eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 417418419420421 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Benim Plakam 26 Liste gör
Yazar

Tugay Yildiz
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 23:43
Ya arkadaslar sizden cevap bekliyorum artik....bu bir soru niteliginde......bu güne kadar yani su ara transfer döneminde öyle isimler atildiki ortaya mesela benim bombalarim Maxi lopez,Hugo,Henri Camara,Tatan,Sezer,Engin,Okwuwanne,Maric,Mansiz,Aydin,vs gibi isimler diyelim ve daha sida var..peki biz bu haberleri hangi gazatede okuduk,sakarya da degilmi...ya bu yerel gazete,balon olmaz yalan olmaz adama direk kapi önünde sorarlar kaynagi nerden diye,hadi fotomac falan yazarsa kim bulacak yazani gibi....peki bu haberler ortaya ciktiginda ya ne baskan ne hoca ne de yönetici cikip yalanladi haberleri isimleri.....peki sorum size...neden kimse cikip yalanlamadi neden kimse cikip sunun icin bunun icin olmadi dediler???ya da gercek payi varmi bu isimlerin??
Büyük EsEs diyoruz.O zaman Haydi Büyük EsEs yapalim
Yukarı
kasırga26 Liste gör
Yeni Yazar

Halil İbrahim
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 23:50
Alıntı yapılan omerbihlar

Alıntı yapılan esesliburki

aldıgım bir duyuma dore halil ünal sezon sonuna eskişehirde amatör oynayan 23 yasında yetenekli orta saha oyuncusu bulmuş sezon sonu anlaşılacakmış

bu arkadaşın ismide  melih DUMANCI 23 yaşında orta saha oynuyor

Duyumunuz ne kadar doğru bilmiyorum ama Melih Dumancı Beylikovaspor da forma giyiyor. 2004 yılından itibaren lisanslı olarak oynamaya başlamış. 2009 yılında vizesi yapılmamış. Yani bu da 2009 yılında forma giymediğini gösteriyor. 23-24 yaşında ki bir oyuncu Eskişehir 2. Amatör Lig'den Süper Lig'e yükselebilir mi bilmiyorum.
illa öyle bi genç alınacak trabzonun altyapısından yetişmiş şu an balıkesirsporda oynayan cemre atmaca düşünülebilir geçen sezon adanasporda oynamış adem gibi bi patlama yapabilir
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 23:50
Alıntı yapılan Benim Plakam 26

Vay zavalli EsEs im,
Efendi,Es Es hic bir zaman zavalli olmadi........
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 23:54
Alıntı yapılan Benim Plakam 26

Vay zavalli EsEs im

sen yenisin anlasılan Wink
zavallı falan ilk giriş agır kaçmış
neyse sizide hizaya sokarlar
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
esesliburki Liste gör
Deneyimli Yazar

burak
Yer: Turkiye
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 23:59
Alıntı yapılan kasırga26

Alıntı yapılan omerbihlar

[QUOTE=esesliburki]

aldıgım bir duyuma dore halil ünal sezon sonuna eskişehirde amatör oynayan 23 yasında yetenekli orta saha oyuncusu bulmuş sezon sonu anlaşılacakmış

bu arkadaşın ismide  melih DUMANCI 23 yaşında orta saha oynuyor

Duyumunuz ne kadar doğru bilmiyorum ama Melih Dumancı Beylikovaspor da forma giyiyor. 2004 yılından itibaren lisanslı olarak oynamaya başlamış. 2009 yılında vizesi yapılmamış. Yani bu da 2009 yılında forma giymediğini gösteriyor. 23-24 yaşında ki bir oyuncu Eskişehir 2. Amatör Lig'den Süper Lig'e yükselebilir mi bilmiyorum.
illa öyle bi genç alınacak trabzonun altyapısından yetişmiş şu an balıkesirsporda oynayan cemre atmaca düşünülebilir geçen sezon adanasporda oynamış adem gibi bi patlama yapabilir[/QUOT
dedigim gibi sadece bir duyum netlik kazanmış bir konu deil ama keşke olsa boyle seyler beylikovaspordan çiftelerspordan sivrihisarspordan genç yetenekler cıksa eskişehirsporumuzda laikiyle forma giyerler düşüncesündeyim
BU ŞEHİRDE BENİ BİLSİNLER BU MEZARDA BENİ GÖMSÜNLER VAZ GECERSEM SENDEN BANA NAMERT DESİNLER
Yukarı
old city Liste gör
Yazar

hamid
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 00:05
sahsen bu adamda yetenek oldugunu düşünmüyorum.iyi olsa olimpiakos göndermezdi...bu kadar gözönünde iyi olan bir adamı zzaten biz alamayız.bizim alacagımız yetenekli adamın duyulmamıs biri olması lazımki bizde çosssun..arjantin brezilya afrika liglerinde ne gençler var ama onları bulacak yönetim ve menajerlerimiz yok...gene orta sıralarda git gel ne heyecan var ne birşeyaa..su tribünleri costuracak bir adam alın lütfen ya...
Eskişehire söyle değerini bilsin Eskişehir değerliyse sebebi sensin...
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 00:05
http://sporyolu.com/futbol/turkcell-super-lig/ankaragucu/13926-vinnn-youla-da-geliyor.html
Youla'yı Ankaragücü'ne vermişiz 2 oyuncu + para karşılığında.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
Yazar

Tugay Yildiz
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 00:08
Serdar,sen mi beni izaya sokacaksin kardes...sen kisa donla gezerken ben tribünlerde eses diye bagiriyordum kardes.....
Yukarı
ESBahadır26 Liste gör
Yazar

Bahadır
Yer: Oldcity
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 00:08
Eskişehirspor ara transferde, 2 yerli, iki yabancı futbolcu almak için kolları sıvadı. Halen Antalya´da bulunan Başkan Halil Ünal, teknik direktör Rıza Çalımbay ile bir araya gelerek listedeki isimleri değerlendirdi. Bütçeyi aşmak istemeyen ve mevcut kadroya katkı sağlayacak isimler üzerinde duran Başkan Ünal, anlaştıkları isimlerle hafta içinde sözleşme yapacaklarını dile getirdi.
BELÇİKA LİGİ İZLENİYOR.
Transfer  çalışmalarını sürdüren Eskişehirspor , Belçika 1  Lig takımı Gent´te forma giyen Sırp orta saha oyuncusu Milos Maric´i kıskaca aldı. Bu Futbolcu ile görüşmelerini sürdüren Başkan Halil Ünal, alternatifli bir liste ile çalışma yaptıklarını söyledi. Başkan Ünal, İlhan Mansız konusunda ise, İlhan´ı kadrolarında düşünmediklerini söyledi.
 Daha önce Gençlerbirliği kulübü yönetimi ,  26 yaşındaki orta saha oyuncusu için 400 bin euro teklif  etmişti. Belçika kulübünün ise 1 milyon euro bonservis bedeli istediği  ileri sürülmüştü.
SEZER PAHALI.
Manisaspor´un kadro dışı bıraktığı Sezer Öztürk için Eskişehirspor´un yanı sıra Gençlerbirliği, Beşiktaş, Trabzonspor ve Ankaragücü ekiplerinin bu ismi kadrolarına katmak için çalışma yaptıkları öğrenildi. Manisaspor yönetimi, Sezer´i elden çıkartıp yerine iyi bir isim almak istediklerini açıkladı. Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, Sezer için yüksek bir rakam istenildiğini, Youla ile bu futbolcuyu takas edebileceklerini ifade etti.
BATUHAN AN MESELESİ.
Kırmızı siyahlı yönetimin el sıkıştığı Batuhan Karadeniz´in durumu birkaç gün içerisinde netlik kazanacak. Bursaspor´da Batuhan için devrede. Batuhan´ın yanı sıra Aydın Yılmaz içinde Galatasaray ekibinden haber bekleniyor.
HÜSEYİN VE TARIK  GİTTİ.
A2 takımında oynayan, A takımda şans bulamayan genç isimlerden Hüseyin ile Tarık, Sarıyer ile anlaşırken Selçuk Alibaz ile Sarıyer´in teklifini kabul etmedi.

Kaynak:Sakarya Gazetesi
İstanbul takımı tutanlar birazda bizim takımlarımızı tutsunlar.
Yukarı
Yazar

Tugay Yildiz
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 00:10
köfteci,o vay zavalli eses im derken sende bende biliyoruzki o anlamda söylemedim....bunun polimigine girme.konulari saptirma
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 417418419420421 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır