES'in kıt maddi imkanlarını çar çur etme. Syn.Halil Ünal  firmanızı böylemi yönetiyorsunuz ? Rıza Hoca Villanı satarken burası yaramaz diye kötüleyerek mi satıyorsun ? Para ESES'in parası olunca , neden ekmek yediğiniz tekneyi pisliyorsunuz ??
Yukarı
hacım Liste gör
Deneyimli Yazar

Musa
Yer: ES ES
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 22:27
Alıntı yapılan escem

Gineli oyuncu yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Yaşananlardan dolayı tüm Eskişehirspor taraftarlarından özür diliyorum. Ben Eskişehir’i ve özellikle taraftarlarını çok seviyorum. Benim tepkim asla başkanımız Halil Ünal’a karşı değil. Ben Rıza Çalımbay’ın yaptıklarına karşı çıktım. Artık Rıza Çalımbay orada olduğu sürece benim Eskişehirspor’a dönmem söz konusu bile değil.

hadi bize saygın yok insanda biraz iş ahlakı olur,insanların günde 1 dolara köpekler gibi çalıstırıldığı bir dünyada yasıyoruz.aldığın parayı çoğu insan ömrü boyunca çalışsa bile göremiyor bu ne vurdum duymazlık,

madem taraftarı çok seviyordun,sevdiğin taraftar için rıza hocayla sorununu aranda halledecektin yine formanı terletecektin,
çok sevdiğin tafaftarının klubüne hakaret ederek sövmekle değil 30 cm lik yürek olmayan youla bey. 
Hiç Durmadan Sonsuzadek ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 22:53
valla youla önce vur kır öldür testiyi kır sonra deki eses seyircisi beni çok sever. Olmadı youla yakışmadı bu sözlerin sana. Taraftarı ve büyük camiayı hiçe saydın,onlarca söz söyledin kırdın testiyi. şimdi o testiyi eski haline getirebilirmisin aynı ayara? hayır getiremezsin, çünkü o testiyi kırdın taraftarı yaraladın hiç yakışmadı sana. artık bu taraftar senin yaptığın yanlışı asla affedemez, yüzünü gördüğü anda sana nefretli gözlerle bakar. özürdilesen neye yarar youla testiyi kırdın, taraftarı hiçe saydın alay ettin bizimle.... sen olsan kendi hakkında ne düşünürdün o sözlerinden sonra affedermiydin kendini?
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
atilla Liste gör
Deneyimli Yazar

atilla
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 22:58
Alıntı yapılan atilla

Mındar Ettiniz...
Ne basiretsiz yönetimimiz ,başkanımız ne düşüncesiz teknik drektörümüz varmış...
tamam Youla  ESES'e ihanet etti.( Şu anki bilgilerimiz ışığında ) diyelim.

Peki Başkan ve Rıza çalımbay'ın Youla krizindeki uygulamalarıda  Eses'e ihanet değil mi?
Bal gibi ihanet !!!!

Şartların gerektirmesi sonucu (performans yetersizliği ,disiplinsizlik veya maddi sıkıntılar) futbolcu ile yollar ayrılabilir.Ama böylemi olmalı Malın böyle mındar mı edilmeli? hayır.

"futbol yaşantısını bitireceğiz""Türkiye'ye girdiğinde yanacak" gibi beyanatlar ile ve Tüm teknik drektörlere kulis yapıp"bununla çalışmayın""zaten bu sezon verim alamadık" demekle elinize ne geçti ?ESES 'in maddi değerini çöpe atmaya ne hakkınız var? böyle afişe ettikten sonra Youla'ya kim para verir ? Eses'in kaybettiği parayı kendi cebinizden mi vereceksiniz ? Transfer olacak takım bulamayınca youla "cezama razıyım gerekirse paf takımlada  çalışırım.sözleşmem var dönüyorum"     derse ne yapacaksınız?

Tamam ESES'in onurunu zedeleme olanlarada göz yumma futbolcunun cezasını kes ,ama olayıda fazla afişe etmeden  satılığa çıkar. ESES'in kıt maddi imkanlarını çar çur etme. Syn.Halil Ünal  firmanızı böylemi yönetiyorsunuz ? Rıza Hoca Villanı satarken burası yaramaz diye kötüleyerek mi satıyorsun ? Para ESES'in parası olunca , neden ekmek yediğiniz tekneyi pisliyorsunuz ??
Alıntı yapılan mecek

Sayın Atilla bey yönetimin ve Rıza hocanın yanlış beyanatlarını ve kriz yönetme beceriksizliklerini ihanet olarak adlandırmak haksızlık olur. Youla takımı satmıştır ve evet yönetimde Rıza hoca da bu ortaya çıkan krizi yönetemeyerek ESES i zarara uğratmış olabilirler. İhanet fiili ni kullanabilmek için bu kişilerin bilerek ve isteyerek ESES i zarara uğratma adına bu işleri yaptı iseler kullanabilirizki bunu ispatlayamazsanız Rıza hoca ve yönetimin sizi dava etme imkanları bile mevcuttur.Forumun bilinçli, duyarlı ve sorumlu bir yazarı olarak o ibareyi değiştirirseniz sevinirim.

ESES'imizin zararını görünce bir esesli olarak canım acıdı.O şekilde yazmamak gerekir idi.
Ama yönetimden ve teknik drektörden şu ana kadar "youla şahsımıza hakaret  edince Sinirlerimize hakim olamadık,profosyönel davranamadık"manasına gelen bir açıklama hala gelmedi.Hatalarını geçte olsa gördüler diyemiyoruz.Hala ESES'in çıkarları yerine şahsi gurura devam ediyorlar.
Ben taraftarım.Onlar Yönetici (biri üstelik profosyönel)
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 23:09
Alıntı yapılan ÖZKAN

Alıntı yapılan KaRa

Bu taraftar sildi seni.

O formayı giyip sahaya çıksında, görürüm taraftar silmiş mi silmemiş mi? Wink

valla bu taraftar öyle onurlu bir taraftardırki o sahaya çıktığında tüm stad onu tükürükleri ile oracıkda boğar....
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 23:10

Maddi anlamda takımın en değerli oyuncusuydu Youla...Nasıl ki Takımda oynarken bazı yaptıklarına göz yummuşlar... satana kadar tepki gösterip ortalığı fazla bulandırmayacaklardı... Bir anlık duygusalllıkla Türkiyedeki piyasasını düşürdüler...şimdi yok pahasına satılacak... Youla nankörün... hatta ş....sizin önde gideni... demeçlerinden dolayı hepimiz onu kınadık ama tek bir şeyde haklı o da yönetimin becesiksiz olduğu konusu... yazık yok pahasına elden gidecek... Birazcık şansımız varsa sezer öztürkle takas olur... normalde sezer + para ederdi... su anda birebir de zor değiştiririz... o da gs, bjk kapmazsa... ne farkı var sezer de kadro dışı... ama manisa ne yaptı profesyonelce krizi tırmandırmadı... Sezer değerinden fazla kaybetmedi... yanlış anlaşılmasın ben youlanın yaptıklarını tasvip etmiyorum... yutalım demiyorum... ama duygusal davranıp basına bu kadar malzeme olmamamız lazımdı... bak roberto carlosa tam profesyonel Türkiyeden gidene kadar gıkı çıkmadı... gider gitmez fbye verdi veriştirdi... Kendiine verilen para cezasıyla ve alacaklarıyla ilgili ortam oluşturdu... bizimkiler kulüp yönetmeyi hatta kriz yönetmeyi artık öğrenmeleri lazım... Şu destekle kafadan ilk beşe oynamamız lazım...Yazıkkkk

Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 23:23
Alıntı yapılan Murat2616

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/13378899.asp?gid=229
youla sen antalyaya gitmeyerek Rıza hocaya değil EsES imize tepki vermiş oldun
çünkü o maçta golcümüz yoktu ve sen bunu bile bile EsEs i hiç düşünmeden
Kutsal toprakları terkettin. Şimdi şirinlik yapmaya çalışma. Rıza hoca iyisiyle
kötüsüyle ESES in hocasıdır ve çoğunluk olarak taraftar Rıza hocamıza destek veriyor.
Sen ESES' e uymak zorundaydın ama sen bunu yapmadın sonuçlarınada katlanırsın. Rıza hoca seni gittiği yerlere götürmeye çalıştı sende peşinden gittin şimdi ne olduda Rıza hocaya atıp tutuyorsun.
Hani yönetim ve başkan profesyonel değildi ve yalan rüzgarıydı?Hani amatörlerle işin olmazdı?Hocanın suyunu ısıtmaya mı niyet ettin sende?Olmaz Youla,hoca yarın gider belki de sen sittin(yetmiş) sene bu kulübe uğrayamazsın bir daha.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2010 saat 00:30
tatil sıktı galiba youla,futbolcu olduğunumu hatırladın.bizim için sen yoksun artık
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2010 saat 01:00
Youla taraftardan özür dilemiş, hiç güleceğim yoktu LOL
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 195196197198199 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50