eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 414415416417418 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
adıge26 Liste gör
Yazar

Hasan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 22:30
Alıntı yapılan teacher_es

+1905

Futboldan sizler kadar iyi anlamıyorum ama takip ettiğim kadarıyla Secan transferi netleşmeden Batuhan esese gelemez.

Burası eskişehirspor taraftarlarının buluşma noktası bu kadar da terbiyesizlik olmaz
Seni Tahtına Oturtmadan Ölmek Haram Olsun EsEsim
Yukarı
ESES2688 Liste gör
Deneyimli Yazar

MAHMUT
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 22:32
+1905        
nedemek ? Confused
ESKİŞEHİR
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 22:32
Alıntı yapılan esescon_26

Ben Can Cumhur Bozacı'yı bekliyorum nerede kaldı acaba şimdiye kadar bitmesi lazımdı bu işin!!! Smile

Bu isim daha kaç yıl konuşacak. Sadece 4 ay bu takımın formasını giymiş bir oyuncu her transfer döneminde anılmaya devam ediliyor. Cumhur vasat bir performan göstermiş ve transferi gerçekleştiren Rıza hoca da hata yapmış olabilir. Ama sürekli olumsuz yönler ile bakmak yıkıcı davranmaktır. Sezon öncesi herkes Mehmet Yılmaz içinde sallıyordu. "Cumhur vakası" diyenler de olmuştu. Cumhur vakası denilen Mehmet şuan takımın en golcü ismi. Transfer politikamızı bende hiç beğenmiyorum ama Cumhur ismini her olumsuz olayda yüze vuranlar Mehmet Yılmaz transferi için bir kez olsun teşekkür etmedi.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 22:44
Alıntı yapılan omerbihlar

Alıntı yapılan esescon_26

Ben Can Cumhur Bozacı'yı bekliyorum nerede kaldı acaba şimdiye kadar bitmesi lazımdı bu işin!!! Smile

Bu isim daha kaç yıl konuşacak. Sadece 4 ay bu takımın formasını giymiş bir oyuncu her transfer döneminde anılmaya devam ediliyor. Cumhur vasat bir performan göstermiş ve transferi gerçekleştiren Rıza hoca da hata yapmış olabilir. Ama sürekli olumsuz yönler ile bakmak yıkıcı davranmaktır. Sezon öncesi herkes Mehmet Yılmaz içinde sallıyordu. "Cumhur vakası" diyenler de olmuştu. Cumhur vakası denilen Mehmet şuan takımın en golcü ismi. Transfer politikamızı bende hiç beğenmiyorum ama Cumhur ismini her olumsuz olayda yüze vuranlar Mehmet Yılmaz transferi için bir kez olsun teşekkür etmedi.
Dostum ben Mehmet Yılmaz'ı takip ederdim iyi oyuncu olduğunu biliyordum bunun için 2. Bozacı vakası gibi görmedim. Ama gel gelelim bizim tranfer politikasına devre arası hep futbolcu almak için tranfer yapıyorlar bunlar ya Can Cumhur Bozacı yada  bize yararı olmayan  aylık kira!!Ben böyle tranfer istemiyorum eğer  aylık kiralık adam alıcaklarsa almasınlar kadromuzdaki futbolcularla devam edelim... Bunun yanı sıra Can Cumhur Bozacıda tek hatalı olan değil yönetimde hatalıdır onay verdiği için..
ESES
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 22:45
Sezer Öztürk büyük bir ihtimalle alındı fakat yetmez.
Derken serkancım alındımı sence umarım bu dediğin doğrudur alındı ise gerçekten iyi oldu. duyummu kesin bir bilgimi acaba merak ettim gülüm.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 22:58

Vassell kampı terketti iddiası(!)

Ankaragücü'nin İngiliz futbolcusu Darius Vassell'in Antalya kampını terkettiği iddia edildi
a.g nekadar transfer yapsada adamları böle kaçacak gibi gözüküyor.
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20100103/vassell_kampi_terketti_iddiasi%28%29.html?ref=tur_satb
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
esesliburki Liste gör
Deneyimli Yazar

burak
Yer: Turkiye
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 22:59

aldıgım bir duyuma dore halil ünal sezon sonuna eskişehirde amatör oynayan 23 yasında yetenekli orta saha oyuncusu bulmuş sezon sonu anlaşılacakmış

BU ŞEHİRDE BENİ BİLSİNLER BU MEZARDA BENİ GÖMSÜNLER VAZ GECERSEM SENDEN BANA NAMERT DESİNLER
Yukarı
levent Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
Yer: eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 23:00
beyler nekadar dogru bilmiyorum ama bir sitede milos maric diye sirp bir oyuncuyla anlastigimizi yaziyor belcikanin gent takiminda oynuyormus lovrek poljak kin menejeri imis getiren menejer
orta sahada oynuyormus
sen cok yasa canim feda sana es es sim
Yukarı
1965ŞİMŞEK Liste gör
Yazar

YILDIRAY
Yer: ESK
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 23:01
ya bu ne biçim transfer politikasıdır.anlaşılan yönetimin en ufak bir öngörüsü,hazırlığı yokmuş ara transfer için.arkadaş senin eksiklerin belli,enaz iki ay önceden hangi mevkiye adam alacaksan gözüne kestirirsin 1.tercih,2.tercih,3.tercih dersin bunlardan birisiyle anlaşır transferin ilk gününde imza attırıp kampa gönderirsin.beyefendiler utanmadanda söyleyebiliyor bonservisi elinde bedava oyunculara bakıyoruz,transfer için acelemiz yok diye.aman acele etmeyin 1 şubatta transfer bitiyor belki bonservisi elinde olan futbolcular belki size üste para bile verebilir yeterki bizi alında top oynayabilelim diye.

sizlerin çoğu transfer olmadı diye sinirlenip üzülüyor ama ben şahsen seviniyorum.zaten bunlar adam gibi bir transfer yapamayacaklar hiç olmazsa zavallı esesimin olmayan parası hiç olmazdaja cebimizde kalır.zorakide olsa 3-5 gencimize fırsat tanır belki 1-2 sini kazanırız.ha 6.olmuşuz ha 15.nasılsa bir fark yok.
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 23:03
Alıntı yapılan levent

beyler nekadar dogru bilmiyorum ama bir sitede milos maric diye sirp bir oyuncuyla anlastigimizi yaziyor belcikanin gent takiminda oynuyormus lovrek poljak kin menejeri imis getiren menejer
orta sahada oynuyormus

Hangi sitede?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 414415416417418 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır