eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 413414415416417 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
M.Hakan Liste gör
Yazar

M.Hakan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 21:24
o zman yönetimmi yapacak transferi kafasına göre,rıza gider bigün nası olsa diye transfermi yapılmayacak?.Anlamasdım dediinizden!.
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 21:27
Alıntı yapılan M.Hakan

o zman yönetimmi yapacak transferi kafasına göre,rıza gider bigün nası olsa diye transfermi yapılmayacak?.Anlamasdım dediinizden!.

Rıza kim ?
Rıza Çalımbay mı yoksa ?
Babanız yaşında bi insana "HOCA" demek bu kadar mı zor ?
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 21:29
Transfer bir politikadır,uzun süreli bir çalışmayı gerektirir,kriterleri vardır,Maliyeti düşük-yüksek,oyuncunun alacağı,kulübün alacağı,tranferde oyuncuya kiralık veya kaç yıllık imza arttırılacağı,takıma uyum sağlayıp sağlamayacağı,yaş v.b faktörler.
Bu uzun süreli çalışmada gizliği esastır,Kulüpler Tranfer politikalarını yürüten işi çok iyi bilen kişiler ile bu işi götürmektedir,yanlış atılan bir adım veya kulaktan duyma,hatır gibi transferler kulübün Maddi yapısını bozmaktadır.Eskişehirspor bunun bedelini geçmiş yıllarda ağır ödeyen  kulüplerden biridir.Hem oyuncuyu oynatama birde kapıda icra! ağır bir bedel.

Eskişehirspor şu anda transfer edeceği oyuncuyu çoktan belirlemiş olması gerekir.
Belirlememişse sonlandırmadıysa ,yüksek bedel olacaktır,kiralık olacaktır.
Kiralık oyuncu ise takım içinde dengeleri  bozacaktır, tercih edilmemelidir.

Yukarı
M.Hakan Liste gör
Yazar

M.Hakan
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 21:30
Babamız yaşında adama deriz tabi hatta çok severim rıza hocayıda demin yazılanlara acil cvptan elimden kaçmış!.Kusura bakmayın volkan bey,sürçü lisan ettiysek affola???
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 21:50
Yine muhasebe masasının başındayız;

*Hızlı bir stoper alınırsa hiç fena olmaz.

*Ön liberoya mevcut kaliteyi yükseltebilecek bir oyuncu transfer edilebilir. Örneğin, Tjikuzu.

*Sağ veya sol kanada ya da her iki kanada birden oyuncu ihtiyacı var Es Es'in. Görünürdeki en ciddi ihtiyaç burada. Sezer'in transferi önemli ama yetmeyebilir.

*Batuhan alınırsa transfer gerekmeyebilir fakat pır pır ekolüne her daim saygı duyarım. Alınırsa kimse karşı çıkmaz.

Es Es, transfer borsasında yavaş hareket ediyor. Sezer Öztürk büyük bir ihtimalle alındı fakat yetmez. Üst sıralarda yer almak isteniyorsa en az bir kanat, bir de santrfora ihtiyacı var Es Es'in. O güzel taraftara yaraşır bir takım için biraz daha kesenin ağzı açılmalı ve fark yaratabilecek oyuncular alınmalı. Mevcut kadro, ligi götürür ama üst sıraları fazla zorlayamaz.

Yazının tamamı için http://www.uzunpaslar.com/
Yukarı
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 21:55
sezer öztürk keşke olsa ama çok zor  yaa
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 22:09
Ben Can Cumhur Bozacı'yı bekliyorum nerede kaldı acaba şimdiye kadar bitmesi lazımdı bu işin!!! Smile
ESES
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 22:10
Bana gore transferde hersey Youla'nin nereye ve nasil gidecegine endeksli... Ic piyasadan bir takima takas yoluyla gonderilmesi durumu agir basarsa o pozisyonlara dusunulen diger oyuncular bekletilir.. ne kadar beklerler bilinmez... ama yurt disina para karsiligi giderse o zaman 1-2 tane istedigimizi adami bonservisiyle almak mumkun olabilir... suanda bu ligde kendi kendimize pazarini iyice kapattigimiz oyuncunun satilabilecegi en iyi takimlardan biri olarak IBB'yi goruyorum.. kadrolarinda da bizim isimize yarayabilecek isimler var... onlarin da ciddi bir gol sorunu var... bence dogru adres Istanbul Belediye gibi duruyor.. Mesela gecen sene Kocaeli'de iyi performans gosteren Mazowa Nsumbu'ya Serhat Gulpinar'dan sira gelmedi.. Ama bence o mevki oyuncularimiza bakinca bizde is yapabilir..yanina Iskender Alin filan da eklenip bir orta yol bulunabilir... Ya da eger yerlerse direk gidip kafa kafaya Ibrahim AKin'la takas etmek iyi olabilirdi...zira onun da Abdullah Avci ve ekibiyle sorunlari oldugu biliniyor.. 
Yukarı
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 22:19
öncelikle foruma yeni katılan renktaşlarıma hoşgeldiniz diyorum ve forum kurallarını okumanızı rica ediyorum.
transfer konusuna gelince, yönetim yine bonservisi elinde olan oyunculara yönelmekte bunlar içinde bence fahri yararlı olabilir diye düşünüyorum nedeni daha yaşı 26 geçmişte milli takımda oynaması bence fahri'nin artılarıdır. ayrıca bizim gibi bir camia'nın önünde oynayacak bu ona tekrar bir çıkış yakalaması için bir fırsat olabilir. ayrıca rıza hocayla daha önce çalışmış olması da yine bir artı... zaten yönetimimiz boşta olan oyuncuları alacaktır ve kiralama yoluna giderek transfer yapacaktır diye düşünüyorum. bu arada sezer öztürk keşke alınabilse gerçekten takımda görmeyi isterim. bu arada hızlı bir stoper almamız gerekirken hala böyle nitelikte bir oyuncunun adı geçmedi...
Yukarı
Benim Plakam 26 Liste gör
Yazar

Tugay Yildiz
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 22:24

Tamam o zaman alalim,tatan i sezer i,aydin i,batuhan i,bülent i,sorunlu kendi kulüplerinde oynamayanlari yani onlarida alabilirsek tabi,yani kiralayim...bu sene de 5 nci olalim,seneye avrupa kupalarinda gidelim tatan larla sezer ler le ümit karanlar la ragiplar la,belki ordada ceyrek final oynariz..hadi avrupa sevdasi baskanimiz ve riza hoca rüya görüyorda,bizler yine bekleyip ohh be bu senede kümede kaldik deriz..

Büyük EsEs diyoruz.O zaman Haydi Büyük EsEs yapalim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 413414415416417 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır