eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 418419420421422 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Preatör Liste gör
Yeni Yazar

Mehmet İLKİN
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 00:11

''..Transferin gerçekleşmesi durumunda verilecek 2 futbolcuya Antalya kampında futbolcularını tanımaya çalışan teknik direktör Roger Lemerre'nin seçeceği bildirildi..''  böyle birşey kabul edilemez

MEHMET İLKİN/1988 Eskişehir
        Marmara Üni.
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 00:12
Alıntı yapılan Benim Plakam 26

köfteci,o vay zavalli eses im derken sende bende biliyoruzki o anlamda söylemedim....bunun polimigine girme.konulari saptirma
Sana simdiden güle,güle.........
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 00:13
milos maricin facebookta fan grubu var ve yazdıklarına bakılırsa adamı çok seviyorlar ve takımlarının en iyi futbolcusu olarak görüyorlar. tabi buraya gelirmi gelirse ne kadar verimli olur orası şuan şüpheli
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
serseries Liste gör
Yazar

onur
Yer: Çifteler
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 00:13
Melih benim arkadaşım Beylikovada amatör kümede oynadı. çok yetenekli biri yalnız şuanda lisansı vizeli değil ve aktif futbolda değil kendisi fenerbahçe maçından sonraki kutlama yemeğinde halil ünal la görüşmüş... sezon sonu görüşeceklermiş tekrar...

Alıntı yapılan esesliburki

Alıntı yapılan kasırga26

Alıntı yapılan omerbihlar

Alıntı yapılan esesliburki

[QUOTE=esesliburki]

aldıgım bir duyuma dore halil ünal sezon sonuna eskişehirde amatör oynayan 23 yasında yetenekli orta saha oyuncusu bulmuş sezon sonu anlaşılacakmış

bu arkadaşın ismide  melih DUMANCI 23 yaşında orta saha oynuyor

Duyumunuz ne kadar doğru bilmiyorum ama Melih Dumancı Beylikovaspor da forma giyiyor. 2004 yılından itibaren lisanslı olarak oynamaya başlamış. 2009 yılında vizesi yapılmamış. Yani bu da 2009 yılında forma giymediğini gösteriyor. 23-24 yaşında ki bir oyuncu Eskişehir 2. Amatör Lig'den Süper Lig'e yükselebilir mi bilmiyorum.
illa öyle bi genç alınacak trabzonun altyapısından yetişmiş şu an balıkesirsporda oynayan cemre atmaca düşünülebilir geçen sezon adanasporda oynamış adem gibi bi patlama yapabilir[/QUOT
dedigim gibi sadece bir duyum netlik kazanmış bir konu deil ama keşke olsa boyle seyler beylikovaspordan çiftelerspordan sivrihisarspordan genç yetenekler cıksa eskişehirsporumuzda laikiyle forma giyerler düşüncesündeyim
Es-Es için terk edemiyorum bu şehri...
Yukarı
tucker Liste gör
Yeni Yazar

türker arslan
Yer: istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 00:15
ankaragücü haberi doğruysa, bizim için iyi olabilir. özellikle semavi, barbaros, bebbe, mehmet çakır, metin akan değerlendirilebilir. özellikle semavi bize ilaç olur. bu iş şayet olursa kesinlikle semavi konusunda bastırmalıyız.
Yukarı
ESBahadır26 Liste gör
Yazar

Bahadır
Yer: Oldcity

Başkent ekibinin büyük umutlarla transfer ettiği ve sürekli olarak hakkında çıkan haberlerden ve yaşadığı parasal sıkıntılardan dolayı yakın çevresine rahatsızlığını dile getirdiği ifade edilen İngiliz futbolcunun, ligin ilk yarısının son haftasında oynanan Sivasspor maçının ardından yılbaşı tatilini geçirmek üzere İngiltere'ye gitmişti.

Cuma günü kampa katılması gereken Vassell, dün akşam geç saatlerde kampa katıldı. Yaklaşık bir saat kampta kalan İngiliz golcünün, hiçbir mazeret belirtmeden Ankaragücü'nün Antalya kampını terkettiği ve şu ana kadar da kampa dönmediği öğrenildi. Yönetim ise Vassell'in sakat olduğunu ve hocanın, 'kampta sakat futbolcu istemiyorum' dediğini, bu yüzden de Vassell'in Ankara'da tedavi olduğunu açıklamıştı. Ancak Darius Vassell'in yakın çevresinden İngiliz futbolcunun Ankara'da olmadığı yönünde bilgi alındı.

Kaynak:Fanatik Gazetesi
İstanbul takımı tutanlar birazda bizim takımlarımızı tutsunlar.
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
bu youla olayıda saçma o ne ala hemde adamlar belirliyecekmiş topçuları, o zaman verirler en dandik, en sorunlu 2 adamlarını.
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
btk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak Kaya
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 00:16
yahu abiler gözümden kaçtıysa affedin de, bundan bir hafta önce es es acra futbol takımının haberiyle çocuklar gibi sevinmiştik. yönetim ve teknik heyet bu olayla ilgileniyor mu, bilen var mı? inanamıyorum yaa, yönetim hem bedava adam arıyoruz diyor hem de duruma ilgisiz kalıyor. ne yapmaya çalışıyor bunlar anlayamıyorum. adamlar 6 aylığına bedava kiralayacağız dediler daha ne istiyorsunuz? tamam baktınız beğenmediniz geri yollarsınız sene sonunda bi kaybımız da olmaz. kaldı ki faydalı olmayacakları, parlamayacakları ne malum???
Başka ESKİŞEHİRSPOR yok!!!
Yukarı
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 00:16
eğer gerçekten şehrimizin amatör kulüplerini incelemeye başladılarsa ve şehrimizin çocuklarına teklif götürüyorlarsa bu çok büyük bi gelişmedir tebrik ederim halil ünal ve ekibini.
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 00:17
Alıntı yapılan karargah

bu youla olayıda saçma o ne ala hemde adamlar belirliyecekmiş topçuları, o zaman verirler en dandik, en sorunlu 2 adamlarını.

Bu site güvenilir bir site çoğu zaman yanılmaz ama haberin bu kısmına bende inanmadım. Karşılıklı anlaşmayla belirlenir o futbolcular.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 418419420421422 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır