eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESPARTA Kayseri'ye de Gider..!!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 94>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
Online Durum: Offline
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2009 saat 20:26
http://www.youtube.com/watch?v=5ulWJTdkEAs otobüsten ufak bi çekim heryer polis:D
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2009 saat 02:02
14 Şubat Antalyaspor-Eskişehirspor

Maçın saatini araştırmadım henüz ancak gidiş dönüş biletimi ayarlayarak aldım 13ünde akşam Esparta'da olucam.Bütün arkadaşlarım yarıyıl tatilinde olucak illaki bazı kardeşlerim de Espartaya dönmüş olur.Hiçbir kardeşime danışmadan bu deplasmanı heyecanla burda paylaşıyorum.Kusur ettiysem affola.Antalya'ya kişi sayısına göre araç kaldırırız ancak eğer ki sayımız çok az olursa yani herkes memlekette olursa en azında bir taksi kiralayıp doluşup gidelim diyorum.İçimde büyük bi nefret oldu X takımına ve taraftarına karşı bu sefer o deplasman tribünün tamamının dolacağına inanıyorum.

Kardeşlerim görüşleriniz neler bu konuda ?

BU KALPLER SANA TUTSAK  (((( 14 ŞUBAT ))))
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2009 saat 02:06
Ayın 14'ünde olacağı kesin belli değil diye biliyorum,ona göre hareket ederseniz daha sağlıklı olur.Smile
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
esessevgi Liste gör
Deneyimli Yazar

ugur
Yer: antalya
  Alıntı esessevgi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2009 saat 02:25
hacı hepimiz bekliyoruz o günü işllh sevgililer gününe denk gelirde tam bestesi oturur sevgililer gününde sevgilini ıvır zıvır

:)

ANTALYADA UZAKLARDA YANIYORUZ ESES AŞKIYLA
Yukarı
esparta_ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Hatay
  Alıntı esparta_ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2009 saat 04:29
Alıntı yapılan Adrenalinss

14 Şubat Antalyaspor-Eskişehirspor

Maçın saatini araştırmadım henüz ancak gidiş dönüş biletimi ayarlayarak aldım 13ünde akşam Esparta'da olucam.Bütün arkadaşlarım yarıyıl tatilinde olucak illaki bazı kardeşlerim de Espartaya dönmüş olur.Hiçbir kardeşime danışmadan bu deplasmanı heyecanla burda paylaşıyorum.Kusur ettiysem affola.Antalya'ya kişi sayısına göre araç kaldırırız ancak eğer ki sayımız çok az olursa yani herkes memlekette olursa en azında bir taksi kiralayıp doluşup gidelim diyorum.İçimde büyük bi nefret oldu X takımına ve taraftarına karşı bu sefer o deplasman tribünün tamamının dolacağına inanıyorum.

Kardeşlerim görüşleriniz neler bu konuda ?

BU KALPLER SANA TUTSAK  (((( 14 ŞUBAT ))))
yok kardesim bence iyi yapmısın bu konuyu dile getirmekle ara tatile gitmeden konussak iyi olur bende senin gibi ayın 13.de gelmeyi düsünüyorum herkese soralım bu konuyu eger ki katılım az olursa araba kiralar gene gideriz...
HATAY'IN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...AKDENİZ ESES (2020...) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)
Yukarı
doğan Liste gör
Yazar

Doğan
Yer: ESparta
  Alıntı doğan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2009 saat 05:49
Alıntı yapılan esessevgi

hacı hepimiz bekliyoruz o günü işllh sevgililer gününe denk gelirde tam bestesi oturur sevgililer gününde sevgilini ıvır zıvır

:)

14nde sevgilisini 1 mayısta işçisini 1nisanda şakacısını her türlü karıştırırz n zamn olcağının önemi yok.önemli günlerden fazla ne var hiç olmadı antalyalılr günü ilan ederz maç gününü =))
***ESparta***
Yukarı
doğan Liste gör
Yazar

Doğan
Yer: ESparta
  Alıntı doğan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2009 saat 05:53
Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

http://www.youtube.com/watch?v=5ulWJTdkEAs otobüsten ufak bi çekim heryer polis:D
buraları filan hiç hatırlamıyorum oktay haytımdan saatleri çaldın benim =)) 
***ESparta***
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2009 saat 21:11
Alıntı yapılan doğan

Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

buraları filan hiç hatırlamıyorum oktay haytımdan saatleri çaldın benim =)) 

Doğanım benmde hafızalarımda belli kısımlar yok:D burak kardesim  bunun msjlada duyurcaz bizde  konusmustuk umarım bi arac kaldırırz ogün antalyada olucaz;)
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
selim1965. Liste gör
Yazar

Selim
Yer: Isparta
  Alıntı selim1965. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 03:09
Hcm ben geliyorum inşallah.o hafta ısparta'dayım.Bu sefer yenip gelecez.Taraftarda daha sağlam olacak insallah.. 
Yukarı
esparta_volkann Liste gör
Yazar

volkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esparta_volkann Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2010 saat 14:54

Bence gitmeliyiz antalyalılar ne kadar ev sahibiyse bizde o redde de o kadar ev sahibiyiz ben inanıyorum en az bi minibüs kaldırırız..

ÖL DEDİN DE ÖLMEDİKMİ ES-ES İM
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 94>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır