eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 412413414415416 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Benim Plakam 26 Liste gör
Yazar

Tugay Yildiz
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 20:43
Arkadaslar herkeze selam saygi ve yeni yil hepimize ve EsEs imize basrilar ve saglik dolu olsun diyerek katilmak istiyorum sohbetinize.
Büyük EsEs diyoruz.O zaman Haydi Büyük EsEs yapalim
Yukarı
manyakesesli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayberk
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 20:43
barış memişi kiralık alsak iyi olur genç yetenekli bir oyuncu
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 20:44
kiralık almak bize birşey kazandırmaz malesef 
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 20:47
Bu sayfaya haber ekleyecek arkadaşlar (özellikle yeni üyeler) önceki sayfaları araştırsın, yoksa haberi eklesin!

(Aynı haberler 40 defa yapıştırılmaya başlandı.Lütfen biraz dikkatli olalım.Boşuna sayfa kirliliğine mahal vermeyelim)
Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 20:55
Yeni yılda kadrosunu güçlendirerek ilk dört hedefine ulaşmak isteyen Eskişehirspor, Listesindeki isimlerden Cristiano Ronalda, Leonal Messi, Xabi Alonso, kaleci Buffon ve Carlos Puyol ile her konuda anlaştıklarını ve yarından itibaren imzaları attırarak bu futbolcuların Antalya kampına katılacakları bildirildi.
Kaynak: Kaynaksız.
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
Yazar

Tugay Yildiz
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 20:57
Konumuz Transfer Politakisi mi ? yoksa bu kisa zamanda sadece Transfer mi ?..bence sadece ve sadece Transfer kisa zaman icinde!!!Cünkü yapilanlara bakiyorum,gerek Baskanin(yönetim yok denecek kadar yok) gerek ise Riza hocanin(kilini kipirdatmiyor),isimler sadece ve sadece gazetelerde dolasiyor gerek yerel gerek ulusal.Benim bildigim,kiralik futbolcu alinir ama su asamada alinir..Ya küme düsüyorsundur ya da sampiyonluga oynuyorsundur bu da 1 tane alirsin..Normal sartlarda tutturulmus bir kiralik havasi,acaba neyine gerek bu yönetimin bir batuhan bir aydin bir baska futbolcunun pesine düstüler,transferi unuttular,bel bagliyorlar bu iki büyük kulübün baskanlarina yok arkadasimmis yok yakin dostmusuz?ya bu takimlar eger dost arkadas ise neden yillardir Halil Ünal ve Abisi Zeki Ünalin baskanliginda hatta yönetici olduklari zamanda 2.ligte bu baskanlardan futbolcu alip seneler sürdü süper lige cikmamiza???Simdi bir oyundur gidiyor.bel bagladik Sayin Demirören e Sayin Polat a,zaman gidiyor adamlar futbolcularini belli etti,bedava vermiyor milyonlarin döndügü veya döndürkükleri paralarin yaninda EsEs Baskani kim ya onlar icin en sonunda kusura bakma diyecekler..Bizim baskanda baslayacak iste olmadi verdiler baska yerlere diye,beyler herkez diyorki sezon basi da bunu dedi olmadi falan diye,ne olacak nasil olacak artik uyanmaliyiz ya..
Yukarı
Yazar

Tugay Yildiz
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 21:04
Bakiyorum da Transfer Politakasi diye bir sistem yok EsEs te yönetiminde hocasinda...Az önce yazdiklarim sadece ve sadece transfer...!!!Gelelim Sayin Hocamiz Riza Calimbay a...Ben bunu anlamiyorum anlamak istiyorum biri bana analtsin lütfen aydinlatsin..Bir mac seyrederek hangi futbolcu alinir?alinirsa ne kadar faydali olur takima????Bizimkiler tutturmus bir sevda adam seyretmeden ben futbolcu almam diye,ha bir kere syretmissin ha hic ne fark ettiki?Sezon basi alinan ve gönderieln futbolcularin hangisini seyretti seyrettirdir??daha bir hafta önce belcika ligine bülent albayrak gidiyor mac seyretmeye diye,ama eminimki bülent albayrakin haberi bile yoktur mac oldugundan,ya bu adamlarin hepsi liglerde oynuyor seyrettirilecekse icerid 5 disarida 5 macini seyrettirsinler,ha o zaman sapka cikaririm,ama yok ya...Riza Hocanin zaten EsEs ten baska su an hic bir piyasasi yok,adama koskoca Besiktasi verdiler aldigi adamlara bir bakin ya o zaman Besiktasa aldigi isimlere,hemen kapi disari koydular,yok be yok...
Yukarı
Yazar

Tugay Yildiz
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 21:12

Kusura Bakmayin biraz fazla cenem düstü ama benim de yemekte tuzum olsun isterim...Bakiyorum diger kulüplere hatta avrupa takimlarina takimlar bir sistem kurmus gidiyor,adi sportif direktör veya kulüp menajeri diye...maalesef büyük takimlar haric ülkemizde bu sisteme yavas yavas yapmaya calisan lar varki bunlar gaziantep,simdi bursa,genclerbirligi,sivasspor(bu sene dagildilar),ankaragücü,gibi takimlar..cünkü kendi icinde yetistirdigi biri var futbol oynamis ve dikkat edin beyler bu isimler takimlari icin futbolcular bakiyorlar,baskanlari tarafindan gönderilen ve transfer yaptiran insanlar.Sonra bakiyoruz baskanlar 3 ile 5 milyona satiyorlar büyük takimlara ve gelir ile tekrar baslyior bu izlemeler ve almalar,bunlara alt yapi denilen futbolcularda ekleniyor tabiki,cougunu disaridan kücük yasta transfer ediliyor ve prof yapip satiyorlar.yani kisacasi,Riza Hoca futbolcu seyretse ne olur alsa ne olur??ya fenere maglup olursak ne olacak??Riza hoca aldirdi diyelim tatan i falan eski ögrencilerini hatta seyrettirdigi adamlari??ya hoca giderse ne olacak bu futbolcular?veya kulübün mali yükü ne olacak??hic düsünmüyormu bu yönetim

Yukarı
p.littbarski Liste gör
Yazar

Okan MISIRLIOĞLU
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 21:22
Antalyada prolisans eğitimini veren 2 hoca Ömer Kaner ve Kamuran Yavuz bilmem size tanıdık geldimi bu isimler?.Biri formamızla gol kralı olmuş diğeri orta sahanın maestrosu 2 si de milli ve efsane kadromuzun oyuncuları.başka takımlar da oynamış yada çalışmış olsalarda  Es-Es imizle özdeşleşmiş hatta kaptanlık badını takmış isimler.Soruyorum yönetime Hiç faydalanmayı düşündük mü acaba?????

25 Aralık 2009 tarihinde başlayan ve 5 Ocak 2009'da tamamlanacak olan UEFA Pro-Lisans güncelleme kursu, TFF Futbol Geliştirme Merkezi'nden teknik sorumlu Kamuran Yavuz'un yönetiminde, Ömer Kaner, Atilla Yüce, Yücel Uyar, Nur Mustafa Gülen gibi TFF eğitimcilerin eşliğinde gerçekleştiriliyor.

Life is Red&Black Since 1965
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 21:22
Alıntı yapılan efsane_eses

Alıntı yapılan teacher_es

Aydın Yılmaz harika olur ama gelmek ister mi bilmiyorum.

Yazmayayım dedim tutamadım kendimi. Gelmek ister mi derken neyi kastettiniz acaba?
Aydın Yılmaz öyle çok ahım şahım bir oyuncu değil. Gs'de oynaması, altyapısından yetişmesi yeterli değil. Hız tamam, teknik tamam diyelim. Ama ruh yok. Hele hele kiralık gelecekse, verilen parayı iki değil üç kez gözden geçirmek gerekir.
Bir blog sitesinde henuz 2 hafta once kaleme alinmis bir Aydin Yilmaz haberi:
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 412413414415416 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır