eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016 Avrupa Şampiyonası Ve Eskişehir

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 171>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
old_city89 Liste gör
Yeni Yazar

SELAHATTİN KIVRAK
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı old_city89 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 23:42
ben otopark yapacak alışveriş merkezi yapacak yer göremiyorum  s cetintaş abicim.
SADECE VE SADECE ESKİŞEHİRSPOR.
Yukarı
old_city89 Liste gör
Yeni Yazar

SELAHATTİN KIVRAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı old_city89 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 23:47
yoksa senin şehir merkezinde mutalıp gibi boş arazin olur stadı oraya yaparsın buna lafım yok .mutalıba uzak diyorsunuz ben vadişehirden maçlara gelicem ben bile uzak demiyorum şehrin bi ucundan bi ucu gerçek taraftar her şarta takımını destekler
SADECE VE SADECE ESKİŞEHİRSPOR.
Yukarı
hacım Liste gör
Deneyimli Yazar

Musa
Yer: ES ES
  Alıntı hacım Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 23:58
Alıntı yapılan 1965ŞİMŞEK

stad muttalıpa yapılacağına çukurhisar tarafına yapılsın daha iyi.hiç olmazsa 10 yıla kadar şehirle bütünleşip birleşir ama muttalıptan hiçbir şey olmaz çünkü muttalıpın gelişmesi şehirleşmesi diye bir şey sözkonusu değil.

bilmem doğru bilmem yanlış güya uefa standardı için 100 dönümlük bir arazi gerekiyormuş.bizim dış sahayı,yüzme havuzunu,kapalı spor salonunu,beden terbiyesi binalarını oralardan kaldırsak acaba kaç dönümlük alan olurki.

abi 1 dönüm 1000 metrekare ye tekabül ediyor yani stadımızın çevresini tamamiyle kaldırsak bile imkansız.

artık yeni stadın muttalıpa yapılması kesinlesti bu hem belediye hemde valiliğin sitesinde de yazıyor,neredeyse hepimiz bu durumdan huzursusuz ama böyle suskun kaldıkca korkarım hiç bir sey yapamayacağız madem bunu istemiyoruz büyük bir eylem şart.

bursalıları nekadar sevmesemde adamlar seslerini yükseltti ve stadları yerinde kalacak
Hiç Durmadan Sonsuzadek ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 00:01
ESkisigibiES abimizin bir önerisi oldu. Fakat ses veren olmadı. Her geçen gün mabedimizden biraz daha uzaklaşıyoruz.
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 00:02
Alıntı yapılan Martin_Mistre

Alıntı yapılan scetintas

Siz akıllılar diyorsunuz ki Muttalıp iyidir ama stadın şekli güzel olsun...

@scetintas, eger gercekten benim mesajlarimi okuduysan bu yukaridaki lafi hangi cumleme dayandirarak yazdigini gormek isterim... yazarken kafaniz kiyaksa veya 4 cumleden sonra yazilanlari okumuyorsaniz lutfen bilgi verin. Dun onca yazdigim aciklamadan sonra bir daha sana gecip Muttalip'i ben de istemiyorum ama artik olay bitti kismini anlatmakla ugrasamayacagim... Bu arada ahmaklik bilmem ne lafina takilmissin.. simdi git o lafi yazdigim mesaja ve sonra kafani biraz ördügün duvarin ustune kaldirip digerlerinin yazdiklarina bak ve hala ustune aliniyorsan sana kalmis...

Çin atasözü filan gibi şeylerle konuyu zorlamanin anlami yok.. ama istiyorsan ben sana halis bir anadolu atasozu soyleyeyim.. "düğün geçtikten sonra kinayi k.ç.na çal" derler... lazim olur diye soyleyeyim bu laf iş işten geçtikten sonra kullanilir genelde..

Burada stadyumun oraya yapilmamasi icin kumar oynayanlarin dayanagi turnuva ise alindigi takdirde tutturmalari kesinlikle olacak is degil.. Ama "biz nasilsa turnuvayi alamayiz, insallahta alamayiz ve stadyum da oraya yapilmaz" diyen içimizdeki irlandalilar lafi benzeri "icimizdeki trabzonlular" varsa maskelerini cikarsinlar... Bunun uzerinde konusalim...   
Mert Bey;
Siz ahmaklar lafına takılmışsınız...Oysa onu söyleyen kişi ben değilim...Siz bir mesajınızda oraya takılmışsınız o bakımdan telaffuz ettim...Smile Çin Atasözünü de sizin için söylemedim...Neyse bunlar önemli değil...Bunlardan dolayı alınacak ve kırılacak değilim...İçiniz rahat olsun...Siz alınmışsanız söyleyin gönlünüzü alalım..

Şimdi bazı gerçekler var ki bunları bende biliyorum...Öncelikle bu stad % 90 ihtimal Muttalıp-Sakintepe bölgesine yapılacak...Taki birileri daha güzel proje sunmazsa veya birileri çark etmezse...Biz elimizde zor olsa da % 10 luk ihtimali acaba daha iyi bir projeye yönlendirebilir miyiz diye konuşuyoruz...Zor ama denemekten ne çıkar diyorum...Siz zaten öncelerden bazı yerler önermiş ve bunları fikir birliği ile az çok kabul etmiştik...Neden daha önceki söylediklerinizden geri dönüyorsunuz...Mücadele etme gücünüzümü kaybettiniz...Evet çok zor ihtimal değişmesi ama denemeye vallahi de değer billahi de değer...Bize sadece olabilirliği olan 100 dönümlük arazi lazım...Vardır Eskişehirde böyle yerler diyoruz...Bir düşünülsün diyoruz kötü mü yapıyoruz...Hatta şurası mı burası mı olsun diye alternatif seçenekler doğsun en iyisi seçilsin diyoruz...Zaten şehir merkezi olayı tamamen bitti...Ama merkeze dört yandan ulaşılacak yerler mevcut biliyoruz bunu da...Neden ölümü gösterip bizi sıtmaya razı ediyorlar...Bizler en iyisine layık deği lmiyiz...

Bu proje açıklandığında eminim sizde bende açıkcası herkes parmak ısıracak buna adım gibi eminim...Çünkü olası spor kompleksleri olağanüstü olması bekleniyor.Çünkü Yılmaz Hocanın eli değdiyse çok güzel olacağını biliyorum...Üstelik gelen bilgilere göre de stadyum olimpik değil Futbol stadı olacak diye bekliyoruz...(İnşallah süpriz olmaz...) Fakat şöyle ileriki yıllar itibari ile düşünüyorum...Sakintepe'yi düşünüyorum çevresini düşünüyorum bana umut vermiyor...Bu zulmü hepimiz çekeriz...

Şöyle düşünün Yılmaz Hoca yeni proje hazırlıyor veya alternatifli bir proje sunuyor ve birisinde mutakıp kalıyoruz..Sizce daha güzel olmaz mı..?? Üstelik Muttalıp olmasın burası uygundur diyen birisi olarak neden pes ettiniz...Ben bunu anlamıyorum...

Birde şu var ki bu projeyi hiç kimse görmedi...Aslında boşa konuşuyoruz...Ama mevki olarak bana hiç ama hiç cazip gelmiyor...Şöyle düşünüyorum birde ben bu stada veya birileri bu stadyuma yaya olarak ulaşabilir mi diyorum...Sadece Muttalıp'takiler ve Esentepe harici mümkün gözükmüyor...Bu sefer endişeye kaplılıyorum...Sizce haksız mıyım...??

Bu arada senin mesajları okudum hemde iyi okuyorum...Söylediğin tek bir şey var...Bu stadyum buraya yapılacak boşuna konuşuyorsunuz diyorsun...% 90 da öyle konuşuyoruz haklısın ama içim elvermiyor işte....Buraya yapıldığında da kınayı hep beraber bir taraflarımıza süreriz...Ama senin tek endişen olimpik stad ise boşuna endişelenme dileklerin kabul oluyor...Wink

Saygılarımla ....İyi geceler
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 00:08
Alıntı yapılan old_city89

ben otopark yapacak alışveriş merkezi yapacak yer göremiyorum  s cetintaş abicim.
Selocan Mevcut stadyumun yerini unut abicim...Takıldın kaldın...Oraya yapılsın diyen oldu mu hiç...Smile Yeni stadın yapılsın eski stadına neler oluyor hep beraber görürüz...Wink
Hem sen yarın benim yanıma gel...Madem dibimdesin kendini tanıt...Çay içelim...Wink
Yukarı
old city Liste gör
Yazar

hamid
Yer: Türkiye
  Alıntı old city Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 00:13
stad kesinlikle şehir dısına yapılcak yılmaz hoca sehir içine yaptırmaz.muttalipe ben doktorlardan özel arabamla 25 dakikada giderim...muttalipe hızlı tren yapılmalı...
Eskişehire söyle değerini bilsin Eskişehir değerliyse sebebi sensin...
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
  Alıntı Martin_Mistre Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 00:13
Suat bey,
o var oldugunu dusundugunuz yuzde 10'luk ihtimal stadin yerinin degismesi icinse ne kadarlik bir surede ne yapip, nereyi etkileyip ne sonuc almayi bekliyorsunuz? amac itiraz edelim de onlar yine oraya yapsinlar diyorsaniz benim de Muttalip'e red kampanyasinda imzam olur... Ama bu noktada yaratilacak buyuk bir karmasa TFF'de Eskisehir turnuvada olmak istemiyor gibi algilanirsa zaten baski altinda olduklarindan aninda Trabzon'la yerdegistirip bizi yedek sehir yaparlar.. biz de elimizdeki stadin kale arkalari olur mu, acigin ustu kapanir mi diye yazar dururuz... Benim oneri getirdigim donemde stadin yeri net degildi ama bugun artik net ve ben şekline mudahil olunabilir mi kismindayim... dediginiz gibi stadin olimpik olmadigi yönünde bana da bugun bazi duyumlar iletildi ama bunu gormek hepimizin hakkidir...
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 00:35

Ama bu noktada yaratilacak buyuk bir karmasa TFF'de Eskisehir turnuvada olmak istemiyor gibi algilanirsa zaten baski altinda olduklarindan aninda Trabzon'la yerdegistirip bizi yedek sehir yaparlar..

Türkiye bu turnuvayı almak istiyorsa bir değişikliğe gideceklerini sanmıyorum...800 km lik mesafeden dolayı Trabzon tehdit oluşturmaz...Trabzon'u aldıkları anda Türkiye'nin de bu organizasyonu unutması demektir...Ama başka şehire lafım olmaz...

Adam gibi bilgi gelse zaten konuşmaların yönü başka tarafa gidecek ama olmayınca endişe had safhaya çıkıyor...Bence bu ihtimal denenmeli ama şeklinin iyi belirlenmesi gerekir...

Suat bey,
o var oldugunu dusundugunuz yuzde 10'luk ihtimal stadin yerinin degismesi icinse ne kadarlik bir surede ne yapip, nereyi etkileyip ne sonuc almayi bekliyorsunuz? amac itiraz edelim de onlar yine oraya yapsinlar diyorsaniz

Aynen öyle diyorum...
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
  Alıntı Martin_Mistre Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 00:39
Mesafeye takilmamak lazim aslinda...Turkiye isin kolay ve mantikli yolunu secti.. Ama Trabzon'u da yazsaydi secim asamasinda buyuk problem olmazdi..  Siz Ukrayna'daki turnuva sehri olan Donetsk'in Polonya'daki turnuva sehri Varsova'ya olan uzakligina harita uzerinden bakin ne demek istedigimi anlarsiniz..işin başinda Eskişehir yedek Trabzon asil listedeydi zaten.. ama UEFA ve TFF heyetinin yerinde yaptigi incelemelerde biz asil onlar yedek şehir oldu..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 171>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır