eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 191192193194195 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Nejmet28 Liste gör
Usta Yazar

Nejdet
Yer: Lübnan
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 17:56
Keşke simpson ile takas yapabilsek hatta üstüne para bile verelim iyi adam,sezerde olabilir en az zararla kapatmalıyız bu youlayıWink
Her zaman her yerde en büyük Eses
Yukarı
akanber Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 18:06
Benim şahsi kanaatim rıza hoca batuhanı alabilmek için youlayı harcamıştır. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Beşiktaş maçında oynamak istediğini ama oynatmadığını ve diyarbakır maçında hasta olduğunu buna rağmen iğne ile oynatıldığını söylüyor. Bunların hepsi yalan olamaz, bu görüntü itibariyle batuhan için youla harcanmış ve kulüp zarara uğratılmıştır. Bunun medyaya yansıması ve rıza hocanın diğer kulüpleri de youlayı almaması yönünde telkinde bulunması bindiğin dalı kesmektir. Bu camia kolayla buralara gelmedi. Kimsenin menfaatleri Eskişehirsporun menfaatlerinden önde gelemez. Yönetim çok büyük hata yapmıştır. Eğer bir disiplinsizlik varsa bunu zamanında gereken ceza uygulamasını yaparak uygulamalıydı. Olaylar bu hadde gelmeden halledilmeliydi. Yönetim büyük bir zaafiyet göstermiştir. Eskişehirsporumuza zarar veren herkeze yazıklar olsun. Bunlar unutulmaz. Yılmaz vuralın yaptıklarının unutulmadığı gibi..... 
AVRUPA BEKLE BİZİ ESESLER GELİYOR.
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 19:41

Youla'yı satana kadar bence kimse olumsuz bir açıklama yapmamalı... Yoksa yok pahasına gider ya da elimizde patlar... yönetim bence bu konuda acemice davrandı... aynı hataya biz düşmeyelim... defolsun bir gitsin de bize zarar ettirmeden... ondan sonra ben yazacaklarımı biliyorum... bizde artık forma giyemez deyip piyasasını düşürmeyelim...

Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 20:04
Alıntı yapılan akanber

Benim şahsi kanaatim rıza hoca batuhanı alabilmek için youlayı harcamıştır. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Beşiktaş maçında oynamak istediğini ama oynatmadığını ve diyarbakır maçında hasta olduğunu buna rağmen iğne ile oynatıldığını söylüyor. Bunların hepsi yalan olamaz, bu görüntü itibariyle batuhan için youla harcanmış ve kulüp zarara uğratılmıştır. Bunun medyaya yansıması ve rıza hocanın diğer kulüpleri de youlayı almaması yönünde telkinde bulunması bindiğin dalı kesmektir. Bu camia kolayla buralara gelmedi. Kimsenin menfaatleri Eskişehirsporun menfaatlerinden önde gelemez. Yönetim çok büyük hata yapmıştır. Eğer bir disiplinsizlik varsa bunu zamanında gereken ceza uygulamasını yaparak uygulamalıydı. Olaylar bu hadde gelmeden halledilmeliydi. Yönetim büyük bir zaafiyet göstermiştir. Eskişehirsporumuza zarar veren herkeze yazıklar olsun. Bunlar unutulmaz. Yılmaz vuralın yaptıklarının unutulmadığı gibi..... 
Çok saçma ve fotomaç edasında bir yazı olmuş. Youla kalsa da Batuhan alınacaktı zaten.

Saygı duyuyorum elbette yazınıza.
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
es-es77 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 20:29
alı abı sana katılmıyorum.nıye o zaman 3 yıllık sozlesme yapıldı.ayrıca youlayı bu takıma getırende rıza hocadır.bırde rıza hocayı yılmaz vuralla aynı kefeye koymanız rıza hocaya yapılmıs buyuk bır haksızlıktır
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"
Yukarı
ÖZKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan
Yer: açık-sağ taraf
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 20:41
Takımda bir kurban gerekliydi, oda Youla oldu. Tabi bazı gerçekler yönetim ve teknik heyet tarafından saklanıyor. Youla'nın hataları olmadı mı, tabiki oldu. Ama, Bursaspor Sercan ve Volkan Şen'i, Fenerbahçe Kazım, Carlos ve Vederson'u, Galatasaray Arda ve Sabri'yi nasıl idare ediyorsa bizde Youla'yı idare etmeliydik. Sanki forvetimiz çok genişmiş gibi Youla'da kurban edildi. Kaldık mı yine Batuhan'a...
Hepimiz aşığız, bir tek farkla; benimki sizden biraz fazla...
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 21:01
Alıntı yapılan ÖZKAN

Takımda bir kurban gerekliydi, oda Youla oldu. Tabi bazı gerçekler yönetim ve teknik heyet tarafından saklanıyor. Youla'nın hataları olmadı mı, tabiki oldu. Ama, Bursaspor Sercan ve Volkan Şen'i, Fenerbahçe Kazım, Carlos ve Vederson'u, Galatasaray Arda ve Sabri'yi nasıl idare ediyorsa bizde Youla'yı idare etmeliydik. Sanki forvetimiz çok genişmiş gibi Youla'da kurban edildi. Kaldık mı yine Batuhan'a...
Youla'nın hataları bu zamana kadar alttan alındı idare edildi o yüzden şu anda takımda değil dizginleri baştan sıkı tutacaksın takımda affedilmeyen futbolcu yok birkerede silinmedi kimse. Batuhan'a kaldık demişsin inşallah bu takım hep Batuhan gibi yetenekli, genç, formayı iyi taşıyacak insanlara kalır
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 21:19
Alıntı yapılan ÖZKAN

Yazmak için yazma artık,yeter arkadaş.Angry
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
ÖZKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan
Yer: açık-sağ taraf
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 21:43
Alıntı yapılan zafer222

inşallah bu takım hep Batuhan gibi yetenekli, genç, formayı iyi taşıyacak insanlara kalır

Kiralık demeyi unutmuşsun.. Bizim olmadıktan sonra Messi gelse ne olur..
Hepimiz aşığız, bir tek farkla; benimki sizden biraz fazla...
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 22:00
Alıntı yapılan ÖZKAN

Sen çok akıllısın. Sen çık oyna. Yetti yaa ! Sen hala nasıl atılmadın buradan anlamıyorum. Bunalttın sallamalarınla, sanalcığınla !
Şuraya bir tane deplasman resmini koyarmısın ?
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 191192193194195 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır