eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016 Avrupa Şampiyonası Ve Eskişehir

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 171>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Online Durum: Offline
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2009 saat 03:46
Biraz amatörce bi yapım oldu ama;

Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2009 saat 08:48

Mustafa Ekici Kardeşim Şu Hazırladığın Haritayı Mehmet Demirkol'a Email Atda O da Görsün Boş Boş Sıyırıp Duruyor Televizyonlarda Kafa Basmıyorki Adamın Senin Ülkenin Başbakanı Karadenizli Senin Spordan Sorumlu Devlet Bakanın Trabzon'lu Bir Kritere Uymuyorki Trabzon Bu 8 Şehir Arasında Yok Daha Ne Ağlayıp Duruyorsunuz ...

Yukarı
ErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Bozoluk
  Alıntı ErSin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2009 saat 09:16
Açıkçası birisi gelip şehirleri  bana seç dese Trabzon aklımın ucundan bile geçmezdi. Gerçi Konya ve Kayseri' de geçmezdi ama diğer seçilen iller mutlaka olurdu. Şimdi sadece Trabzonlular değil Eskişehirspor' u sevmeyenler bile Eskişehir' in listede olmaması lazım diyorlar. Bize verdiler işte bu saatten sonra değişmez. Trabzonlular da hep  bize her Trabzon derler İstanbul' da bile bir sürü var gidip İstanbulda izlesinler :)

Diğer şehirler benim hiç umurumda değil ama burada 100 bine yakın Universite öğrencisi varken, Okuma - Yazma düzeyi diğer şehirlerden yüksekken, Travvay vs. gibi şehirin bir ucundan diğer bir ucuna gitmek için en fazla yarım saat harcarken ve bunun gibi bir çok nedenden dolayı Eskişehir' e verilmemesi abes olurdu. Çünkü bu organizasyonun amacı insanların futbol izlemesinden ziyade Türkiye' yi ve Türk insanlarını tanıtmaktır. Umarım layıkıyla yerine getiririz.

Kaldı ki bu organizasyondan en karlı çıkacak şehir kuşkusuz biz olacağız. Çünkü diğer şehirlerden küçük sayılırız.  Hemde bizim Yılmaz BÜYÜKERŞEN gibi bir faktörümüz var.  Euro 2016' yı alamazsak Muttalip' a yapılacak bir stadyum körü körüne yapılmak için yapılacaktı ama Euro 2016 için yapılacak bir stadyumda her türlü engeli sorunu düşüneceklerini ve o tarafın çevre düzeninin tamamen değişeceğini düşünüyorum. Kısacası bu bize Allah' ın bir lutfu bunu çok iyi değerlendirmeliyiz.

Ayrıca Esnafımız bu işten kazanacak. Bunun yanı sıra Eskişehir ve Eskişehirspor' un reklamı olacaktır. Mesela eskiden Avrupa Kupalarını izlerken maçlardan önce şehirlerdeki taraftarları gösterirlerdi, röportajlar olurdu. Böyle bir şey olduğunu yine düşünüyorum her yerde Eskişehirspor bayrakları falan hatta Türk Spikerlerinin dediği gibi yabancı spikerlerde burası Eskişehir Türkiye' nin diğer şehirlerinden farklı burada sadece Eskişehirspor tutulur falan tadından yenmez :)

Birde şu yanı var. Seçilen şehirlerin potansiyeline bakıldığında taraftar ve şehir olarak bakıldığında Eskişehirspor ve Bursaspor biraz ön plana çıkıyor. En basitinden gelen insanlar futbol sever olacak e Eskişehir'den hatıra birşeyler almak isteyecek. Şu an için aklıma gelen şey mesela bir atkı yaptırılabilir. İngiltere geldi diyelim atkının yarısı Eskişehirspor yarısı İngiltere hatıra amaçlı bu tip şeylerden bile milyonlarca dolar gelir elde edebiliriz. Tabi korsancılar o zaman iş başına düşer ama bunun bir yolunu yordamını bulup bu şampiyonadan çok karlı çıkmalıyız.
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2009 saat 10:13
ajanssporda samsunlu bir ferdin yazdığı yazıya cok güldüm aynen söyle diyor:
"turkiye hazırlanmamış....projelerle hiç sansı yok....samsun büyükşehir belediyesi yok..çünkü federasyonda lobisi yok eskişehir seçildi....bir gariplik var bu işte..tff üyelerinin illeri bu projede......fransa açık ara alır ....240 bin eura para yatırıyorlar bile....."
Eskişehir secilmis bir gariplik var mıs Türkiye iyi hazırlanmamıs cünkü Samsun belediyesi yokmus. Ya ben memleketimin şehrimin gözünü seveyim aydın insanlar fazla en azından yorum yaparken haklı nedenlerimizi ortaya dökebiliyoruz.
Seviyorum seni Eskişehir'im Elaleme inat,
Seviyorum sizi şehrimin insanları,
Biz Eskişehirliyiz işte farkımız...Smile
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
  Alıntı nightmare26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2009 saat 10:28
Alıntı yapılan ersin2626

ajanssporda samsunlu bir ferdin yazdığı yazıya cok güldüm aynen söyle diyor:
"turkiye hazırlanmamış....projelerle hiç sansı yok....samsun büyükşehir belediyesi yok..çünkü federasyonda lobisi yok eskişehir seçildi....bir gariplik var bu işte..tff üyelerinin illeri bu projede......fransa açık ara alır ....240 bin eura para yatırıyorlar bile....."
Eskişehir secilmis bir gariplik var mıs Türkiye iyi hazırlanmamıs cünkü Samsun belediyesi yokmus. Ya ben memleketimin şehrimin gözünü seveyim aydın insanlar fazla en azından yorum yaparken haklı nedenlerimizi ortaya dökebiliyoruz.
Seviyorum seni Eskişehir'im Elaleme inat,
Seviyorum sizi şehrimin insanları,
Biz Eskişehirliyiz işte farkımız...Smile
LOLLOLLOLLOLLOL onune gelen yorum yapıyor kardeşim orada,bende yazıyordum ama son gunlerde yazmıyordum ancak dun trabzonluların cougunun bılmeden eskısehır var bız neden yokuz laflarına bir ıkı gonderme yapamadan duramadım baya bayada bazılarını aydınlattıgıma ınanıyorum,bazılarınıda cok kızdırdıgımı bılıyorum ancak gerçek şu ki trabzon son zamanlarda gelişememiş,biz ise son yıllarda şehir yapısı ve kültürel çağdaşlık bakımından çok çok onlerındeyız ancak farkında değiller...oraya yazanların çoguda zaten yaşca çok çok küçük ınsanlardan oluşuyor yada tribünle alakası olamayan insalardanWink
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı Mustang1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2009 saat 10:35
http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=tr&geocode=&q=eski%C5%9Fehir&sll=43.858297,14.326172&sspn=3.382326,14.018555&ie=UTF8&hq=&hnear=Eski%C5%9Fehir,+T%C3%BCrkiye&ll=39.782619,30.496073&spn=0.014082,0.05476&t=h&z=15
herkezin yer konusunda burayı düsünmesi gerekli çünkü mükemmel bir yer hem merkez hemde ulasım heryerden mumkun hatta raylı ulasım bile su an mevcut milyonlarca dolar herkez bunun üstüne yogunlasmalı ve gereken merciler uyarılmalı COK GEÇ OLMADAN
Yukarı
eseses222 Liste gör
Yazar

MSO
Yer: İstanbul
  Alıntı eseses222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2009 saat 11:08

Aklıma geldi dün hemen "eskisehir2016" ve "2016eskisehir" alan adlarının com/net/org/info  larını aldım.

İnşallah Türkiye organizasyonu alır bu alanları da Eskişehir'in tanıtımı için bir şekilde kullanabiliriz.

Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
  Alıntı Gurbeteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2009 saat 11:18
Alıntı yapılan tmac26

Biraz amatörce bi yapım oldu ama;

Ben bundan üc ay öncede Mehmet Demirkola yazi yazmistim, ve onun yazdigi yorumun Ülkeye zarar verdigini söylemistim. Bu adam kalkip yine asagi yukari ayni polemigi kullandi. Bir yazi ile, kendini sevdirmeyi cok iyi biliyor! Böyle bir adam kalkipta TVlerde veya Gazetelerde milletimizi bölmeye hakki yok!

Eh Mehmet Demirkol, madem öyle diyorsun ve yaziyorsun, kalk ilk adimi kendin at! Git Diyarbakira, git Trabzona! Anlattigin gibi kolaymis! Bir ucakla gidip gelirsin! Ne var yani! Milleti gaza getirecegine ilk adimi atsana! Hemen git Diyarbakirdan bir Daira al ve yerles oraya! Görelim seni! Yooook, öyle yürek yok adamda, bos bos yazmak varken ne isi var onun orada?

Böyle bir Organizasyon Ekonomik bir Krizden sonra verilecek ilk Organizasyon, büyük ihtimal bize de verilmez. Ama Maddi acidan bakildiginda tabiiki secilen seyirler en uygun seyirler. Ulasim, Medeniyet yönünden ne Trabzon nede Diyarbakir ayni seviyeyi tutar.

Ben Mehmet Demirkolu kiniyorum, adam sanki milletin baska sorunu yokmus gibi bu tür yazi yaziyor!
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2009 saat 11:30
ya bu trabzonlular ne kadar ıtıcı ınsanlar. yanı resmen camura yatmaya basladılar.
yok ben artık guneydogudakı vatandaşımıza hak vermeye başladım. bunlar bıde oralarda olsa acaba neler yapacaklar. kesın devlet bınalarını felanda yıkarlar. bu kadar serzeniş olmaz kı. ulkeyı bolunmeye kadar getırdılera akılları sıra.
DK
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2009 saat 11:35
Alıntı yapılan emrahes

ya bu trabzonlular ne kadar ıtıcı ınsanlar. yanı resmen camura yatmaya basladılar.
yok ben artık guneydogudakı vatandaşımıza hak vermeye başladım. bunlar bıde oralarda olsa acaba neler yapacaklar. kesın devlet bınalarını felanda yıkarlar. bu kadar serzeniş olmaz kı. ulkeyı bolunmeye kadar getırdılera akılları sıra.

Bende ona şaşırıyorum ya. Benim bildiğim Trabzon'lular Milleti için canını verir. EURO2016 Türkiye'de oluyomuş desinler Trabzon olmasa bile sevinirler diye beklerken böyle bir tepki vermeleri garip. Şahsen Eskişehir'i almasalardı biz böyle yapmazdık diye düşünüyorum...Tamam belki Konya'yı tartışırdık. Ama Trabzon'u kesinlikle tartışmazdık...
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 171>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,078 saniyede hazırlanmıştır